Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
13. aug 2009

babulky aj ja mam nechutenstvo,, a tak mi bolo zle za posledne dva dni take velke nevolnosti!
ak mozem doporucit cajik pre tehulky firma teekanne, velmi dobry a prave potlaca nechutenstvo a nadýmanie :D a este som si kupila zazvorove tablety v lekarni veelmi dobre tiez zaberaju,, dnes uz som mohla konecne zjest polievku a teraz papam chlebik :D ! vyskusajte

kacka.h
13. aug 2009

Tak potom je to v poriadku, ked len taky maly nakupik si niesla 😎 .
Ja prave tlacim chleba s bryndzovou natierkou, aka ulava...Prvy smer z prace viedol rovno do kuchyne. Na obed som tiez tomu vela nedala, len polievku a druhe mam cele zabalene v krabici. Akosi mi varene nechuti, skor chlebiky, rozteky...a ovocicko tiez mozem. 😀
Ten cajik mam aj ja, ale este som ho nevarila veru.

kiwinka
13. aug 2009

jo,,,ten cajik pomaha,,aspon mne,, ja velmi caje nelubim, ale ak to ma pomoct tak ich budem pit 😀 aj ja som chlebikova a pomazanky a este párky s horcicou a ovocko :D

aktakk
13. aug 2009

Takych chlebikovych je nas tu asi viacej.
Zuzi...tak teraz uz len oddychuj, ziadne behanie 😝 .
A ten cajik ma aku chut, je pitny? Mnam, take parky by som aj ja dala, tusim su nejake v chladnicke, zeby som aj varit isla? Akosi mi skrka v bruchu

lucinka1104
13. aug 2009

Môj Luky je odchovaný na chleba za celé tehu som varenéjedla asi 25 krát inak len chleba 😀
ja som etraz papala praženicu 😝

kiwinka
13. aug 2009

aktakk mnaam parky a horcica a chlebik :P no jedlo ako stvorene pre tehulky :D
ten cajik je z byliniek, medovka, zihlava a mäta a este jedna ale uz si nepsomeniam,je pitny hej,,ved mozes aj docukrit ak ces :D
fuuha no luci ja prazenicku velmi ee,,vajicka nejak zatial nemozem a tak som to vzdy milovala 😀

aktakk
13. aug 2009

Ja som sa teda zdvihla z postele, ze idem uvarit parky ale ked som na ne kukla, akosi som si to rozmyslea... 😖 . A dala som si dolky s dzemikom a zmrzkou 😅

zuzana1971
13. aug 2009

ja som tiez chlebikova a pomazankova 😀
sladke zial nemozem, najviac mi chyba prave ta zmrzlinka 😀

seuska sa este stale neozvala?

kiwinka
13. aug 2009

a co uz su stare, ci nevonali Ti? xixi
no sladke, to teiz mozem,,maminka mi prave pece babovku tak sa uz tesim mnamii :D
juj ale prejedla som sa 3 chlebiky s telaci mkremom uff.. uz cmulam tablety na nevolnost hahaha 😵

fruchtbar
13. aug 2009

Tak sa aj ja pridam.....ja som hladna ako vlk,ked sa nenajem,toci sa mi hlava a je mi na odpadnutie.......na chuti mam ovocie,na kila....melony,slivky,hrozno,marhule a varene jedlo.Dnes som si uvarila hribovu omacku s kuracimi prsickami a ryzou....dobrotka,dvakrat som si dala...... 🙂 a to som od zaciatku uz dve kila zhodila,takze mam 52kg.

A vy? 😉

kiwinka
13. aug 2009

baby a ake vitaminky beriete,,niekto tu , alebo v inej teme chvalil FEMIBION..? nieco take..?
ja uzivam Calibrum baby plan od zaciatku ale nejak mi nerobi dobre tusim,,aj samotnu listovku mam ale ma 1000g tabletka tak mi je to asi silne...skusila by som daco ine..., co uzivate vy?

zuzana1971
13. aug 2009

ahoj fruchtbar, dufam ze uz nenosis tie tazke prepravky 😝

kiwinka ja tiez calibrum baby plan, lekarnicka mi povedala, ze okrem toho uz nemam extra listovku jest

aktakk
13. aug 2009

Nie nie, parky su cerstve, ale ako som sa na ne kukla, tak ma presla chut, podobne ako s dnesnym obedom.
Ja mam tiez len baby plan, nic viac. Moc kyseliny listovej sa neodporuca udajne, to calibrum obsahuhe taku akurat dennu davku. Ale kazdy lekar povie asi inak.
Mna tak lame na spanie kazdy vecer uz o siedmej osmej, ze je to neskutocne. Chodim spavat pomaly zo sliepkami.

lucinka1104
13. aug 2009

Baby a pači as vam meno Rebeka? Ja sa volám Lucia synček mam menona L po mne čiže Lukáško a tak ma napadlo že divčatko by mohlo mať po ockovi on Je Richard a teraz vôbec neviem pekné meno na R ...Rebeka? Riana? Romanka?
ja neberem žiadne vitamíny okrem kyseliny listovej a v 12 tt začnem brať magnéziu s B 6 😉
Kys. listovú stačí 400 ml denne s ničím sa to nemá prehánať

seuska
13. aug 2009

daaamy tak mam to za sebou, tehu potvrdene aj srdiecko uz bilo ...jupiiiii, ja som taka stastnaaaaa....vsetko zatial v poriadku, 2. septembra idem zasa na sono a na dalsi den na krv 😀 skoda ze som sama doma, nemam s kym oslavovat, som si dva litre pomarancoveho dzusu kupila.... 😀 Doktorko bol zlaty, som mu hovorila ze sa bojim a on ze coho sa bojim? a ja ze vsetkeho, on ze sa nemusim bat ze da na mna pozor 🙂 a este pikoska: cita moje priezvisko, 2 x ho za sebou povie, potom pozrie na mna a vravi: vy nemate taku svokru co jej je vsade vela a taka jak sarkan? 😀 a ja ze hej. Tak som to hned svokre pri tej prilezitosti aj fukla do telefonu he he he he!

fida
13. aug 2009

Seuska blahozelam ku dobrym spravickam. Tak ked dobre pozeram si prva z Apriloviek so srdieckom. Tak na zdravicko, asi si aj ja otvorim dzusik 😉

fida
13. aug 2009

Seus a fotecka nane?

lucinka1104
13. aug 2009

seuska no supe rgartulujem 😉

aktakk
13. aug 2009

Seuska- Gratulujem...aj ku svokre 🙂

civavava
autor
13. aug 2009

seuska, gratulujem k super sprave!! wow, tak nech uz srdiecka iba pribudaju 🙂))

zuzana1971
13. aug 2009

seuska gratrulujem 😉 , a ty mas aky dlhy cyklus? (aby som si vypocitala moje sridecko)

babulky ja uz idem spat som neskutocne unavena a zajtra skoro rano vstavam na krv 😝

jannuulik
13. aug 2009

seus gratulujem
civavava, dúfam, že aj my uvidíme v utorok srdiečka 😎

fruchtbar
14. aug 2009

Dobre ranko damy..... 🙂 dnes bude krasny den,moji milovani rodicia a setra pridu ku nam na vikendik tak uz sa velmi vytesievam!!!! 🙂 🙂 🙂

Zuzanka,prepravky zial stale nosim,ale vyhybam sa tomu ako cert krizu,takze uz pomenej a davam väcsi pozor,ale u doktora som este nebola,takze sa zatial nemam na co vyhovorit!

Seuska,gratulujem... 😉 ...tesime sa s tebou!

lucinka1104
14. aug 2009

Pekné rano ako ste sa vyspinkali?

martina05
14. aug 2009

Ahojte, Tak som sa vrátila od lekára. Sono potvrdilo 4-5tt tehotenstva, bábo má 3 mm a potvrdili, že už vidieť aj srdiečko ....AS+ ;😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Všetko je OK, dnes mi po prvýkrát povedali, že mám naopak otočenú maternicu a to som chodila na sono - folikulometriu ako na klavír !!! Mám si dávať na seba pozor a pre istotu nasadili Duphaston 2x denne...
Toto sú najkrajšie narodky v mojom živote !!!!!!!!!!

lucinka1104
14. aug 2009

martina toje super a to ti atk skoro bolo viedieťsrdiečko no paráda teším sa s tebou maternicu mam otočenú aj ja
všetko len to naj k narodkám a hlavne zdravé babo

fruchtbar
14. aug 2009

ja som dnes strasne hladna.....ranajkujem uz po treti krat.....neviem neviem kam to dotiahnem,ked to bude takto pokracovat stale 😉 !

Martinka mas narodeninky?
Vsetko najlepsie, ty si uz svoj darcek isto dostala 😉 🙂 😉
A gratulujem....

seuska
14. aug 2009

Dakujem vsetkym za gratulaciu... 🙂
Zuzi ja som mala 28 dnovy cyklus... a ty sa mas ako? lepsie sa citis?
Martinka gratulujem aj k srdiecku aj k narodkam 😵
fruchtbar s tymi prepravkami sa na to fakt vykasli, normalne povedz v praci ze mas tusaka ze si tehotna, nestoji to za to...
aktakk 😀 to fak k takej svokre sa moze len gratulovat to ste este nevideli - nazazili...

dakujem este raz vsetkym za gratulacie a drzkam vam palce nech nosite aj vy od doktorov len dobre spravy...

martina05
14. aug 2009

Luci, ja som z toho srdiečka bola úplne hotová a 2x som sa na to pýtala a povedala mi, že áno je to akcia ..a do papierov mi napísali AS+ ......... to je asi ono, nie??

Vďaka za všetky gratulácie ...... a všetkým držím plačeky !!!!!!!!!!

lucinka1104
14. aug 2009

no však ano je toono len podľa man si aspoň v 6 tt ked už bije je to proste nádherné 😉
a šup šup zmeniť pas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre