• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
ahojte maminky čakateľky - prajem vám z celého srdiečka - aby ste tie vaše bambúšiky - donosili šťastne a v zdraví do konca a prežívali tie najkrajšie chvílky s nimi - nech sa vám darí, dajte na seba pozor a prajem vám ľahký pôrod. :wink:
6. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano maxii... budeme mat 3 deticky... dnes mame jednu dcerku od zajtra k nej pribudne Danko.. a v aprili... xxxxx
dakujem vam..
6. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, po piatich mesiach od MA nám včera testík ukázal dve čiaročky... teda presne dva testíky a štyri čiaročky :slight_smile:. Potichúčky sa tešíme... ale sa aj bojíme...aby všetko dopadlo dobre.
6. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj carrie a držíme palce ab y všetko dobre dopadlo krásne tehu :wink:
6. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko včera som to tu zatváraal a dnes som azse prvá :grinning:
7. aug 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym tehulkam!!! :wink:
Ako sa citite? Ja som este stale velmi ospala....
Prajem vam pekny den ! :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
7. aug 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko, aj ja prajem aby všetkým účastníčkam "tohto zájazdu" všetko dopadlo dobre a k najvyššej spokojnosti :slight_smile:
7. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie blahozelam a vitaj :wink:

mna zacali dost boliet prisa ale myslim ze to moze byt aj tym duphastonom...
7. aug 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne dobré ránko prajem :slight_smile: no ja som tiež ešte stále ospala :grinning:
7. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky za milé privítanie aj ja vám zo srdca blahoželám :slight_smile: joj aj mna všelikde začína pichať :grinning:
7. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie:slight_smile: blahoželam aj ja :wink: no počkaj ked budeš mat krče v maternici jaké to je prijemné :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady aj ja ti gratulujem :slight_smile:... no tak toho sa fakt neviem dočkať :grinning: :grinning: :grinning: ... zatial ma len prsia pobolievajú ...
boli ste už u doktrora? ja chcem počkať do pondelka... spravím ešte jeden test, a potom by som vyrazila.
7. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :wink:
vitam novu tehulku carrie a blahozelam :sweat_smile:, carrie vacsinu z nas navsteva doktora est len caka a nevieme sa dockat
:stuck_out_tongue_closed_eyes: maxii neuveris, ale aj mna dnes zacali trochu boliet prsia :sweat_smile:
fruchtbar este som ti chcela povedat, ze nezdvihaj tazke prepravky a over si ako su tehulky v rakusku chranene, pochybujem, ze by to tam mali horsie ako u nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maznacik - klobuk dolu, mas moj velky obdiv, ze si beries maleho chlapceka z domova, to na adopciu ci do pestunskej starostlivosti? a pocula som castokrat, ze zena otehotnie ked si zoberie dietatko z detskeho domova :sweat_smile:
7. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa prave objednala na ultrazvuk k zastupujucej lekarke na buducu stredu 12.8. :sweat_smile:
nevydrzala by som az do 4.9.!!!
snad tam uz v stredu nieco uvidi ....
7. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. ja mam zle spravy. rano po prichode do prace som nasla na gatkach maly hnedy fliacik. normalne som prerevala pol hodiny na vecku. minule sa mi takto zacal potrat :frowning2:
volala som dokimu, tak po obede hned ku nemu utekam. mate niekto s tym skusenost?
7. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fida este nestresuj,ved spinit mozes a pritom sa nic zle nemusi diat.... :fearful: :fearful: uvidis co ti povie lekar...podla mna ta ukludni..uzivas duphaston?
7. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, hej zacala som ho brat v stredu. neviem ci som nieco nepohnojila, cera som chcela zavriet okno vo vlaku, ale neslo tak som z celej sily zatlacila az ma pichlo v podbrusku. tak sa teraz bojim...
7. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fida hlavne sa nestresuj, ja som pri predchádzajúcom tehu tiež špinila prvý mesiac a nič to nebolo, nasadila mi doktorka duphaston a prešlo to.
7. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fida nič si nepokašlala, to by človek musel žiť v nejakom sklenníku, aby sa mu nič nestalo... hlavne sa nestresuj
7. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze ja som doteraz nic a akonahle som zacala brat Duphaston tak to prislo.
7. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babenky za povzbudive slova, verim ze to dobre dopadne. dam vam vediet ako bolo u dokiho
7. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú to hormóny, a tie môžu vyvolať všelijaké zmeny. ved uvidíš čo povie doki. ale určite to bude v poriadku
fida ak je to hende, a nie svetla krv, tak myslim ze je to OK,ale uvidis, lekar ta ukludni...
fida urcite nic tazke nedvihaj, nenatahuj sa, bud v klude az kym nepojdes k dokimu
oki držkaj sa
babulky tak ja teraz neviem ci si mam v utorok pytat od dokiho duphaston, alebo nie :confounded:
7. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som tiez spinila 3 dni pred 10 dnami trochu v case ocakavanej mrchy... :confounded:
7. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky, budem sa snazit
7. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja som spinila minuly stvrtok troska, to bol den ocakavanej mrchy :fearful: uz som si myslela ze ide...a neprisla cely vikend tak som v pondelok testlaa zvysok uz poznate. To chvilkove spinenie sa stava, a nic to neznamena.
7. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne dnes yvšiel krásny mamatest tak je to už isté, len som len v 4 tt určite nie v 5
7. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok