• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Babulky, ja sa na dnes lucim, som uz akasi unavena.
Tak papa.
19. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tarinka nie nemám čerstvu, len také hnedé špinenie.... A to len včera dnes už nič... ALe v stredu som bola na prehliadke a niektoré kočky píšete že po prehliadke špinili, tak možno... Aj ked do teraz som si to vôbec nedávala do suvisu...

No kočky idem už aj ja hajať bo som akásika unavená. Tak bru nocku všetkým aj vaším bábatkám :dizzy_face:
19. mar 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a tie opuchnute nohy nikoho nebolia?
19. mar 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, mna veru bolia :-P

dobru noc vsetkym!
19. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon ja mám v poslednom čase tiež opuchnuté nohy a hlavne chodidlá. nebolia ma ale sem tam ma chytí krč. nevládzem dlho chodiť a pociťujem take sťahy v nohách ako ked sa naťahuješ ráno ked sa zobudíš.
19. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna to boli hlavne na dotyk, ked napr chcem od mm masaz
19. mar 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes akosi každý ide skoro spať. tak v čera sme tu neboli a teraz každý akokeby utekal. nebavý vás tento kôň? inokedy tu ponocujete babulky tak čo sa deje?
19. mar 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak na dotyk ma to neboli. bolievaju ma chodidla, hlavne paty ked dlhsie stojim na tvrdej dlazke. a tie opuchnute nohy ma bolia ked si zohnem nohu, ale na dotyk nie :-/
19. mar 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes behala s mamou asi 3 hod po meste, tak som ledva dosla domov....a zajtra chce dat Aupark...
19. mar 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som tu, dieta okupane ulozene hajat a MM uz tiez spi ... tak mam volno, no zase som si dala na vecer banan a malinka ma z toho silvestrovske oslavy :grinning:
19. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja, tak to je isto z toho. vylozit si nohy treba, a nie tolko poskakovat :slight_smile:
19. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ine mi ostava,,,este jeden den to nejako prezijem a potom dalsi tyzden veget

ale mala kope ako diva..
19. mar 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz len 3 strany ... dame este dnes, ci to nechame na zajtra ??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva, to sa asi nepodari :slight_smile:
19. mar 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta fleu sa fakt asi stratila - snad uz nerodi/la
19. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno len fleury nezistila, ze uz konik chodi ... nemate na nu nikto cislo???
19. mar 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru fleury mali asi vyberať strh ked si pamätám. ktovie či jej ho nechali ešte alebo je už mamička :slight_smile:

monva to asi nestihneme dnes už zapísať. sme tu málo všetko už išlo hajať.
19. mar 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem sa steh jej mali vyberať.
19. mar 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dokoncme to cez vikend, na dnes balim aj ja

dobru
19. mar 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva no vyzerá to že sme tu už len my dve čo ponocujeme :sweat_smile:
19. mar 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika - :grinning: tak, tak, ja este stale zvazujem, ci nieco nepojdem zjest, som po tom banane akosi vyhladla, tak bud dam este diskito hviezdicky, alebo fidorku, alebo oboje ??? :grinning:
19. mar 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu este strasim, ideme sa niekam najest tak cakam, ze ma vyzdvihnu :slight_smile: aaj ked najradsej by som bola doma na gauci :slight_smile:
19. mar 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som schrumla balíček slaných tyčiniek a terz ma smedí. :grinning:
19. mar 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a kde idete papkať a s kým?
19. mar 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, s manzelom a kamaratom do jednej thajskej restauracie. dufam ze vydrzim, nejaka som unavena ci co
19. mar 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mňa dnes celý deň strašia poslíčkovia... Teda dúfam, že len poslíčkovia. Od 21.00 zatiaľ nič, tak dúfajme, že sa nič do rána neudeje... Vy čo nové?
čo hovoríte na nového koníka? :sunglasses: ja som z neho akýsi jeleň zatiaľ :grinning:
19. mar 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no ty len po takých azijských reštikách chodíš mňam aj ja by som z toho ochutnala niečo. :slight_smile: dobrú chuť ti prajem.

majca niesi sama ja som vôl z tohto koňa :angry:

monva spíš? :sweat_smile:
19. mar 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majci, tak ja som este vacsi jelen, stale som neprisla na to ako pridavate smajliky :slight_smile:

kika, no my bud do tejto thajskej, indickej, alebo talianskej najcastejsie chodime. to uz mame odskusane ;)
20. mar 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, veď smajlíky mám hneď nad týmto ako píšem, Ty ich tam nemáš? a len na neho kliknem a je tam :sunglasses: :grinning:

kika, jeleň či vôl, to je asi jedno ale asi ani jedna nevieme čo s tým :grinning:
Ale veď snád postupom času si zase navykneme na tohto, ale neviem prečo ho menili :angry:
20. mar 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no ved tam máš smajlíka :grinning:
20. mar 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok