Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
16. mar 2010

evil super!diky za pofotenie,teda sama by som na to asi neprisla 😅 ale uz to mam,tak sa vytesujem 😀

evil15
16. mar 2010

supere som rada že to máš pofoť a daj to do albumu nech vidíme aj my
😉

aktakk
16. mar 2010

Fleury- ja som si dala salat este od nedele...neboj, langose som nerobila 🙂 .

Minius- civi si ho zmenila sama...Ze je to krajsi datum, tak to navrhla aj lekarom, samozrejme dovod uviedla iny 😉 . A co sa tyka diety...kaslat uz na to, nie?

minius
16. mar 2010

jaaaj aktakk ja si robim iba srandu, vzdat sa cokoladky a samych maskrt, treba si to uzit kym som este tehotna potom uz nebude vyhovorka 😀
Ako hovorim hlavne ze sme zdravi 😉 ja sa spolieham na to kojenie. Vtedy vraj kila idu dole ako po masle 😅

fruchtbar
16. mar 2010

boze,aku chut ste mi narobili s tymi langoami,este ze ich neviem robit,lebo by som si uz zzamiesila......mnam....ja som mala dnes palacinky s orechovou plnkou a broskynami 😝

fruchtbar
16. mar 2010

sa tesim na Maxika.....chlapi dorovnavaju skore! 😉

minius
16. mar 2010

mnami palacinky 😝, babule vy sa tu predbiehate ktora co lepsie urobi 😀

fleury
16. mar 2010

tak ja este vooobec netusim co bude na veceru a hlad sa uz hlasi 😝

moni
16. mar 2010

cheer, som sa ta zabudla opytat co mas proti mojmu kociku 😀 to sa mi snivalo pred par dnami, straaasne si na mna nahucala, co som to vybrala. a lucinka ti pomahala 😅

aktakk, veru sa posnaz 🙂

gajanka, no krasny parik 😵

cheerlady
16. mar 2010

kurnik,sak prave som zistila,ze nemam nabijacku na fotak-mm ju pozical svojmu bratovi a este ju nevratil 😠 a tak som to pekne nachystala,ze to odfotim 😠

vejula
16. mar 2010

jaj baby som vás teraz čítala do zadu no a ten Ludkyn príspevok ma totálne dojal...a kukam že všetky toe sestričky sa fakt tvária, ty kokso, jak primárky. OTraaas asi su nejaké zakomplexované alebo čo, všetky... Ja som ešte totiž nastraná na tu moju zo včera 😠

Inač som tiež zvedavá zajtra na poradnu kolko som pribrala 😅 Už mám + 16kg, tak som zvedavá či to išlo ešte hore 😝

minius
16. mar 2010

fleu no ja tiez mam problemy co navarit (kedze toho neviem vela) 😖 ale dnes na veceru urobim cestovinky s bologneskou omackou a vela syru na to. Uz sa mi slinky zbiehaju 😝

majca424
16. mar 2010

kočky, neriešte priberanie, musíme sa spoliehať, že to zhodíme 😀 ...
.... hlavne že sme zdravé ... 😀 😀 😀

Inak, tiež sa pripájam k slameným vdovám, ja som teraz v poslednej dobe stále 😒 😠 😀

aktakk
16. mar 2010

Moni- dam vediet co sa prisnilo...ale az vecer, nakolko idem na poradnu a este nejake veci pokupit ....

Frucht- take langose su uplne jednoduche, ja ked neviem co na obed rychle, tak to istia prave oni..
Ja by som si zas tie palacinky dala.

Minius- ved preto 😀

fleury
16. mar 2010

minius tiez mam chut na cestoviny, asi to vyhraju spagety s nejakou omackou a syrom 🙂

ked sa tu uz bavite o vahe..som sa nad tym zamyslela a mna od januara vobec nevazia ani nezistuju prirastok, len tlak a moc kontroluju stale

evil15
16. mar 2010

cheer požičiam ti môj 😉 ved si kúsok odomňa 😀

minius
16. mar 2010

zienky vy sa normalne musite tesit do postele na tie vase snicky 😀

moni
16. mar 2010

s tym priberanim je to ale zvlastne, ja co cely zivot nemozem pribrat ani deko pocuvam teraz od doktorky, ze mam davat bacha...veeeelky nezvyk pre mna 😅

langose som nejdela uz peknych par rokov, chut by aj bola....ale ta migrena z toho 😝 musela som si veru odopriet vela jedal 😔

fruchtbar
16. mar 2010

ja mam 13 kilov hore,ale vsetko na bruchu,niekedy mam pocit,ze to brucho vazi 100 kg,hlavne vecer je neuveritelne tazke !

a nepodeli sa niekto o recept na langose??? 😕

vejula
16. mar 2010

hmmm fleury to je zvláštne že ťa nevážia... No ale ved je to vlastne jedno pokial žena nepriberie 30kg alebo naopak 3kg tak je to Okač... Inač o chvílu idem cvičiť 😝 celkom sa teším, trošku rozhýbať kostru 😝

majca424
16. mar 2010

veji, chodievaš ešte na tu predpôrodnu? 🙂

fruchtbar
16. mar 2010

baby,to je zaujimave,vy vsetky chodite teraz tak casto na poradne,ja som bola minuly tt a nabuduce idem az 8.aprila..... 😨 ...nie je to divne?

aktakk
16. mar 2010

Moni- ja si tiez myslim, ze to nie je tak vela. Kamaratka pribrala 28kg a to ma asi 1,6 vysku.
Ja som pribrala 18kg a je mi to uz jedno. Uskodilo to len mne a nikomu inemu, tak naco stresovat.

Fleu- ako je mozne, ze ta nevazia.To nechapem.

moni
16. mar 2010

fleury, mna vzdy odvazia, urobia rozbor mocu a pomeraju tlak. lenze ked ma prvykrat vazili tak som bola uplne vyzlecena, a teraz som uplne oblecena este aj s topankami, takze isto to skresluje. hehe, snazim sa najst vyhovorky kde to len ide.
najhorsie je ze v tych blbych "pounds" to vyzera ovela horsie ako v kilach, no uznajte 138lb 😝 😝 😝

majca424
16. mar 2010

fruchbar, to je akosi divné a na kedy máš termín? ja od bud. týždňa chodím každý týžden 😒

moni
16. mar 2010

aktakk, to celkove cislo nevadi mojej lekarke, len ze je tam prudky skok po 2 tyzdnoch. tak uvidime o dalsie dva 🙂

cheerlady
16. mar 2010

moni no teda! dufam,ze som nedostala od teba cez drzku! 😀 😀 😀

baby dajte recept na tie langose,ja ich tiez neviem 😅 vlastne ja som celkovo vo vareni zaciatocnik,az teraz sa zacinam "rozbiehat",ked byvame s mm sami 🙂 a to si vzdy volame s maminou,ze co varit-lebo jej uz dochadzaju inspiracie a ja sa zase zveziem pri nej-povie mi postup toho,co ide varit 😀

fleury
16. mar 2010

aktakk neviem, ja uz chodim do nemocnice od januara na poradne a tu vahu nezistuju..mozno aj preto, ze som jak chlista, tak ich to netrapi, netusim..

moni inak to je pravda, doma ked sa vazim mam objektivnu vahu, u dr ked som sa postavila v cizmach a 3 svetroch hned som mala o kilo a pol viac 😀

fruchtbar
16. mar 2010

majca,no termin mam 6-teho aprila,dr,vypocitala 8-meho....takze pridem az v den terminu!
ale ved mi je to v podstate jedno,kedze nemam ziadne problemy!

cheerlady
16. mar 2010

baby no tak som sa odvazila - za posledny tyzden a pol + 1,5 kg 😲 dokopy +10kg,co nie je take zle,ale ked teraz kazdy tyzden priberem 1,5kg 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre