• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
autor
Ivetka, moj termin je 8.4.2010, a super napad, ze nam to tu das dokopy :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivetka ja idem v pondelok na sono tak ak bude všetko ok tak potom ti to pošlem..... :wink:
27. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka, nie v jednej PC firme som predtym predavala nemcom a rakusakom cez telefon pocitace, servery, ale sama neviem ako, ked som technicky antitalent :grinning: , ale celkom sa mi darilo, no bolo to dost na psychiku lebo sme boli tlaceni do nerealnych cisiel a tabuliek a predavali sme vacsiu cast vyrobkov z minusovou marzov, cize ked som predala, tak sa mi to z vyplaty odcitalo a nie pripocitalo...

teraz robim projektovu administratorku v druhej PC firme
27. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babuľky,
ja som bola tehuľka z apríloviek 2009,premohla ma nostalgia za krásnym obdobím ,keď naše miminká odpočívali ešte v brušku...uvidíte ako to rýchlo ubehne a vy vaše uzlíčky budete držať v náručí...aj ja som mala termín na 24.42009 a náš Samko sa narodil SC 8.4.
želám vám krásne zdravé a spokojné mimčá :dizzy_face:
27. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka dobre, daj tam prosim nick, prve meno a predpokladany termin porodu, neskor casom mozme tabulku rozsirit :grinning:

ja zuzana1971, Zuzana, 4.4.2010
27. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja: nick: civavava, meno: Zinaida, TP: 8.4.2010
27. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme giuli :slight_smile:
autor
jeej Zuzi, my HPckari sme mali radi IBMakov, ale tych z Dellu ee :slight_smile:) :grinning:
civavka a ako si vlastne k tomu menu prisla?
27. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: mamina ked ma cakala, prave citala Turgeneva a tam sa to meno vyskytlo, tak sa jej zapacilo :slight_smile: a inak nie je to ruske meno, ale starogrecke - Zenaidos, co znamena Diov potomok :wink: ak budeme mat dcerku, bude sa tiez tak volat, lebo manzelovi aj mne sa to meno velmi paci, :wink:
27. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka ja nick: Marika1902, nemo: Mariana, tp: 20.4.2010
27. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka :grinning:
este som robila 3 mesiace v jednej softverovej IT firme, ale tu asi nepoznas, taka mensia, takze uz som v tretej IT firme :grinning:

ivetka uz sa tesim na tabulecku :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teeda Zuzi, sikulka si :slight_smile: ale IT je super odvetvie :wink:
27. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, ja tiez dam uplne info az po sone na bud. tyzden, lebo mne to vobec nesedi s konikom ako mi dal termin.
inac k teme káva. pila som ju pravidelne, rano kava a cigaretka musela byt, ale teraz mi nechyba ani..ale tak raz-dva krát za tyzden si dam 3 v 1. myslim ze by to nemalo vadit...a cajom nalievat ma uz nebavi..i ked pijem original cajik pre tehotne ktorý je bez kofeinu a bez nebezpecnych byliniek..
oj baby, fakt uz som zufala s tou pracou.. :frowning2:
27. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka kedze nemam meno pre dievcatko mala by som citat vela knih, mozno sa mi nejake meno zapaci...to christiana co mam zatial vybrane mam tiez z knihy, resp. je to autorka knihy, bulharka, jedna z tych zdravotnych sestriciek co boli väznene v Libyi a napisala o tom potom knihu, ibaze ona tam pisala o sebe od detstva aj infosky a mala cely zivot smutny, tak neviem ci take meno so smutnym osudom mam dat mojej malej jahodke
27. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi, ale Christiana je velmi krasne meno a netradicne. A urcite nemusi mat Tvoja Christianka smutny zivot, ved aj "moja" Zinaida v romane zomrela mlada ale neriesim to, ja som mala doteraz moc dobry zivot a snad aj nase bubo ho bude mat :slight_smile:)))
27. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikushik a ty teraz nepracujes?
27. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ty si pracovala pre DELL? a teraz pre IBM?
Civavava ty robis pre HP?
Sranda, ja som rpacovala pre SUN Micro a pred rokom v DELLI, tu v NL, tiez predaj firemnym zakaznikom, servery, notebooky...... Tiez nie som technicky typ, ale nejako som ostala pri tej elektronike. Najviac ma bavilo, ked som pracovala ako trader, som kseftila s komponentami, ako su CPU, pamtove moduly...atd. Ked mali fabriky shortage, tak nam volali, ci nieco nemame...... to boli dobre $$$$$$
teraz to je take suche a pomale. Neznasam sales procesy, co trvaju aj rok. Ja mam rada rychle ksefty.
ladies, mozno si tu aj nove firmy urobime a zacneme tu predavat vo velkom...... Je tu dobre zastupenie, sales, retail, purchasing, financing...... a hlavne sme kreativne :slight_smile:
27. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavava, nie mam marodku, ale od obvodnej lekarky.ta mi ju uz nechce predlzovat. dostavam peniazky sice malo ale predsa,lebo ked som isla na marodku, bola som v ochrannej lehote (od zamestnavatela), a ked prejdem na PN u gynekologa, teda na to rizikove,uz asi nedostanem nic, nie?
27. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule v tej novej Mamine je Zuzana Hajdu s tou svojo okatou dcerkou, ta sa vola Elissa, tiez pekne meno...

a este tam pisu, ze by sa tehulky mali dat zaockovat proti prasacej chripke, lebo v septembri ma prist nova, silnejsia vlna, co si o tom myslite????????????
27. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som proti ockovaniu. nechcem dostat este horsi mix, nez samotna chripka.... Ved ja som si uz svoje odchripkovala zaciatkom augusta/zaciatkom tehotenstva....
Jedzte vitaminy, umyvajte si casto ruky, zdravo zite, a budete ok.
27. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ikushku zamestname potom tiez :slight_smile:

ikush obavam sa, ze potom nedostanes nic :confounded: , ale radsej si to este niekde over...nemozes obvodnej nieco strcit, nech ta este necha chvilu na pn?
27. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola pri prvom synovi na rizikovom a mala som to ako pn platené od zamestnávateľa ... a myslím že sa to nezmenilo.....
27. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka, ivetka nepisme sem prosim presne nazvy firiem
27. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK.....rozumiem, budem si davat pozor.....
27. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja obvodna je strasne zlata,ochotna,len ona mi uz natahuje marodku od maja ..a pre nic za nic..a musi mat nejaku diagnozu..je to fakt takze s tou pracou a preboha nebudem robit niekde v sklade, alebo nieco take..skor nieco v administrative...nechcem mimi ublizit nejako..vysledky by mali byt zajtra z tej cyto..dost sa obavam lebo vzdy ju mam na prd koli tomu hpv :( v krajnom pripade predam auto :frowning2: i ked velmi nerada lebo som nanho velmi zvyknuta, a aj pre babo je to urcite lepsie ako sa s nim vlacit po autobusoch...
27. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikušik popros dokiho nech pošle obvodnej potvrdenie o rizikovom a ona ti to može tahať až do porodu.. tak sa to rodí ..terah som volala kamoške aj ona to tak má...
27. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama no skusim to.. ale urcite by bolo lepsie mat pracu, lebo doma je to uz na nevydrzanie ..
27. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som IT, hehe :slight_smile: :slight_smile: Tusim silna vlna porodnosti.
Ivetka - do tabulky - meno: Lubka, termin 13.4. :wink:
27. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikushik to je jasné.. ale aspoň niečo budeš mať.....
27. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok