Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maxii
4. aug 2009

hej to ti verim, ked uz si to zazila, a drzim palce, aby vsetko bolo dobre!!!! 😵

vysledky z krvi sa dozviem podla mna vo stvrtok 6.7. telefonicky....nebudem na ne cakat az do 4.8.:)

seuska
4. aug 2009

Zuzanka jeej super, presne ma to napadlo jak som citala ze mas termin 3.4.2010 a ze ides k lekarovi 11.8. 😀 A to ze mas 38 rokov podla mna nic zle neznamena, drzkam palce, potom si vymenime skusenosti oki?

zuzana1971
4. aug 2009

maxii uz je august 😀 😀

ttiffanny
4. aug 2009

jeeeej, tak sa to tu krasne rozrasta 🙂 . ja idem k lekarovi vo stvrtok, tak mam trosku z toho stres 😒 . ale to ja furt, ked ide o lekarov 😝

fruchtbar
4. aug 2009

to mam teda ale radost.... 🙂 ja na dokiho este chvilu pockam ...a ani priznaky nemam ziadne,len prsia ma bolia,ani len na bruchu nemozem spat a dole schodmi...auuu 😖 !

zuzana1971
4. aug 2009

fruchtbar ja by som bola rada, keby ma aspon prsia boleli, nahana mi strach, ze nemam zidne priznaky 😖

zuzana1971
4. aug 2009

niekde som tu videla aj ze niektore baby maju tabulky, kde je prehlad mena (nech vas neosluvujem fruchtbat a pod), termin porodu, mena ake chcu dat, viem ze je este skoro, ale casom bude treba, ked sa tu rozrastame, ze kolko nas je, aby sme mali prehlad 😀

fruchtbar
4. aug 2009

aha,zuzana,to mas pravdu,to si musim este vsetko poriadne prestudovat a pohladat....volam sa Petra.
A tie priznaky sa urcite dostavia , a akosi sa na ne uz tesim 😀 !

fruchtbar
4. aug 2009

Je tu aj nejaka ´´byvala ´´ fajciarka? Ako to zvladate?

jannuulik
4. aug 2009

Zuzi nemusíš mať žiadne príznaky, moja kamarátka to zistila s prvými pohybmi, aj menzes mala 🙂 , také tehotenstvo by som aj ja chcela....Mňa prsia len trošičku boleli, kebyže sa tak nepozorujem tak by som si to ani nevšimla, ak si dobre spomínam okolo 6tt som začala byť viacej unavená, čo vyústilo do stavu keď som si pripadala úplne mimo, niekedy som mala pocit, že som si niekde ťukla hlavičku 😅 , v 7tt mi začalo byť kvalitne zle a vyvinul sa super šuch. Častejšie na záchod som začala chodiť až neskôr, asi keď mi Oli začal tlačiť na močový mechúr 🙄

fida
4. aug 2009

fruchtbar, teda Petra 😉 ja som fajciarka, ale uz vyse tyzdna nefajcim. (presne odo dna ked som mala dostat MS)
zvladam to celkom v pohode aj ked sa cudujem pretoze som vyfajcila denne 10, cez vikend aj viac cigariet.
V praci mam 1 tehotnu kolegynu, s ktorou sme predymili cele roky a tiez prestala zo dna na den. Treba len chciet.
A ty si na tom ako? Si fajciarka?

maxii
4. aug 2009

zuzi ja som tapka, jasne ze som posunula oba datumy 😀 😀 asi zijem v minulosti...alebo je to zacinajuca "tehu demncia" 😀 😀

maxii
4. aug 2009

ja sa volam inak tiez zuzana, ked sa bavime o menach 😉

zuzana1971
4. aug 2009

Dnes je v novom case, ze aj Puskarova je tehotna 😀

jannuulik
4. aug 2009

Však bolo na čase 🙂

maxii
4. aug 2009

hej vsetky su tehotne 😅

zuzana1971
4. aug 2009

maxii, teda Zuzi - mi hovor 🙂 ja mam tusim jediny priznak tehu=demenciu, haha. Vsetko zabudam, v robote robim chyby 😖 , no ale este sa nechcem v robote vyhovarat na tehu, kym to nemam potvrdene a doklad o toho a nahlasene v robote...uz som kade-tade zistovala co treba pri nahlaseni napisat na papier, ale nikto nevie presny navod...

zuzana1971
4. aug 2009

ze vraj aj Czoborova 😀

maxii
4. aug 2009

aj czoboova je tehu???
no to je aky babyboom 😀

zuzi ani ja nemam priznaky - nic si z toho nerob 😅

zuzana1971
4. aug 2009

este som chhcela povedat fajciarkam, ze baby prosim nefajcite, kamoske sa narodil velmi vychudnuty chlapcek, uz to sice dobehol, ale ked som videla fotky pri kupani, na zaplakanie. Idem ho inak tento vikend pozriet, medzitym sa stal z neho 7mesacny valibuk 😀

jannuulik
4. aug 2009

demencia už aj mne začala, doteraz to bolo kojením a teraz tehu 😀 , fuuuha už to nemám pod kontrolou 😅

seuska
4. aug 2009

ja som tiez byvala fajciarka, zvladam to tazko, ale zvladam.... dnes na mna prvy krat prisla taka unava v praci, ze tu asi fakt zaspim, nemam ani do coho poriadne pichnut tak len tak tu hybernujem, strasne, ale to bude aj tym ze som od piatej hore!!!! asi si donesiem lavor do prace a budem si v nom chladit nohy, abo co... 😀 A som Katka.

fruchtbar
4. aug 2009

fida,s fajcenim som prestala tiez v den chybajucej menstruacie a odvtedy nefajcim,len niekedy mam na chuti... 😖 ,ani mi to v podstate v poslednych dnoch nechutilo! To som rada,ze sme take zodpovedne buduce mamicky 😀

fruchtbar
4. aug 2009

ahoj Katka,len to vydrz a nemysli na to (cigaretky) ! Krasne zdrave dieta bude odmenou za nasu trpezlivost 😎

maxii
4. aug 2009

ja uz 2 roky nefajcim...v podstate od doby od kedy som zacala chciet dieta 😉

fida
4. aug 2009

Jeej, to sme fakt super zienky, pretoze poznam vela bab, co to nevydrzali. Proste si povieme neda sa a hotovo 😀
Inac ja sa volam Dasa. Katka ja som na tom podobne, ledva mam oci otvorene. Baby mate aj vy nizky tlak? Ja som nikdy nemala problem s tlakom, ani ked som bola v marci tehu (skoncilo to ako missed) a teraz toto. Az sa mi v hlave kruuuti. Vraj tiez priznak tehotenstva.

maxii
4. aug 2009

ja sa citim len unavena,a le hlava sa mi nemota....kavu si radsej nedavam...

fida
4. aug 2009

maxii tak to mas teda fajn, mna sem tam v podbrusku pobolieva a cakam kedy pridu prve nevolnosti. Vraj je to od 7-8tt tak uvidime.
Zuzi a ta tvoja kamoska fajcila aj pocas tehu?

jannuulik
4. aug 2009

tiež mávam nízky tlak a v tehu sa mi dosť motala hlava, robila som si slabú kávu, aby ma nešvihlo o zem. Inač dnes som sa už raz zamotala... 😒

fida
4. aug 2009

janulik som rada ze nie som v tom sama. Aj ja si davam taku slabu kavicku, hlavne po obede. 1 denne by nemala vadit nie? Ci ano?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre