Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
14. mar 2010

Stanusa ja mam este tri pracky veci pre drobca co musim oprat, plny susiak vonku tak to postupne premiestnujem dnu lebo vonku to nechce schnut. Inak ja viem ze to zvladnem vsak musim lebo moj mm sa zehlicky ani nedotkne on si nevie po sebe umyt ani riad nie to este zehlit. Mne sa mm stale vyhraza ze nech zabudnem ze on bude kuba prebalovat. Ja si myslim ze on sa ho bude bat zobrat aj do ruk.

stanusa
14. mar 2010

malalady zajtra mám poradňu, tak povie ako sme na tom
ale isté je, že to máme len za pár dní 😕 😵

marika1902
14. mar 2010

baby ja vam tak zavidim vy to budete mat coskoro zasebou aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem

denisa1111
14. mar 2010

Tak takeho valibuka zase nie,mne staci ked bude mat cez 3kg,ved ako by som ho dostala von,akurat sa mu dobre cka🙂tak dufam ze to bude ok,staci v tom 39 tyzdni🙂a vobec nie som narocna🙂ale uz by mohol tento welness pobyt skoncit

stanusa
14. mar 2010

marika to hovorí teraz, ale uvidíš aký bude mäkký z malého 😉
môj riady umyje, učí sa aj variť, zapnúť práčku - chcem aby sa dokázal o seba postarať
malého prebalovať neviem či bude, ale keď hej tak to si rada pozriem 😀

stanusa
14. mar 2010

tak sa lúčim, ideme na obedík, pa pa

fleury
14. mar 2010

stanus posnazim sa 😀 😉

malalady keby to len od tych tt zalezalo 😀

malalady
14. mar 2010

stanuška 🙂 nwo.. tak to je super.. ja až 24teho všetko dozviem okolo všetkého.. 😕 😅 dost neskoro no teda.. 😠

monva
14. mar 2010

No poniektore si tu uz fakt mozete spievat: "uz len 22 dní" 😀 😀 😀

ja som mala prave neskore ranajky - tresku s chlebikom 😀 😀 😀
a na obed bol MM kupit "zdrave" suroviny (morcacie prsia so sunkou a syrom obalovane na vyprazanie a k tomu hranolky), tak urobim aspon hraskovo-zemiakovu polievku 😉

po vcerajsej vecernej poradni som v noci spala ako zarezana, no aj tak malo spanku bolo, asi este schrupnem poobede. No citim, ze odkedy mam magnezium znizene z 3 na 1 tabletku, spim menej a horsie, tazsie zaspavam ... no neviem, asi si ho nasadim aj po porode, v letaku je, ze sa moze aj pri kojeni.

baby s tym pranim a zehlenim to mam podobne, vzdy sa susi pradlo na 3 susiakoch a ked ho po 3 dnoch pozbieram na zehlenie, ani susiaky neodkladam, lebo na nich hned vesiam dalsie vyprate veci a tak je to stale dookola. Este ze sme urobili velku kupelnu (4x4m), je stale zapratana susiacimi sa satami. No a to zehlenie si delim na hodinky pri dobrych serialoch, takze kazdy den hodka 😀

denisa1111
14. mar 2010

Marika tak to by si mala mm dohovorit,bo to bude aj jeho mimi,ani moj nevedel zehlit,a tak sa mu to vypomstilo kedze som tu,ze aj prat aj zehlit,aj varit sa naucil a dokonca mi svokra bonzla ze aj povysaval a schody umyl,tak ja normalne odpadavam...🙂

marika1902
14. mar 2010

moj mm bol tak vychovany ze vsetko zanho robila mamicka. Proste u nich sa to deli na zenske a muzske prace no taky stredovek. Cize ja som sa uz zmierila ze mi mm nepomaha

malalady
14. mar 2010

fleury.. však jasné aj okolnosti medzi to niektoré.. ale to sú také nepredvídatelné 😔

fleury
14. mar 2010

monva nestras s tym horsim spanim 😕 ja si to magnezium snad nasadim potom tiez 😀

fleury
14. mar 2010

malalady sem tam sa dr seknu aj s TP

malalady
14. mar 2010

viete čo mna sere? že moj gyn. to má zase na háku nejak.. ved ja ked pojdem k nemu do poradne tak som už 38/3 a on mi len v tedy predpíše papiere na predoperačné.. ako ja neviem na čo čaká? a ked ma to chytí skor tak potom čo?

fleury
14. mar 2010

malalady tak ti urobia cs aj bezpredoperacneho..ved kolko zien pri spontannom porode skonci akutne na cs a ziadne predoperacne nemali..ale snad vydrzis ako mas 😉

fleury
14. mar 2010

cr nie cs malo byt 😀

malalady
14. mar 2010

fleury,ale u mna už cs bol.. takže to koli tomu chce vlastne aby som šla cs.. 😠 takže ked to on vedel tak to už mal riešit somarik 😠

fleury
14. mar 2010

pokial nemas problemy tak sa neponahla asi

fleury
14. mar 2010

pozri sak puskarova sla na predoperacne den pred porodom 😀

malalady
14. mar 2010

no bo ja by som stela aj normalne keby.. 😀 ktovie,či by ma nehali

fleury
14. mar 2010

a aky mas problem?KP?

malalady
14. mar 2010

fleury no to si ma potešíla há há 😀

marika1902
14. mar 2010

baby ja ked vas citam tak ja mam take ukazkove tehu 😀 mne nic nie je teda okrem bolestivej chrbtice ale mzslim s mimim dobre spavam ako male decko budim sa len na wc a to tak raz za noc lebo vecer sa snazim menej pit. kubo nalieha hlavickou uz od 20tt.neberiem ziadne lieky ani mg drobec sice kope ale nieje to vobec bolestive praveze je to prijemne no asi som stastna buduca mamicka 😀 😀

malalady
14. mar 2010

fleury praveže žiadny.. to len koli tomu,že malý bol cs.. však,ale tomu sú už 3roky.. a to by som mohla íst kludne aj klasika nie?

monva
14. mar 2010

fleury a ty budes rodit v KE ? a v ktorej nemocnici?

monva
14. mar 2010

Marika - to mas fajn, ze si to mozes uzivat 😉 tiez by som brala take tehu, preto sa o to viac tesim, ked porodim a uz budeme dve oddelene a budem riesit len malinku a jej potreby 🙂

denisa1111
14. mar 2010

Ako je to s tym cs,vlastne myslim priebech a hojenie,preco bol ten prvy,prepac za vysluch,len ma to zaujim,ze co to obnasa

marika1902
14. mar 2010

monva ja by som tiez uz najradsej porodila lebo sa neviem dockat kubka. a mozno mi kubko tu pohodu pocas tehu pri porode spocita aj ked dufam ze nie. Moja mama nevedela ani ze rodi az ked nastala 2. faza porodna. Namiesto kontrakcii mala iba mravcanie. Mozno som to zdedila po nej dufam

fleury
14. mar 2010

malalady tak mne rodila znama prve cisarskym a druhe v poho spontanne dokonca po 2 rokoch od prveho porodu..

monva ja budem v starej rodit, mam tam porodnika svojho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre