Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaadinka
14. jún 2011

@luka03 asi sme sa im nepacili a svojou fotkou sme poburovali okolie 😀

aaadinka
14. jún 2011

@hajanka pre mna ci pre @aaangella ?

p4
14. jún 2011

@aaangella aj ja som to dala na nastenku....len tak mimochodom. no aneskusala si najst taku tu polohovatelnu sedacku? neviem presne ako to funguje,lebo som ju este nevidela,ale myslim ze sa to da dat aj do lezatej polohy.

aaadinka
14. jún 2011

@karmelka77 tiez som cakala kedy pride rad na mna xixixiixi,aj na psa dosiel mraz 😀

karmelka77
14. jún 2011

@aaangella jeeezisss prosim ta mozes uz prestat??? Si ako male dieta stale o tom istom, urazena, jesitna, ktora sa snazi stale mat posledne slovo...ty sa snad snazis este nieco vyprovokovat...ze som to dala na listu? Ano, lebo toto sa nedalo rozdychat...a povedat ze si nezodpovedna matka nie je predsa nadavka...a ja som sa s tebou vcera uz nemienila dotahovat tu a to som ti aj napisala...tak uz prestan su tu aj ine baby ktore sa chcu o niecom inom bavit a nie stale rozoberat toto... chod sa prosim ta venovat inym veciam hlavne si zacni hladat bezpecny sposob cestovania ak si taka velka cestovatelka...

aaadinka
14. jún 2011

Tak ja malej mixujem kazdy den na obed a ona mi papala dnes z mojho taniera cestoviny so smotanou ako po nebohom 🙂)))baba jaga,ale si vymysla,z mojho taniera papa normalne a zo svojho mixovane 😉

karmelka77
14. jún 2011

@aaadinka nepoburovali, ale nebolo nas tam vidiet do tvare🙂)))

karmelka77
14. jún 2011

@aaadinka u nas je to iste s jedlom, svoje musi mat mixnute ale ked vidi mna jest prekuse vsetko🙂)) sranda, ale ked chcem aby jedol Hippky hotove tak iba mixovane🙂) oni nas skusaju🙂))

aaangella
14. jún 2011

@karmelka77 ty si mi napisala otazniky tak som ti len odpovedala a ano mas pravdu urazilo ma to a nechaj to uz tak nenavazaj sa do mna ja sa o tom nechcem bavit precitala som si ako ti na to pisali baby tak to mi stacilo a uz to nemusime rozoberat

aaangella
14. jún 2011

@aaadinka ahoj aj ja stale mixujem zje mi toho omnoho viac ako ked to nepomixujem dnes som dala prvy krat vyzivu s jogurtom a celu mi ju vyvratila tak mame prve jedlo co jej nesadlo

aaangella
14. jún 2011

@p4 ja viem .Hej mam s tromi polohami ale to su take odveci polohy to vobec neni ze lah a ked ju dam co najviac tak jej uplne odkvecne hlava na bok tak by som ju nevedela dat ani ja asi ju mam nahovno ale zato dost stala a ja som to pri kupe nedomyslela

karmelka77
14. jún 2011

@aaangella ty si moja jaka ....... by si sa mala hanbit.

p4
14. jún 2011

@aaangella tak potom netreba menit sedacku,ale dokupit taketo nieco http://www.brendon.sk/Products/List/cestovací v...

aaangella
14. jún 2011

@p4 nejde mi to otvorit

hajanka
14. jún 2011

@aaadinka jaj prepac, mate podobne nicky, odpoved bola smerovane pre @aaangella 🙂
Aaangella, neskusala si ani ten ergonomicky vankusik na podoprenie hlavicky do autosedaciek?

p4
14. jún 2011

@aaangella nasla som este nieco lepsie...skus ci ti pojde toto otvorit. http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/8341... a ked nie,tak si daj iba www.brendon.sk a pohrab sa v doplnkoch na autosedacky. ten obchod je v Raci.

aaangella
14. jún 2011

@p4 hej ide mi to otvorit a oci mi vypadli aka super vec dakujem pekne 🙂

aaangella
14. jún 2011

@hajanka ahoj p4 mi poslala super vec urcite si to pojdem kupit ale dakujem aj tebe

p4
14. jún 2011

@aaangella ale jedna rada. ked do toho obchodu stupis,tak s klapkami na ociach a rovno za danou vecou,inak tam minies kopu penazi. 😀 u mna uz klapky nefunguju a vecsinou tam necham polku materskej. 🙂

aaangella
14. jún 2011

@p4 🙂 dam ti potom vediet co vsetko som nakupila

luka03
14. jún 2011

@aaadinka Haha, vy skraty! 😀 Odfotte sa s papierovym vreckom na hlave a bude to v pohode 😀

aaadinka
15. jún 2011

@karmelka77 ja viem,ja som si len srandu robila 🙂

aaadinka
15. jún 2011

@p4 fu tak to je fakt super vec do autosedacky,este aj do nasej 😀DD,len neviem, ci sa tam mala moc nespoti....ale spotit ci nespotit,hlavne ze sa jej bude lepsie lezat 🙂

p4
15. jún 2011

@aaadinka oni maju aj taku, ze ....letnu vlozku,, ta saje pot,takze podla mna to bude super. my mame nieco podobne do kocika a som spokojna. 🙂

karmelka77
15. jún 2011

Baby kedy idete na ockovanie na to MMR??? Je to v 15 tom mesiaci akoze teraz, alebo az ked skonci???

aaadinka
15. jún 2011

@p4 a nie je to pre mensie deti?zmesti tam mala hlavu?nie su nase deti uz na to velke?Nejako by som to malej chcela sprijemnit ale neviem ako.Ak by jej toto mohlo pomoct,tak by som jej to isto kupila.Asi skusim skocit do detskeho obchodu tuna v TN ,tam by mohli mat nieco podobne....Ved uvidime,ci to dostat aj bezne....ale velmi dakujem za info

p4
15. jún 2011

@aaadinka poda mna to sa ti len zda,ze je to tesne. ono to ma prave fixovat tu hlavicku aby v tej sedacke nelietala hore dole. ale ved ked to uvidis na zivo,tak urcite budes sama vediet a ono to je oznacene do kolkych mesiacov to je urcene. Nemas za co. 🙂

p69majka
15. jún 2011

@aaadinka ahoj. to ako keby som o mojej čítala 😀 . tiež mixujem, ale keď vyjedá s nami, tak jej to nevadí.

p69majka
15. jún 2011

@karmelka77 ahoj. my to máme tuším v auguste naplánované aj s poradňou. 🙂

lenocka84
16. jún 2011

@karmelka77 my ho mame az v septembri, sme sa dohodli s dr ze az posledny mozny termin dame 😉 je to o dohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre