• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
aktakk, tak take poznam....to je jeden z prvych podnikov kde bol pansky stiptiz :wink:
13. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt? No tak to som si tam neuzila :grinning: . ALe viem, ze som sa tam zoznamila s nejakym mladym "Slotom" :slight_smile: .
13. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako na potvoru som to ani ja nezazila, vzdy sme skoncili niekde pri pive na namesti :grinning:

tak hlasim ze mam salat hotovy..kvoli vam :grinning:
13. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tak to pivecko urcite stalo za to! My sme tam tiez az niekedy nadranom dorazili. Lebo na solinkach uz zatvarali bar :slight_smile:
13. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, aky salat si robila?
13. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto spominal ze bude mat rezne so salatom, a mne pazravej to tak prislo na chut ze som hned ukradla napad :grinning:

no veru ja mam rada pivo. a mala som stastie na kamaratov ktori ma ho naucili pit :slight_smile:
13. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to si mne ukradla :grinning: . Ja som mala v umysle nachystat este dnes salatik, lebo lepsie je taky "odstaty" ale nechavam si to na zajtra. Rezne su uz ale naklepane :wink: .
13. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste vsetky zmizli ? Uzivate si vikendik s manzelmi?
13. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis aka som blba, si ma zmiatla ze sa pytas :grinning:
nasa svihnuta suseda nam vzdy bucha ked klepeme rezne. a to teda my mavame rezne tak raz za 2-3 mesiace. ona chudera vzdy take nervy chyti....som ju mala pozvat aby dala pokoj :sweat_smile:
13. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - pozvi ja na rozlucku :grinning:
13. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved mi tehotne mozme zabudat, no nie? :wink:

Moni, nasa suseda minule klepala rezne asi tak okolo desiatej...co by potom ta Vasa s nou spravila, ked vam vybuchava. :sweat_smile: .
Ja ked som bola v irsku inak, tak tam sa napriklad kuracie prsia vobec neklepali. Tam sa cela ako boli obalovali v struhanke a hotovo.
13. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeemine ze "mi" s makkym "I" :confused: . samozrejme ze "MY"...Skoro mi oci vyvratilo, takato chyba!!!
13. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, ale no vykaslem sa na nu. a mm je este taky ohladuplny k nej ze si tu dosku polozi na kolena a tak klepe. no ja odmietam :rolling_eyes: ona v pohode pusta hudbu este o polnoci tak nech nedrzkuje. som sa tu zastrajala ako ju s malou vyreveme, ale no asi to schyta niekto iny :sweat_smile:

aktakk, ani tu sa velmi neklepu maska :confused:
13. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni to by vyklopkavala asi castejsie ako pri reznoch, co?

Juuj, ale mne to tak nechutilo take hrubeee. Ja mam rada taky az skoro priesvitny reznik.
13. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravda, ani ja by som nedala :slight_smile: nech si navari sama
13. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by sa isto stazovala, cez tieto papierove steny pocut vsetko. ale aj tak moze byt rada, vedla nas byva mexicka rodinka s 2 detmi, a to sa mi niekedy zda ze je tam stado koni a nie deti :sweat_smile: skoda ze nebyva pod nimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mam rada hrubsie zase, ale musia byt stavnate a makkucke :slight_smile:
13. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni- hovorime stale o reznoch??? Ale som sprosta co, ale to preto, ze prasati sa len o kukurici sniva...
13. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk :grinning: :grinning: :grinning:
moja, ja o reznoch...
13. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam problem.....mne sa detske veci nezmestia do komod, ktore som na to mala vyhradene.....teraz neviem, kde to vsetko podavat...
13. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, nemozes si dat vacsie cisla ktore budes potrebovat neskor ku vam do skrine?
13. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni- ale ved ja tiez...to ja len tak medzi recou...

Cici- tak si tie vacsie daj do sackov a inej skrine..potom, ked babo narastie tak budes postupne male davat bokom.
13. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - no aj ta je plna... ale toto mi vychadza ako jedine riesenie...asi by som konecne mala povyhadzovat niektore svoje veci co uz dlho nenosim...
13. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, no napriklad :sweat_smile:
13. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zavazok a bojova uloha do dalsieho tyzdna....
13. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vy mate skrine plne veci s tym ze ich "raz" este budete nosit? Ja mam asi 3/4 veci takychto. A nie a nie to vyhodit...
13. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk - ja to "raz" skusam uz tak cca 4 roky a furt nic.....u niektorych triciek som si myslela, ze ich budem nosit do roboty, potom na von, potom na doma, potom na cvicenie....a furt stoja v skrini..
13. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja som nekompromisna, akonahle cosi nenosim dlhsie ako rok, uz to ide.....ale skrina je aj tak furt plna :sweat_smile:
13. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ja to poznam....My mame skrine plne len tych mojich "raz" a asi uplne zbytocne. Ale ked ja sa neviem s nimi rozlucit. :frowning2:
13. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni tak to si asi jedna z mala zien....
13. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic kocky, idem sa porucat ja uz do postele...lebo ma boli chrbat...tak sa idem aj ja na chrobaka zahrat. Teda ked sa prevalujem z jedneho boka na druhy tak vyzeram jak chrobak prekony na chrbte. Ale ved hadam to aj vy poznate.
13. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok