• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
@maya30 ja som tu kocku v draciku nenasla :frowning2:
19. nov 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska246 ja mam ten problem od zaciatku, maly mi dokonca odgrgava po sediacky na kolene od malicka...lebo mam problem s rukami, bolia a nevladzem ho dlho drzat a chrbat uz ani nehovorim...co uz vydrzime:slight_smile:)
19. nov 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ja to oddalujem iba koli chrbatu, aj ked kupeme vzdy dvaja:slight_smile:))
19. nov 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ja mam tiez problem dvihnut sa ked ho dokupem, ale vanicka padla uz fakt skoro, bo maly bol v nej nervozny
19. nov 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ahoj. ja už som ti o tom písala. Sárka toto robí skoro stále, ona už má asi pár mesiacov tých 8 mes. :grinning: Ona je spokojná, keď som pri nej a smeje sa a preto ju aj často nosím v babyvaku. No chrbát mi ide odpadnúť. No čo už, tak nejako to musíme "maminy" vydržať. Už sa teším na chodítko :slight_smile: len koľko ju to bude baviť? Je v tomto taká istá ako Filipko. Aj pri ňom som musela stále byť a meniť mu polohy, aktivity. No ja už mám také detičky živé a temperamentné. :slight_smile:
19. nov 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska246 ja tiež kúpem vo vaničke a kope ako žeravá a keď ju dávam na bruško, tak už sa mi zaprie a nemôžem ju pretočiť. :slight_smile: Nesedí sama a preto vo vani nemôžem kúpkať. Kríže ma už bolia, ale pri veľkej vani to bude asi to isté a možno aj horšie, myslím s tými krížami. :grinning:
19. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 to sa máš, ja kúpem vždy sama. Asi dva krát kúpala sestra a neter. Inak si sama aj vodu chystám, no komplet všetko robím sama :frowning2: tata stále len pracuje. :unamused:
19. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka aj ja kupem stale sama, ocino pracuje v cechach, takze sme s Timuskou na vsetko same :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale teraz posledne som si zaviedla kupanie kazdy druhy den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska246 my sa kúpkame stále každý druhý deň. Iba v lete sme sa kúpali každý deň. Aj tak sa cez deň umývame po papaní a po kakaní, tak už potom nemusím každý deň kúpať. Asi je vám aj smutno za tatinom :frowning2: môj je doma, ale má dve roboty a sme spolu málo :frowning2: no čo už narobíme, keď peniažky je treba. :unamused:
19. nov 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, neskusate uz pomaly serblik ? Podla mna by si uz maly mohol zvykat, lenze ked som ho tam posadila tak spustil rev a nechcel tam zostat...tak neviem ci ho to tlacilo alebo studilo....skusim este nacvik nasucho v teplackoch a s plienkou
20. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 My určite nie, mne malá ešte sama nesedí. A aj tak sa mi to zdá skoro. :wink:
20. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nie, ved pokial same nesedia, tak nasilu davat sediet...a tie deti aj tak este nechapu, co od nich chces, tak to by si len clovek posedel pri nich :slight_smile:)
20. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka no nase kupanie vo dvojici mame take zohrane, ze by si sa smiala keby si nas videla, za 2 minuty sme hotovy, lebo kazdy ma svoju rolu :slight_smile:)) ale kupeme kazdy den, ja by som sama nevedela byt bez sprchy kazdy den, tak aj jeho kupem...dokonca aj po plavani este vecer kupem...
20. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tvoj maly uz tusim sedi sam pekne ze? Mne mama tiez hovorila ze ked uz bude sediet sam mam ho zacat davat na serblik, a v lete mozno aj bez plienky ucit:slight_smile:) no uvidime, uz som zazila aj to ze si cca dvojrocne dieta same povedalo ze uz nechce plienky...:slight_smile:)
20. nov 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ja tiez viem tak, ze ked uz sedi, treba skusat, vsak ho tam nebudem drzat nasilu...no, som zvedava, kedy sa oduci od plienok, starsi sa oducil v lete ked mal 2 roky, s alexkom to budem skusat buduci rok v lete, ved je vela deti ktore to zvladli uz ako 1rocne
20. nov 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 tak to je super, že vám to tak pekne ide. :slight_smile:
20. nov 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte, tak sme dnes neodolali a kupili sme choditko:slight_smile:)) ked je uz taky nevroznejsi teraz snad ho to zabavi:slight_smile:))
20. nov 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 jéééj krásne. Už sa aj my tešíme na to naše. :slight_smile: Tak nech sa malému dobre bežká a nech ho to hlavne dlho baví.
20. nov 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozem sa aj ja pridat? Aj moje druhorodene dietatko je aprilovciatko, tak obcas je fajn podelit sa o spolocne problemy :wink: . Starsia dcerka uz bude mat styri roky, tak mame doma veselo. Cez tyzden uz ale chodi do skolky, inak by som to neviem ako zvladala :sweat_smile:
Citam, ze rozoberate serblik. My to uz dost dlho robime tak, ze pri prebalovani maleho podrzim nad takou miskou, ktoru si pridrziavam stehnami. V praxi to vyzera tak, ze maly mi akokeby sedel na nohach, ale pod sebou ma tu misku. A musim povedat, ze uspesnost v cikani je velmi velka. Ale toto si netreba zamienat s cielenym pytanim sa na nocnik alebo s nutenim do niecoho. Pre nas je to vyhoda, lebo balim do latkovych plienok a ked sa mi takto pri prebalovani vycika, tak viem, ze bude dlhsie v suchej a cistej plienke :wink:
21. nov 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka dik za ochotu, kupila som teraz v akcii u nas v tescu tu krabicu pampers, tak nam vydrzi a potom snad budu na nete zas kuponiky ...
22. nov 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a od soboty sme v sportaku, maly bol napasovany vo vanicke od do a v sobotu na prechadzke cirkus, nemal kde natiahnut nohy, tak sme ju zrusili a uz je veeeelky frajer :grinning:
22. nov 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap deticky nam rastu ako z vody, my sme v sportiaku uz vyse mesiaca. Hlboky nam bol na dlzku este dostatocny aj s rezervou, ale maly pan sa chcel uz pozerat a na to mu nestacilo ani polohovanie v hlbokom :wink:
22. nov 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 Aj my mame choditko a je to super vec, ved ja som si uz pomaly ani nemohla ist bez malej umyt zuby, no a teraz sup do chodacika a drobcek je vysmiaty, ide aj s maminou do kupelne :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska246 no my este nejdeme ani kusok, zatial sme nepochopili naco mame nohy, okrem ich zuzlania:slight_smile:))
22. nov 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme sa prvy krat kupali vo velkej vani, parada...straaasne sa mu lubilo a skusal veci ako na plavani:slight_smile:))
22. nov 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ved ani my sa ani nevieme posuvat, ale ja ju zdvihnem aj s chodakom a prenesiem... Ja sa niekedy fakt citim ako Rambo :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 A co chrbat ako? A cupela si, alebo klacala? Boze ten moj drobcek sa dnes zase sardinkoval vo vanicke a chcela kopkat a chudatenko moje, tak sa buchla... Az mi luto prislo :frowning2:
22. nov 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska246 chrbat v pohode, ja som sa len pozerala:slight_smile:)) ale moc sa neda cupet, mame rohovu vanu :slight_smile:)
22. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja maleho kupem vo vedierku a prave teraz zacala poriadna zabava - postavit sa, sadnut, postavit sa, sadnut, ... a pri tom co najviac spliechat. Uz som ho parkrat kupala aj so starsou vo vani a to sa mu tiez strasne pacilo. Mne uz menej, lebo hoci som ja vo vani nebola, mokra som bola tiez :sweat_smile:
22. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci som Vam pisala ale boli sme sa fotit...posielam prvu fotku ktoru som videla, ostatne este nemam:slight_smile:))
A hlavne ich nemozem inde zverejnovat, lebo budu ako darcek k vianociam:slight_smile:)
22. nov 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok