Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
17. aug 2009

cicimon vlasy ti budú padať celé tehu a hlavne po pôrodde no potom sa to same od seba upraví 😝

ninuska8
17. aug 2009

ahojte dievky, tak sa pridavam aj ja🙂 moj termin tiez vychadza na april, hoci viem, ze este nie som v tomto tt ako sa ukazuje, mala som posunutu ovulku aj testiky vysli pozit.len minuly tt. Velmi sa tesim, ale mam aj obavy lebo som uz po dvoch MA tak asi budem na rizikovom...prave som mala nastupovat do prace ako ucitelka ale asi to vzdam, lebo sak samo o sebe to je rizikove povolanie a navyse skoro vstavat to nie je pre mna🙂))

Co sa tyka toho kto je tu najmladsi tak asi jak tak citam ja🙂 mam 22, ale o tyzden uz 23 tak pridte na oslavu🙂

Nasi doma uz o tom vedia, ale ludia z okolia nie, hoci im asi bude cudne preco neidem robit, jooj neviem ako zahovorit...

no a priznaky? dvakrat som zvracakala, rano mi je dost zle, hlavne ked si dam vitaminy - beriem centrum maternu, sem tam ma tak tlaci v podbrusku, dnes sa mi zda ze je to intenzivnejsie tak polihujem, no a spala by som furt. Mam stale pocit, ze som hladna ale zaroven plna tak na vecku dakedy bojujem so zapchou( prepacte za tie naturalisticke vyrazy🙂

prajem vsetkym nam uspesny konec a vytuzene bambaulcatka 🙂

kiwinka
17. aug 2009

jeej ninuska, ako pekne si nam tu napisala, az si ma rozosmiala, tusim si srandovna 😀 tak vsetk naj k 23tim narodkam o tyzden :P mamina :D
ja som brala calibrum baby plan,,ale tusim mi nerobil dobre, tak som si na posledny mesiac prveho trimestra kupila FEMIBION,,je to drahsie, ale robi mi t dobre,,aspon zatial :D

civavava
autor
17. aug 2009

ninuska, ahooj 🙂))

lucinka1104
17. aug 2009

Vitaj nikuška krásny predčasný darček k narodkám, želám ti,aby sa ťa už miminko nepustilo a ako sama píšeš ,aby sme to všetky dotiahli do uspešného konca 😉

zuzana1971
17. aug 2009

ninuska vitaj 😉

najmladsia je asi ikushka ma 21 rokov

zuzana1971
17. aug 2009

ninuska, aj ja mam uz jeden MA za sebou, ako sa u teba prejavovali? Mala si spinenie? mala si tehu priznaky?

Ja som na rizikovom, ale mne leksar povedal, ze to nie je kvoli MA, extra som sa ho na to pytala, ale ja kvoli spineniu min. tyzden, veku, a kvoli cukrovke (inzulin)

gajana1
17. aug 2009

Ďakujem za blahoželania
Lucinka1104 aj ja som si všimla že mame rovnaky termin
Idem lebo sa snažim predať kočik tak idem dať inzeraty na net

zuzana1971
17. aug 2009

gajana ved ten kocik budes este potrebovat 😀

gajana1
17. aug 2009

ale aj ano ale ja by som chcela iny 😀

katka444
17. aug 2009

ahojte (ak si ma este pamatate 😀 , uz som tu raz bola), tak som chcela ist dnes k dr. a on ma cely tyzden dovolenku.
tak uz zas az v pondelok. len dufam, ze je vsetko ok. priznaky nic moc. zavse poboli podbrusko, zavse slabunko prsia, ale su zvacsene. ak to takto pojde dalej, budem musiet nakupit nove podprdy

kiwinka
17. aug 2009

no to mas fajn katka,mne tie prska nerastu a nerastu zatial 😀

ninuska8
17. aug 2009

diki za mile privitanie, baby, 😅
zuzana, je mi luto toho MA, u mna obe nastali asi v 6tt, teda na zaciatku tehu. Prvykrat to bolo na vianoce, zacal som spinit tak hned na pohotovost, doktor na sone nic nevidel hcg.klesalo tak mi robili kyret. Potom som otehu.hned po prvej mrche od kyretu tak mozno to odislo lebo bola maternica este slaba, to mi uz kyret nerobili, normalne som si to "odkramovala" trochu dlhsie ale bola som rada ze nemusim do nemocnice na cistenie, lebo predsa len je to hnusny zasah do maternice....Vsetko mi to bolo velmi luto, mam pocit ze to bolo zo stresu lebo som statnicovala, pisala diplomku a take vsetky halusky...no moja alergologicka sa do mna pustila a zistilo sa ze mam boreliozu a chlamydie, tak mi nasadila atb.na 21 dni no a o pat mesiacov som teraz opat tehu...
verim ze vsetky vyrusy su mrrrrrrtveeee....
a tak sa snazim mysliet pozitivne...
katka ta registrujem z temy grafy BT, som sledovala tvoj story a tesim sa s tebou, ja k dokymu ani este neidem, je to skoro a naco sa vystavovat🙂))
pekny vecer🙂

maznacik007
17. aug 2009

jaaj dievcata.. este vam dlzim spravu..
tak my sme o babenko prisli.. zacala som spinit.. isla som do nemocky.. hcg klesalo... a bolo to.. ☹ nastastie uz mame doma maleho z domova.. takze nemam cas sa tym zaoberat...

ale vam prajem aby ste si v aprili priniesli svoje zdrave batozky domov..

seuska
17. aug 2009

maznacik ☹ to je mi luto...

lucinka1104
17. aug 2009

ninuska maly by si,aby savylúčilo mimomaternicové a dali ti dufaston na podporu udržania tehu

maznacik to mi je strašne ľúto ☹

civavava
autor
17. aug 2009

maznacik, je mi to moc luto! 😔

ikushik
17. aug 2009

ahojte 🙂 maznacik,mrzi ma to, neboj bude ok vsetko 😵

ninuska ahooj,no ako zuzka poznamenala tak nie si najmladsia 🙂 ako pozeram tak sme blizko seba, ja som z PO.tak sa mozno stretneme aj v porodnici tu v Po 😀 ale to si este pockaaame.ako som uz skor pisala,moja mamina este o tom nevie,a dufam ze to dobre dopadne teda..dnes rano som na nu vybehla,oj to som sice nechcela,ale hormoniky so mnou robia vselico 😕 zatial nezvraciam,ale tak ako podobne katka zacnem kupovat minimalne o cislo vacsie podprsenky :D

zuzana1971
17. aug 2009

babulky tolko negativnych sprav, ze uz mam strach 😢
ani maxii tu dnes nebola 😢

pettka44
17. aug 2009

Maznacit je mi to velmi luto 😔 , ze Ti to nevyslo, tieto prve tyzdne su velmi citlive,vela sil a stastne dotehulkovanie vsetkym...

lucinka1104
17. aug 2009

zuzi koľko negatívnych však len chudatko maznačik inak nikto a maxi určitelen nemá čas veľa bab sem nechodí často

zuzana1971
17. aug 2009

ja rozmyslam ci nemam ist na pohotovost zacalo ma palit a boliet pri moceni a trochu ma picha v podbrusku... ☹

ikushik
17. aug 2009

zuziiiii, neboj sa, pockaj trosku,a ked tak rano bez za lekarom..

zuzana1971
17. aug 2009

ikush no tiez sa mi nechce 3/4 hodinu sa trepat natriasajucou elektrickou a trolejbusom na pohotovost 😖
ale ked pojdem zajtra svojej lekarke do petrzalky (tam sa budem trepat min. hodinu) ani neviem ci nema dovolenku, tak mi bude kazat doniest moc az na druhy den skoro rano, cize zase sa tam trepat hrkotajucimi busmi a vysledok mocu tusim trva az tyzden... 😠

lucinka1104
17. aug 2009

zuzka nesleduj a taklebo sa zblázniš pichať ťa musí,lebo sa rozťahuje maternica zle by bolo keby ťa nepichalo

zuzana1971
17. aug 2009

luci ja viem 😖 , len nechcem o mimi prist 😢
ty uz jedno nadherne dietatko mas, ale co ja, 38r, jeden missed, potom vyse 9 rokov cakania kym zase 2 ciarky, a uz ani nemam partnera co by ma utesil, ze to za par mesiacov skusime zas...tak som pokakana pri kazdom pichnuti 😝

ikushik
17. aug 2009

zuzii neboooj,mas v kazdom pripade nás a my sme vsetky s tebou na tej ceste za babom 😉 urob si cajik,pekne oddychuj, alebo si chod urobit prechadzku, teraz je prijemne, ja sa chystam so psikom, lebo musim prevetrat hlavu lebo vadim sa od rana s priatelom cez telefon..jak u debilov..no ..

zuzana1971
17. aug 2009

ikushik, mam zakazane chodit, kedze som v stredu trochu krvacala
babulky sorry, ze sa tu stazujem, nejako to na mna dolahlo, tehot. hormony, ziadne srdiecko minuly tyzden, krvacanie, ziadne tehu priznaky, na vsetko sama, zavreta uz skoro tyzden medzi 4 stenami, horrorove pribehy na internete, chudinka maznacik, lekar ma strasi, ze dieta moze byt postihnute kvoli cukrovke, teraz problemy s mocenim...jedno s druhym..proste depky a strach 😒

ninuska8
17. aug 2009

ikushik, to je super bodaj by sme sa stretli naozaj v tej porodnici🙂mam tam tetu tak zrobim aj tebe protekciu, lebo tam to chodi tak vselijak...
a ty si uz vydata alebo sa chystas?

lucinka1104
17. aug 2009

ja ti verím len ked človek myslí na to najhoršie tak si to privolá 😔

v nemocke bolo somnou veľa žians cukrovkou a namali postihnuté dieť a a sama nie si maš nás 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre