• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
babule my uz mame viac prispevkov nez marcovky :grinning:
2. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikushik: v prvom rade gratulujem, ale verim, ze to nemas jednoduche. Budem na Teba mysliet, verim, ze to zvladnes :wink:
Inak ja mam tiez kopu oblecka, po malej aj po jej sesterniciach, ak Ti to pomoze....
2. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ladies, ja sedim v praci, a neviem ci to je klimou, ale mne je strasna zima. Kolegovia tvrdia,z e tu je teplo, 24 stupnov, ale mne je strasna zima.....
Dufam, ze na mna dalsia chripka nelezie.....
Jaj, len aby som bola zdrava.Najradsej by som bola doma, zababusena v posteli a spalaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses:
2. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte damy, nestiham Vas citat, vecer vsetko precitam, idem teraz na sono 2 x, uz by som mala dostat aj matersku knizku tak mi drzte palceeeee nech je vsetko ok, vecer napisem ako sme dopadli....
2. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem este raz babulky.fakt si to este neviem vobec predstavit co vsetko mi bude treba :confused: idem si pospat.
2. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikushik urob si zoznam a keď tak každá z nás isto a rada niečim prispeje.. neboj to bude dobrééééé :grinning:
2. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ikushik pripajam sa s gratulaciou k dvojickam :slight_smile: - inak aj my s brachom sme, od 7 rokov sa o nas starala len mamka.
ale ja verim, ze sa s priatelom date opat dokopy...v tehotenstve mame rozne stavy...esteze ten moj ma so mnou trpezlivost :dizzy_face:

kiwinka tebe gratulujem ku srdiecku a svadbe, aj my mame koncom oktobra. :wink:
2. sep 2009 o 15:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikushik, suhlas s tantamkou. ked ti kazda niecim prispejeme, urcite to bude ovela lahsie. tak sa aspon nemusis stresovat kvoli vecickam pre mimi. uvidis moja, dobre to bude. ty si teraz taky nas talizman - prva aprilovka s dvojickami :wink:

seuska drzim palce a daj nam vediet!

ivet aj mne byva casto zima, dokonca aj v byte, kde nemame klimu..to bude asi tym tehu :wink:
2. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Civava, ty nezijes na SK, kde si lokalizovana? :slight_smile:

Ikushik, neboj aj ti prispejem, nieco sa urcite najdem u mojich znamych ....... Vidis, kolko ludi, neznamych, je okolo teba co ta podporuju!
Takze hlavu hore, a hrdo, lebo tie 2 male zazraky co v tebe ziju, za to stoja. Ja mam tiez bracha a segru=dvojicky, som stastna, ze ich mam!
2. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivet, relativne blizko pri tebe - v Luxembursku :wink:
2. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuk:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3228807&vReferer=

nie je to ešte dobre ale pokusim sa to doladiť :wink:
2. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa len nie je

„Pani Bartošová nie je tehotná, práve dnes sme sa o tom rozprávali. Mala pár dní meškanie menštruácie a bolo jej zle od žalúdka. Preto si myslela, že je tehotná. To sa však nepotvrdilo,“
2. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej velmi pekne to je :slight_smile: super pozadie si tam dala :wink:
2. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super civavava, tak ak vsetko dobre dopadne, tak sa mozeme aj navstivit :0 ja auto mam, a zboznujem jazdit.....
2. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gajanka tabulka je super :sweat_smile: , a na obrazku mojej milovanej Anne geddes, sa tesiiiim :sweat_smile:
2. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivet, to je super napad! inak moj muz robi pre Holandanov, chodi casto do Alkmaaru :slight_smile:

jeej tesim na navstevu! :wink: :wink: ked uz budeme mat mimi, mozme sa nasvtivit cez weekend :slight_smile:)))
2. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gajanka, tymto ta menujem za nasu hlavnu spravkynu albumiku APRILOVKY :slight_smile:
mozme tam casom posielat foto nasich brusiek, neskor mimisov :grinning:
2. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska potom sa ozvi ako dopadlo sono a ako sa mal Samko prvy den v skolke :slight_smile:
2. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gajanka, vyzera to super! Dakujem, a ked bude meno a pohlavie baba, urcite dam vediet :slight_smile:
Civavava, jasne, ze dobehneme sa navstivit, ved to je len par sto km :slight_smile:
2. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka a ivetka a ked budete s mimismi v BA tiez si ich mozme navzajom poukazovat :slight_smile:
2. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška ja môj syn išiel dnes prvý krát do školy.. Nie je síce prváčik ale len nulťáčik..... je to taký super ročník prestupný medzi škôlkou a školou.. Dávidko je totiž hyperaktívny a prvý ročník by bol na neho asi moc... alebo na učiteľku :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ladies, dohodnime sa, ze po porode, nejako v lete, zaciatkom augusta si dame stretavku na SK.
Ak to babo bude mat 3 mesiace tak urcite dobehnem na SK ho ukazat rodine, aspon na 2 tyzdne.
Co vy na to?

1 august 2010 je Sobota??????
A podla man to bude u mna aj rocne vyrocie oplodnenia :slight_smile:

kde sa stretneme?
2. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivet, jasne, 200km iba, po super dobrej dialnici, juj tesim sa.

a ja tiez chystam ist na SK v auguste ukazat mimi, takze by sme mohli dat stretko v BA, aby sme to mali blzko, pre tie co ideme zo zahranicia, aj pre babenky z vychodu SK, jeeej velmi velmi sa tesiim na vas!

Zuzi, ak by si chcela, mohli by sme sa aj my 2 stretnut v decembri, budem v BA medzi 19.12.-31.12. :wink:
2. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tantamka, jeej ty mas skolacika uz doma :wink: nech sa mu dari :wink:
2. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj chcem byť v tabulke ak je to možné
Lenka 24, Dušan 25, pohlavie zatial nevieme, mena: CH-Dušan D-Nina, Lipt. Mikuláš, 12.4.2009
2. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12.4.2010 - sorry
datum pôrodu
2. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked som na Sk, tak sa pohybujem vacsinou v Komarne, tam som sa narodila..... potom Liptov a Zahorie :slight_smile:
2. sep 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja mám takú dilemu... mne dosť vyskočilo bruško a do normálnych riflí sa už takmer na bruchu nevojdem... ale na tehotenské je to asi ešte skoro... v čom mám chodiť do práce????? :frowning2: :rolling_eyes:
2. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAhoj dievky, tak som prave dosla od doktorka po dlhom cakani ale oplatilo sa a maaame srdieckoooooooooo:slight_smile:

som v 7tt, tak sa tesim, hoci doktor bol dajaky divny asi nemal dobru naladu a povedal, ze po 12tt uz mozem byt veselsia, sak ja viem, ale tesit sa mozem ne?

ikusssss woow, to je pecka, ked Boh da tak my sa isto v tom presove stretneme, kebyze mam viac mlieka tak ti jedno pomozem kojit:slight_smile:)) a z mamky si nic nerob, ju to prejde a bude sa tesit s tebou...

drzte sa vsetky
2. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, vsak nasi byvaju na zahori, obcas sa tam budem pohybovat :grinning:
2. sep 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok