Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
25. aug 2009

lubka ja mam ten isty problem a ked sa tu nastriekaju kolegyne padam zo stolicky v podstate tak som prisla na to ze som tehotna jeden kolega sa v praci niecim navonal a ja som sa mu cely den vyhybala potom som sla rovno do lekarne a kupila si test

martina05
25. aug 2009

No ten lekár bol teda poriadny blbec !!! Nie si poriadne tehotna !!!! ???? Veď bábo má už 3,5 cm .....!!!!! a čo chce aby si tam prišla deň pred pôrodom, alebo ešte lepšie hneď len porodiť ???

martina05
25. aug 2009

Marika, ty ideš kedy na najbližšie vyšetrenia ??? Pozerám, že sme na tom podobne ....

zuzana1971
25. aug 2009

lubkamik vitaj 😉
no ja mam cuch ako polovnicky pes, ked otvorim okno, byvam na druhom poschodi, tak citim vsetky pachy v okoli 3 kilometrov, este aj znacky vonaviek by som vedela rozoznat 😀

a kedy si bola na ultrazvuku, ked malo babo 3,5 cm? Ja som bola v 8 tyzdni (7 tyzdnov a 3 dni), malo 11,8 mm a povedali, ze to zodpoveda 8.tyzdnu 😖

zuzana1971
25. aug 2009

lubkamik nebolo to 3,5 mm?

martina05
25. aug 2009

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=1
Tu som to našla, že 3-4 cm sú cca 10 týždeň

marika1902
25. aug 2009

mati
ja mam ist na buduci tyzden lenze kedze moj dr. ordinuje len v utorok to je sviatok a vo stvrtok to berie len pacientky objednane na presnu hodinu tak pojdem asi az ten dalsi tyzden.

marika1902
25. aug 2009

lubi a ty mas kedy dalsie vysetrenie

martina05
25. aug 2009

ja idem až 16.9. a to mi pripadá ako večnosť .....

marika1902
25. aug 2009

chcela som sa spytat teba mati kedy ides na vysetrenie ale neviem preco som sa opytala lubky prepac to bude asi tou unavou co ma trapi

lubkamik
25. aug 2009

no tak neviem - aj na tej fotke co mi dal bolo napisane 3.5 cm. Ved uvidim o 2 tyzdne co bude...Ale mozno fakt som v 10 tyzdni uz - mne aj brucho narastlo hned - nechapem. este som ani nevedela ze som tehotna a manzel si robil srandu ze mi dako brucho narastlo a mala by som asi zacat cvicit 😀 😀

marika1902
25. aug 2009

mati
to je fakt vecnost ja sa uz teraz strachujem ci je vsetko ok

lubkamik
25. aug 2009

Marika v poho 🙂 Mne sa tiez uz oci krizia od unavy - hehe. Dnes som bola rano na krvi - zobrali mi 5 skumaviek tak tu zaspavam

ikushik
25. aug 2009

zuzi,ja som v 5tt a 4den, a vacok ma 1,5cm..je to v poriadku?

zuzana1971
25. aug 2009

lubkamilk, mozno si otehotnela hned po mrske, vselico sa stava, ja som mala napr. ovulaciu az 19 ty den a nie 14 ty

zuzana1971
25. aug 2009

ikushik ja sa riadim tym www.tehotenstvo.academy,sk, nakukni tam moja

marika1902
25. aug 2009

5 skumaviek ty brdo na co je im tolko krvy ja strasne neznasam ihly ☹ v podstate neznasam vsetko co je spojene s nemocnicou ☹ doktormi ☹ dufam ze prezijem porod uz sa viem predstavit ja budem hrozna.

marika1902
25. aug 2009

zuzi,
tiez tam chodim pre rady super stranka

zuzana1971
25. aug 2009

civavka, tiez si mala smutne MA 😖 , hadam nam to uz tentokrat vsetko v poriadku vyjde

ale ako chodim hore-dolu po konikovi a po internete, tak MA je velmi caste, dokonca som niekde citala, ze 65 percent vsetkych tehu je MA 😖 , takze sa nemusime bat, ze sme nejake vadne, teda aspon ja som si to roky vycitala, ze asi nie som v poriadku... 😖

martina05
25. aug 2009

No a ja som mala ovu na 32-34-ty DC 😀 😀 😀

civavava
autor
25. aug 2009

zuzi, 😠 to je hrozne aki su niektori ludia zli...no asi je aj dobre , ze medzi nimi teraz chvilu nemusis byt, ked ukazali svoju pravu tvar. 😒 vsak sa im to raz vrati ....

co sa tyka pachov, mne zatial vadia len vypary z jedalne...

marika1902
25. aug 2009

baby a povie mi niekto co je to MA? pls

zuzana1971
25. aug 2009

marika ty si taky strachopud ako ja 😀

martinka, ved to, skoro ziadna tu nemala idealny 28 dnovy cyklus a ovu na 14 ty den, takze tazko porovnavat 7 a 7 tyzden, ked u jednej je to v skutocnosti 5ty tyzden a u druhej 9ty tyzden a to je rozdiel 4 tyzdne!! 😝

ikushik
25. aug 2009

ahoj martina 🙂 moze byt ze aj ja som mala tak neskoro.lebo mi tu nesedia tyzdne.o dost.
zuzi, dik za link, vyborna stranka 😉

civavava
autor
25. aug 2009

zuzi, urcite nie sme vadne, aj ja som o tom vela citala...zial, ako som ti pisala do IP, vsetko nasvedcuje tomu, ze u mna to dosral asi lekar, kv.tej stitnej zlaze...ved uvidime teraz, ako dopadnem.
musime si verit a dufat, ze tentokrat to bude OK 😉

marika1902
25. aug 2009

zuzi ja som strasny posera vela krat mam problem ist len k obvodnej 😀 asi sa bojim ze ma zje alebo co 😀

civavava
autor
25. aug 2009

marika, MA je missed abortion, alebo zamlknuty potrat...kedy si myslis, ze je vsetko OK, nespinis, nekrvacas, akurat ze babanko v tebe zopar tyzdnov nezije a zistia ti to az na UTZ

martina05
25. aug 2009

Mari, pozri si predchádzajúcu stránku, tam ti to vysvetlila Civavava

lubkamik
25. aug 2009

Aj som sa pytala naco je tych 5 skumaviek 😀 😀 Vraj z jednej zistuju krvnu skupinu, z dalsej AIDS, zltacku a podobne, z dalsej normalne rozbory (cholesterol, biele-cervene krvinky), potom z dalsej ci niesom anemicka a tu poslednu som zabudla 🙂

civavava
autor
25. aug 2009

martinka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre