Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
14. aug 2009

tak som dementná čo už najvyžší čas ísť do práce 😀

zuzana1971
14. aug 2009

mne ten test podla ovulacii vypocital termin porodu az na 8.4.

katka444
14. aug 2009

ahojte, tak asi sa s najvacsou pravdepodobnostou k vam pridavam. dnes som 18 DPO a na tehu teste krasna ciarka. k lekarovi chcem ist v pondelok.

lucinka1104
14. aug 2009

katka super gratulujem tešíme sa s tebou

katka444
14. aug 2009

dakujem, len dufam, ze to bude v poriadku. u lekara som zatial nebola a tehu priznaky nic moc. len slabucko citim zavse prasia a zavse podbrusko, hlavne ked som vcera vysavala, tak som potom citila taky tlak v podbrusku.

martina05
14. aug 2009

Luci, tak mi tam vyšlo, že presne 14.8. už môže biť srdiečko 😉 😉

katka444
14. aug 2009

lucinka mam si vypocitat?

ale ja som mala ovu az na 20 DC a prave som si vypocitavala termin na merenibt podla ovu a vysiel mi termin 20.4.2010

katka444
14. aug 2009

aha to nebolo pre mna 😀

lucinka1104
14. aug 2009

mne to vychádza na 19 - teho 😝 😵

malalady
14. aug 2009

mne vychádza 11 apríla 🙂)) 😉 😀

lucinka1104
14. aug 2009

mal myslíš termín že ja som myslela srdiečko

kati ,ale mohla si si 😀

baby všimli ste si že väčšinou bitie srdička súvisí s termínom pôrodu teda aspoň ja mam že srdiečko začne biť 19.8 a 19.4 mam termín 😵

zuzana1971
14. aug 2009

babulky mam uz tie vysledky 🙂
doky mi volal 😀
Hcg vyse 10 000 povedal, ze to zodpoveda 6-10 tyzdnu tehotenstva
mala som dobre vysledky pecene, aj cukru, aj ostatne veci co boli (vsetko este nebolo), jedine co mam zle su zvysene leukocyty vyse 11000 , ale vraj to byva v tehotenstve, ale skor neskor

myslim, ze Martinka ma znamu zdravotnu sestru, mohla by si sa prosim spytat ako je to s tymy leukocytami?

alebo nevie niekto? 😕

lucinka1104
14. aug 2009

neviem môžem sa spýtať mami ,ale enbude to nič vážne 😉

lucinka1104
14. aug 2009

čítala som ,že je to často na začiatku a drvie či je to ok a ked povie, že nao tak to ok je 😉
Neboj sa zuzka všetko dobre dopadne

micka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
civavava
autor
14. aug 2009

ahojte kocky, martinka, vsetko naj naj k narodeninam! nech sa ti splni vsetko co si len prajes...

zuzanka1971, vidis, SUPEEER, to je uz pekna hodnota HCG! Tesim sa s tebou. ak ti doky povedal, ze je v tehu normalne mat zvysene leukocyty, tak je to ok, neboj sa ...

januliik, ja sa uz tiez neviem dockat utorka, aj ked sa velmi bojim, ale snad uz budeme mat aj my srdiecka 🙂

a vitam nove tehulky 🙂

dnes rano pri umyvani zubov ma poriadne naplo, nastastie som nevracala,ale citim sa dost blbo cez den a nechuti mi jest 🙂)

civavava
autor
14. aug 2009

kocky, berie niektora z vas Utrogestan, vaginalne? ak ano, kolko, a dokedy? Ja beriem 3 x denne 2 tbl, az do 6.9. /6 tyzdnov/

malalady
14. aug 2009

civavava a to ako na čo slúži??? 😉

mirip
14. aug 2009

čivava je to normálne, niektoré baby berú dphaston 2x denne a niektorým dajú utrogestan, 3x denne 2 tabletky oboje slúži na to isté závisí len od Dr. čo z toho predpíše, ja som mala jeden cyklus utroš tak ako ty 3xdenne 2 tabl. a potom ked som otehotnela tak dal duphaston, inak niektoré baby majú predpísaný napr. utogestan jesť, je to individuálne ale viem že utrogestan je práve taký že sa može dávať aj zo spodu aj jesť, tak by si nemala špiniť a bábo by sa malo pekne zahrýznúť a udržať tam kde má byť na dobrých 40tt 😉

zuzana1971
14. aug 2009

Luci dik za link, ty si nasa internetova expertka 😀

lucinka1104
14. aug 2009

zuzi 😉 no aspoň niečo viem ked už neviem aké i sa píše v slovku biť 😀

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malalady
14. aug 2009

carrie gratulujem 😀

civavava
autor
14. aug 2009

malalady, mirip vysvetlila 🙂 ....
doky mi to dal, kedze mam za sebou potrat, aby bolo vsetko OK a nic sa nezanedbalo 😉

malalady
14. aug 2009

čivavava ahá 😢 tak len nech je vše oki

carrie4
14. aug 2009

díky malalady... no ved to, len nech všetko dobre dopadne

zuzana1971
14. aug 2009

carrie gratulujem
ja tiez idem k dokymu az 4.9.
ale este buduci tyzden k zastupujucemu dokymu skontrolovat srdiecko

dnes som uz kludnejsia po tych krvnych testoch 😝

tinika
14. aug 2009

katka takže aprilovka hej? tesim sa s tebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre