Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
19. mar 2010

Babulky, ja sa na dnes lucim, som uz akasi unavena.
Tak papa.

vejula
19. mar 2010

Tarinka nie nemám čerstvu, len také hnedé špinenie.... A to len včera dnes už nič... ALe v stredu som bola na prehliadke a niektoré kočky píšete že po prehliadke špinili, tak možno... Aj ked do teraz som si to vôbec nedávala do suvisu...

No kočky idem už aj ja hajať bo som akásika unavená. Tak bru nocku všetkým aj vaším bábatkám 😵

cicimon
19. mar 2010

baby a tie opuchnute nohy nikoho nebolia?

moni
19. mar 2010

cici, mna veru bolia :-P

dobru noc vsetkym!

kikarv
19. mar 2010

cicimon ja mám v poslednom čase tiež opuchnuté nohy a hlavne chodidlá. nebolia ma ale sem tam ma chytí krč. nevládzem dlho chodiť a pociťujem take sťahy v nohách ako ked sa naťahuješ ráno ked sa zobudíš.

cicimon
19. mar 2010

no mna to boli hlavne na dotyk, ked napr chcem od mm masaz

kikarv
19. mar 2010

dnes akosi každý ide skoro spať. tak v čera sme tu neboli a teraz každý akokeby utekal. nebavý vás tento kôň? inokedy tu ponocujete babulky tak čo sa deje?

moni
19. mar 2010

aha, tak na dotyk ma to neboli. bolievaju ma chodidla, hlavne paty ked dlhsie stojim na tvrdej dlazke. a tie opuchnute nohy ma bolia ked si zohnem nohu, ale na dotyk nie :-/

cicimon
19. mar 2010

no ja som dnes behala s mamou asi 3 hod po meste, tak som ledva dosla domov....a zajtra chce dat Aupark...

monva
19. mar 2010

tak uz som tu, dieta okupane ulozene hajat a MM uz tiez spi ... tak mam volno, no zase som si dala na vecer banan a malinka ma z toho silvestrovske oslavy 😀

moni
19. mar 2010

jaj moja, tak to je isto z toho. vylozit si nohy treba, a nie tolko poskakovat 🙂

cicimon
19. mar 2010

no co ine mi ostava,,,este jeden den to nejako prezijem a potom dalsi tyzden veget

ale mala kope ako diva..

monva
19. mar 2010

baby uz len 3 strany ... dame este dnes, ci to nechame na zajtra ??? 😀 😀 😀

moni
19. mar 2010

monva, to sa asi nepodari 🙂

cicimon
19. mar 2010

ale ta fleu sa fakt asi stratila - snad uz nerodi/la

monva
19. mar 2010

mozno len fleury nezistila, ze uz konik chodi ... nemate na nu nikto cislo???

kikarv
19. mar 2010

veru fleury mali asi vyberať strh ked si pamätám. ktovie či jej ho nechali ešte alebo je už mamička 🙂

monva to asi nestihneme dnes už zapísať. sme tu málo všetko už išlo hajať.

kikarv
19. mar 2010

opravujem sa steh jej mali vyberať.

cicimon
19. mar 2010

no dokoncme to cez vikend, na dnes balim aj ja

dobru

kikarv
19. mar 2010

monva no vyzerá to že sme tu už len my dve čo ponocujeme 😅

monva
19. mar 2010

kika - 😀 tak, tak, ja este stale zvazujem, ci nieco nepojdem zjest, som po tom banane akosi vyhladla, tak bud dam este diskito hviezdicky, alebo fidorku, alebo oboje ??? 😀

moni
19. mar 2010

aj ja tu este strasim, ideme sa niekam najest tak cakam, ze ma vyzdvihnu 🙂 aaj ked najradsej by som bola doma na gauci 🙂

kikarv
19. mar 2010

ja som schrumla balíček slaných tyčiniek a terz ma smedí. 😀

kikarv
19. mar 2010

moni a kde idete papkať a s kým?

moni
19. mar 2010

kika, s manzelom a kamaratom do jednej thajskej restauracie. dufam ze vydrzim, nejaka som unavena ci co

majca424
19. mar 2010

Ahojte, tak mňa dnes celý deň strašia poslíčkovia... Teda dúfam, že len poslíčkovia. Od 21.00 zatiaľ nič, tak dúfajme, že sa nič do rána neudeje... Vy čo nové?
čo hovoríte na nového koníka? 😎 ja som z neho akýsi jeleň zatiaľ 😀

kikarv
19. mar 2010

moni no ty len po takých azijských reštikách chodíš mňam aj ja by som z toho ochutnala niečo. 🙂 dobrú chuť ti prajem.

majca niesi sama ja som vôl z tohto koňa 😠

monva spíš? 😅

moni
19. mar 2010

majci, tak ja som este vacsi jelen, stale som neprisla na to ako pridavate smajliky 🙂

kika, no my bud do tejto thajskej, indickej, alebo talianskej najcastejsie chodime. to uz mame odskusane ;)

majca424
19. mar 2010

moni, veď smajlíky mám hneď nad týmto ako píšem, Ty ich tam nemáš? a len na neho kliknem a je tam 😎 😀

kika, jeleň či vôl, to je asi jedno ale asi ani jedna nevieme čo s tým 😀
Ale veď snád postupom času si zase navykneme na tohto, ale neviem prečo ho menili 😠

kikarv
19. mar 2010

moni no ved tam máš smajlíka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre