Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ivka1603
8. jún 2011

@p69majka
Majka, malému už vodu nepreváram, pije mi z pohárika tú istú vodu, čo aj ja...ešte mu to niekedy tečie po brade, ale voda rýchlo uschne 😀 UM mu stále dávam, Nutrilon od ukonč.12.mesiaca na raňajky a Hami3 Hajaja na spanie a okrem toho rôzne kaše....A na spanie má pyžamko s krátkym rukávkom....Rastík sa strašne potí a nechcem, aby sa ráno zobudil spotený....už by som ho nestihla osprchovať pred odchodom do školy 🙂

karmelka77
8. jún 2011

@lubenka01 my tiez dva krat a uz zacinam byt z toho zufala, akoze super, viem kedy to presne je, ale chodime von akurat cez obed ked je najviac teplo...takze uz by som bola stastna za jeden spanok...

karmelka77
8. jún 2011

@p69majka ja uz som tiez zacala davat vodu z vodovodu🙂) mlieko stale umele uvidime dokedy, lebo ideme na testy ci nie je nahodou alergicky na mlieko...:(( spavame uz tiez v kratkych rukavoch v takom overale s kratkymi gatami, ale davam mu ponozky na nohy...tieto revy poznam, ale u nas su vacsinou v noci, a najlepsie akurat ked zaspim...asi to je o tej separacnej uzkosti najskor, ked si vsetko vyskusala a nic nepomohlo...hlavne ze vieme ze im chybame🙂))

aaadinka
8. jún 2011

@p69majka No Maji,my vodu neprevarame,ale kupujeme malej Lucku,ta sa prevarat nemusi.Ja malu este kojim,takze umele mlieko zatial neriesim 🙂 a spi mi mala v bodicku s kratkym rukavom a s gatulami pyzamkovymi a nie je vobec zakryta,ona sa mi vzdy odkope aj keby som ju zakryt chcela,tak som to vzdala.Nezakryvam a rano sa zobudi v pohode a v noci jej zima isto nie je,lebo ju casto kontrolujem....Co sa tyka toho spania,tak ja malu od narodenia uspavam na rukach a v noci sa mi poslednych 5 dni budi asi kazdu hodinu,ide ma slahnut- to doslova-vobec nevladzem...

aaadinka
8. jún 2011

@lubenka01 nasa mala spi len raz, o desiatej a to spi niekedy hodku,niekedy hodku a pol a malokedy sa stane - ale to ozaj molekedy spi dve hodky....Ja len pozeram ake tu maju baby spacov 😀DDDDDD.....

aaangella
8. jún 2011

@p69majka ahoj no ja mam katastrofu teraz kazdy vecer ja som rok a mesiac uspavala tak ze som polozila a odisla a do 10 min spala teraz uz 4 tyzden musim byt pri postielke a tlapkat ju ja neviem co sa stalo ze takato zmena nerozumiem nikdy so mnou nezaspavala a teraz toto a ked nepridem ku postielke tak stoji a hrozne place az zachvat ma jak dojdem prestane potlapkam a zaspi nerozumiem tomu 😠 ☹

karmelka77
8. jún 2011

@aaangella oni si uz viac a viac uvedomuju nasu nepritomnost, a preto to robia...u nas sa to konecne ako tak vyriesilo...musim krpca dostat do polohy lezmo, tj. nestavia sa, nesada si...to sa mi podari tak do dvoch min. a potom ked vymysla a nechce spat ja iba poviem filipko a dost trosku inak ako milucko🙂) a lahne a robi sa predo mnou ze spi, aj ked viem ze nie, ale potom zaspi pekne sam...konecne uz, tiez sme zaspavali ako vy, ale od cca 10 teho mesiaca nie a niekedy som bola pri nom aj hodku a tlapkala po zadocku...teraz sa ho uz nemozem ani dotknut som zistila🙂)

p69majka
8. jún 2011

@aaangella
@aaadinka
@karmelka77
@ivka1603 ďakujem babenky za odpovede. ja na noc stále ešte dávam overal, lebo malá nieje zakrytá, ale cez deň spinkáva v krátkych rukávoch, ľahkých pyžamkových gaťuškách a bez ponožiek. mlieko dávam bebu pro 3, ale už by som pomaly chcela prejsť na plnotučné, lebo lekárka mi vravela, že môžeme od leta prejsť. len akosi sa neviem rozhýbať a akosi sa toho obávam. a tú vodu to len prihrejete studenú alebo dávate teplú a do toho mliečko? ja už som to asi zabudla. veru od Filipka si to nepamätám. 😉
Dnes Sárka večer zaspinkala dobre, trošku poplakala, ale inak v pohode. Poobede spinkala v kočíku pred dverami dve hodiny. doobeda spala hodinu, takže dnes fajn. po vonku sme pobehali, boli sme pekne zablatené, ale aspoň sme sa zabavili. 😀 možno včera to bolo aj tým, že bola pol dňa s maminou a za mnou plakala, tak sa asi bála, že keď zaspí, tak mama odíde. asi niečo také si myslím. na tých rukách neviem ako by som ju každý večer uspávala s tou mojou chrbticou. ☹

aaangella
9. jún 2011

@p69majka Ja vodu davam od narodenia z vodovodu Lucku som nikdy nekupila ale prevaram ju a ked rychlo potrebujem zmiesat so studenou tak dam z kohutiku a mala je v pohode nic sa jej z toho nestalo 😉

karmelka77
9. jún 2011

@aaangella teraz odveci, ale prosim ta kde ste boli v chorvatsku nedavno?? Lebo sme sa rozhodli ze to skusime a vyberame nieco...🙂)

aaadinka
9. jún 2011

@karmelka77
@aaangella to chorvatsko zaujima aj mna 🙂

aaangella
9. jún 2011

@aaadinka
@karmelka77 ahojte je to ze Pula Fazana ideme 27.6 tak sa pridajte a budeme tyzden je tam super domceky na vyber 3 bazeny super plaz a obchod suveniry restika zmrzlina bary a deti tam maji ihrisko dost velkea je to cele oplotene akurat ta cena je to dost drahe preto tam nechodia slovaci ale je tam vsetko nemusis ani auto nastartovat

karmelka77
9. jún 2011

@aaangella no my chceme ist v juli a kolko to vychadza?? Akoze boli by sme velmi radi keby isiel niekto s nami, ale asi sa neda zladit termin...

karmelka77
9. jún 2011

@aaadinka a ty si odkial prosim ta?? nikdy som to tu nevidela...ked sa chystate niekedy v juli by sme isli aj my...my sme nieco uz vybrali ale este to nemame potvrdene🙂)

aaangella
9. jún 2011

@karmelka77 no do konca juna je cena 137 eur na noc a od jula 187 na noc je to dost preto tam nenajdes ani slovakov ani cechov ale zato my tam radi chodime a menit nebudeme 😉

karmelka77
9. jún 2011

@aaangella tak to co date vy za dva dni my za 8🙂) ale super, mozno ked zacnem pracovat🙂)

aaangella
9. jún 2011

@karmelka77 hej je to dost ale neriesime 😀 proste je tam super a na cene nezalezi 😉

p69majka
9. jún 2011

@aaangella
@karmelka77 ahojte. my ideme 23.7. na dovošku do Talianska, Bibione. Bojím sa tej cesty ako to malá vydrží. za apartmán pre 7 osôb platíme za 7 dní 977 €. Takže fajn, ale je to bez stravy. pred dvomi rokni sme tak boli ale v Lignane a bolo naozaj super. tešíme sa hlavne na Guliverlandiu a Aquapark 🙂 .

aaangella
10. jún 2011

@p69majka ahoj ja som chodila roky do Bibione budes spokojna cele detstvo sme tam chodili s rodicmi

aaadinka
10. jún 2011

@aaangella ta cena je na osobu, ci pre vas troch?Ak by to bolo pre vsetkyvh troch , tak to nie je az take hrozne,ale ak je to na osobu, tak to fuuuu....Urcite chceme nieco lepsie,ked je mala este taka malinka,ale tak zase nie , ze zbankrotujeme xixixixi

aaadinka
10. jún 2011

@karmelka77 si ma tu nevidela?ved ty mi skoro vzdy odpovedas na prispevky 😀😀😀.Z Trencina som,co sa tyka tej dovci tak neviem kedy je lepsie ist,jul sa mi zda velmi teply mesiac pre tak male deti,skor som myslela september,ale v podstate je to jedno na priame slnko aj tak nepojdeme....

aktakk
10. jún 2011

@aaadinka ahoj nechodievas nahodou na ostrov, resp. nebola si tam tak 3-4tyzdne dozadu aj s mm a malou?

karmelka77
11. jún 2011

@aaadinka myslela som to tak ze nemas napisane odkial si, mesto myslim... jasne ze som ta tu videla🙂)) my chceme ist v juli koli tomu ze tu maju byt zevraj 40tky horucavy a predsa len ist do Chorvatska je velke riziko co sa tyka pocasia, ak je zima tu tak aj tam vacsinou...a kedze ten jul by mal byt taky teply, tak snad vyjde pocasie...

aaadinka
11. jún 2011

@aktakk 🙂 sem tam sa tam ocitneme 🙂)),len my mame problem, ze mala od malicka neznasa vozenie v kociku,tak som zavisla od toho kedy sa mm uvolni a odvezie ma tam 🙂))ale inak by som tam bola kazdy den,mala to tam velmi zboznuje...Aj ty si tam bola?Musim sa ti pozriet blizsie na foto,bo ja tam sledujem deticky v pribliznom veku od nasej malej a porovnavam to chodenie 😀DDD,tak to som si ta tam tiez isto musela vsimnut 😀DD

aaadinka
11. jún 2011

@karmelka77 jaj tak,no ja som zvacsa zavisla na mm, kedy on si najde cas,kedze on viac maka ako je doma,takze asi sa budem musiet prisposobit kedy by sme vyrazili.Ja som chcela Chorvatsko, bo je to najblizsie a zvacsa tam cestuju maminy s malymi detmi.Asi preto, ze je to tam najbezpecnejsie.Hlavne by som fakt rada niekam vypadla aspon toto leto,ktovie ako bude buduci rok - mozno uz budem zase tehotna 😀DDDDDD.A ty si uz nieco pozerala v Chorvatsku?Niekam, kam sa da ist s malymi detmi?Ja som v zivote v Chorvatsku nebola,tak to tam vobec nepoznam,rada by som si nechala poradit....

karmelka77
11. jún 2011

@aaadinka my sme pozerali zatial Istriu je to najblizsie k SK koli tej ceste, tiez sa neradi vozime🙂)) zatial to nemam potvrdene ale je to na sukromi v dome asi 1,5 km od plaze...s tym tehotenstvom je to aj u nas tak🙂))

aaangella
11. jún 2011

@aaadinka ta cena je za cely dom dve spalne a kuchyna s obyvackou 😉

aaadinka
11. jún 2011

@karmelka77 tak to si mrknem aj ja 🙂))dikes

aaadinka
11. jún 2011

@aaangella fuu tak to je sa mi fakt paci...A toto je kolko hodin cesty napr z BA?Bo ako vravi karmelka, tak nasa mala tiez neobsedi a tym padom nemozme ist daleko....

aktakk
11. jún 2011

@aaadinka ano ano, sedeli sme v podstate "vedla" seba....ale ja ta poznam aj z videnia, ale nevedela som ta zaradit....ale ty si ako tehu nechodila do tejto temy, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre