• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
dobre ranko,zienky!
Mam otazocku....aj s vami lomcuju tak hormony? Ja mam niekedy chut skocit z balkona a niekedy zase vyskocit od radosti z koze,potom sa zase bez priciny rozplacem alebo ma kazda malickost tak rozculi,ze mam toho svojho chut zaskrtit!!!!
Poznate to? :confounded:
9. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, nechcem nič hovoriť, ale bude to horšie :unamused: , časom sa k tomu pridá depka z váhy, opuchy nôh a pod :slight_smile: , potom mňa chytali stavy, či bude mimi v poriadku a robila som si aj také životné radovánky ako napr., že som sa mojkala s mačičkou a na druhý deň som si vsugerovala,že mam toxoplazmózu..... :grinning: , samozrejme som si o tom všetko naštudovala, nemohla som spávať a pod.Okolo toxo som nikdy ani nešla, ale hormóny sú svine :sweat_smile: Teraz sa na tom bavím, ale viem, že za chvíľku to zase uderí v plnom prúde :rolling_eyes:
9. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chlapi majú špeciálne miesto,...ja som sa počas tehu vydávala behom týždňa :slight_smile: , potom som ho chcela opustiť, rozviezť sa, nastali stavy keď som sa strašne bála, že ma opustí pre inú, že sa mu niečo stane v aute, nadávala som mu, zúrila som, milovala, zbožňovala,plakala kvôli nemu, smiala sa, to čo on si vytrpel :slight_smile: sa ani nedá napísať, ešte, že je taký flegmoš :sunglasses:, alebo ma tak ľúbi :wink:
9. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som veľmi zvedavá, čo hormony spravia so mnou. :grinning: no dufam, že to so mnou nebude nanevydržanie. mna teraz hlavne prepadajú myšlienky, či je všetko ok, sledujem sa a taaaak
9. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné v tehu je to bežné
9. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez sledujem a rozmyslam, ci je vsetko ok...uz nech je streda a ja vidim na ulrazvuku nejake potvrenie, ze vsetko je ok:slight_smile:
9. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
max a prečo by nemalo byť, je a hotovo ja na také ani enpomyslím radčšej , aby som si to neprivolala
9. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no tak konečne nedela.. zajtra idem na sono:slight_smile: a zase uvidím svojo babo joj :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka ved jasne, dobre robis :wink: len ja som stary hypochonder :grinning: :grinning:

malalady super ze uz zajtra :sweat_smile:
9. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii a teba to kedy čaká?? :slight_smile: :wink:
9. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu :wink:
9. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to za chvilku tiež :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile: ako sa mate?
10. aug 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky ako sa mi mate?? :slight_smile:)) javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')

lucinka no dobre sa mam aspon ja :slight_smile:)) zatial kym ma niečo nerozhádže :grinning: :grinning: :grinning: a ty ako?
10. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaaaanko :grinning: ,taaaaak dlho som spinkala !
A konecne som bola po troch dnoch na WC,takze som s dnesnym dnom uz teraz nadmieru spokojna :dizzy_face:
a idem umyvat okna......
10. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam fajn zmenila som dr tak idem zajtra lečn mi je zle od žalúdka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, prijemny pondelok Vam zelam :wink:
10. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe maxiivam ešťe nie je zle mne je z mliečnych vyrobkov a zkyselinylistovejpresne ako u LuKáška
10. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka zatial nie, aj ked dnes rano mi po jogurte prislo tazko...ale nevracala som a o chvilkumi to preslo
ja nemam ani ziadne priznaky okrem toho ze ma obcas zaboli v podbrusku a pri vajecnikoch
10. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :wink:
zajtra idem k dokymu, uz to ratam na minuty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja by som mala rada priznaky od vracania, az cez vykyvy nalad, ale NIC :confounded:
dala som si rano treti test, ciarka je nastastie SILNA, tak dufam, ze vsetko ok :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj, aky si mala vikendik?

zajtrajsok je tu hned uvidis ako ti to ubehne a uvidis svoje babo na ultrazvuku :wink: :wink: ja az v stredu
10. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tehotenstvo.eu/article/17/druhy-lunarny-mesiac-4-az-8-tyzden-tehotenstva.aspx

No ja som dnes tiež pre istotu testovala, čiarka nám silnie....
Ja musím na sono čakať až do piatku.... už sa neviem dočkať..
Držím vám palce....
10. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka super :wink: :wink:
10. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tie su krasne :wink: :wink:
10. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maxii,
no vikendik som mala taky kludny, bola som pozriet v sobotu kamoskine 8 mesacne babo, je to krasny chlapcek, uz sa tesi ze mi da nejake vecicky, sutosedacku, oblecenie, atd...akurat ked som isla v autobuse bol taky vyhrkotany, ze som s abala ze mi to natriasenie ublizi, no ale bratislavska MHD :confounded:
v nedelu som relaxovala, trochu som si triedila nejake nepotrebne veci, ktorych sa zbavim, a bola som v Poluse nakupit...inak nic zaujimave, ja nie som nejaky akcny typ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si si aspon oddychla a zrelaxovala :wink:
10. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=12

Zuzi krááásne, držíme ti place na zajtra... ozvi sa a daj vedieť ako ste dopadli ....

Baby, mne sa stále chce cikať a mám taký pocit vlhka ... stále behám na WC....
10. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja tiez :wink: chodim castejsie na wc a stale aj pozeram ci nekrvacam lebo ma pobolieva to podbrusko.
10. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja to iste, tj stale sa chodim kontrolovat na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok