Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
27. aug 2009

Ivetka, moj termin je 8.4.2010, a super napad, ze nam to tu das dokopy 🙂

tantama
27. aug 2009

Ivetka ja idem v pondelok na sono tak ak bude všetko ok tak potom ti to pošlem..... 😉

zuzana1971
27. aug 2009

civavka, nie v jednej PC firme som predtym predavala nemcom a rakusakom cez telefon pocitace, servery, ale sama neviem ako, ked som technicky antitalent 😀 , ale celkom sa mi darilo, no bolo to dost na psychiku lebo sme boli tlaceni do nerealnych cisiel a tabuliek a predavali sme vacsiu cast vyrobkov z minusovou marzov, cize ked som predala, tak sa mi to z vyplaty odcitalo a nie pripocitalo...

teraz robim projektovu administratorku v druhej PC firme

giuli
27. aug 2009

ahoj babuľky,
ja som bola tehuľka z apríloviek 2009,premohla ma nostalgia za krásnym obdobím ,keď naše miminká odpočívali ešte v brušku...uvidíte ako to rýchlo ubehne a vy vaše uzlíčky budete držať v náručí...aj ja som mala termín na 24.42009 a náš Samko sa narodil SC 8.4.
želám vám krásne zdravé a spokojné mimčá 😵

zuzana1971
27. aug 2009

ivetka dobre, daj tam prosim nick, prve meno a predpokladany termin porodu, neskor casom mozme tabulku rozsirit 😀

ja zuzana1971, Zuzana, 4.4.2010

civavava
autor
27. aug 2009

a ja: nick: civavava, meno: Zinaida, TP: 8.4.2010

zuzana1971
27. aug 2009

dakujeme giuli 🙂

civavava
autor
27. aug 2009

jeej Zuzi, my HPckari sme mali radi IBMakov, ale tych z Dellu ee 🙂) 😀

zuzana1971
27. aug 2009

civavka a ako si vlastne k tomu menu prisla?

civavava
autor
27. aug 2009

😀 mamina ked ma cakala, prave citala Turgeneva a tam sa to meno vyskytlo, tak sa jej zapacilo 🙂 a inak nie je to ruske meno, ale starogrecke - Zenaidos, co znamena Diov potomok 😉 ak budeme mat dcerku, bude sa tiez tak volat, lebo manzelovi aj mne sa to meno velmi paci, 😉

marika1902
27. aug 2009

ivetka ja nick: Marika1902, nemo: Mariana, tp: 20.4.2010

zuzana1971
27. aug 2009

civavka 😀
este som robila 3 mesiace v jednej softverovej IT firme, ale tu asi nepoznas, taka mensia, takze uz som v tretej IT firme 😀

ivetka uz sa tesim na tabulecku 🙂

civavava
autor
27. aug 2009

teeda Zuzi, sikulka si 🙂 ale IT je super odvetvie 😉

ikushik
27. aug 2009

ivetka, ja tiez dam uplne info az po sone na bud. tyzden, lebo mne to vobec nesedi s konikom ako mi dal termin.
inac k teme káva. pila som ju pravidelne, rano kava a cigaretka musela byt, ale teraz mi nechyba ani..ale tak raz-dva krát za tyzden si dam 3 v 1. myslim ze by to nemalo vadit...a cajom nalievat ma uz nebavi..i ked pijem original cajik pre tehotne ktorý je bez kofeinu a bez nebezpecnych byliniek..
oj baby, fakt uz som zufala s tou pracou.. ☹

zuzana1971
27. aug 2009

civavka kedze nemam meno pre dievcatko mala by som citat vela knih, mozno sa mi nejake meno zapaci...to christiana co mam zatial vybrane mam tiez z knihy, resp. je to autorka knihy, bulharka, jedna z tych zdravotnych sestriciek co boli väznene v Libyi a napisala o tom potom knihu, ibaze ona tam pisala o sebe od detstva aj infosky a mala cely zivot smutny, tak neviem ci take meno so smutnym osudom mam dat mojej malej jahodke

civavava
autor
27. aug 2009

Zuzi, ale Christiana je velmi krasne meno a netradicne. A urcite nemusi mat Tvoja Christianka smutny zivot, ved aj "moja" Zinaida v romane zomrela mlada ale neriesim to, ja som mala doteraz moc dobry zivot a snad aj nase bubo ho bude mat 🙂)))

civavava
autor
27. aug 2009

ikushik a ty teraz nepracujes?

iveta72
27. aug 2009

Zuzi ty si pracovala pre DELL? a teraz pre IBM?
Civavava ty robis pre HP?
Sranda, ja som rpacovala pre SUN Micro a pred rokom v DELLI, tu v NL, tiez predaj firemnym zakaznikom, servery, notebooky...... Tiez nie som technicky typ, ale nejako som ostala pri tej elektronike. Najviac ma bavilo, ked som pracovala ako trader, som kseftila s komponentami, ako su CPU, pamtove moduly...atd. Ked mali fabriky shortage, tak nam volali, ci nieco nemame...... to boli dobre $$$$$$
teraz to je take suche a pomale. Neznasam sales procesy, co trvaju aj rok. Ja mam rada rychle ksefty.
ladies, mozno si tu aj nove firmy urobime a zacneme tu predavat vo velkom...... Je tu dobre zastupenie, sales, retail, purchasing, financing...... a hlavne sme kreativne 🙂

ikushik
27. aug 2009

civavava, nie mam marodku, ale od obvodnej lekarky.ta mi ju uz nechce predlzovat. dostavam peniazky sice malo ale predsa,lebo ked som isla na marodku, bola som v ochrannej lehote (od zamestnavatela), a ked prejdem na PN u gynekologa, teda na to rizikove,uz asi nedostanem nic, nie?

zuzana1971
27. aug 2009

babule v tej novej Mamine je Zuzana Hajdu s tou svojo okatou dcerkou, ta sa vola Elissa, tiez pekne meno...

a este tam pisu, ze by sa tehulky mali dat zaockovat proti prasacej chripke, lebo v septembri ma prist nova, silnejsia vlna, co si o tom myslite????????????

iveta72
27. aug 2009

ja som proti ockovaniu. nechcem dostat este horsi mix, nez samotna chripka.... Ved ja som si uz svoje odchripkovala zaciatkom augusta/zaciatkom tehotenstva....
Jedzte vitaminy, umyvajte si casto ruky, zdravo zite, a budete ok.

zuzana1971
27. aug 2009

a ikushku zamestname potom tiez 🙂

ikush obavam sa, ze potom nedostanes nic 😖 , ale radsej si to este niekde over...nemozes obvodnej nieco strcit, nech ta este necha chvilu na pn?

tantama
27. aug 2009

ja som bola pri prvom synovi na rizikovom a mala som to ako pn platené od zamestnávateľa ... a myslím že sa to nezmenilo.....

zuzana1971
27. aug 2009

civavka, ivetka nepisme sem prosim presne nazvy firiem

iveta72
27. aug 2009

OK.....rozumiem, budem si davat pozor.....

ikushik
27. aug 2009

moja obvodna je strasne zlata,ochotna,len ona mi uz natahuje marodku od maja ..a pre nic za nic..a musi mat nejaku diagnozu..je to fakt takze s tou pracou a preboha nebudem robit niekde v sklade, alebo nieco take..skor nieco v administrative...nechcem mimi ublizit nejako..vysledky by mali byt zajtra z tej cyto..dost sa obavam lebo vzdy ju mam na prd koli tomu hpv :( v krajnom pripade predam auto ☹ i ked velmi nerada lebo som nanho velmi zvyknuta, a aj pre babo je to urcite lepsie ako sa s nim vlacit po autobusoch...

tantama
27. aug 2009

ikušik popros dokiho nech pošle obvodnej potvrdenie o rizikovom a ona ti to može tahať až do porodu.. tak sa to rodí ..terah som volala kamoške aj ona to tak má...

ikushik
27. aug 2009

tantama no skusim to.. ale urcite by bolo lepsie mat pracu, lebo doma je to uz na nevydrzanie ..

lubkamik
27. aug 2009

Aj ja som IT, hehe 🙂 🙂 Tusim silna vlna porodnosti.
Ivetka - do tabulky - meno: Lubka, termin 13.4. 😉

tantama
27. aug 2009

ikushik to je jasné.. ale aspoň niečo budeš mať.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre