• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
autor
dobre rano, dnes som tu skoro, lebo som mala ist na kurz, ale prelozila som si to na piatok :slight_smile:

tiriel- si mi tu zas spominala moje hranolky a chipsy :wink: - uz aby som bezala do obchodu! :grinning:

zuzka- ani moje babo sa nejako blaznivo nehybalo, len trochu pohopkalo, asi este spinkalo ako maminka rano, ved bolo LEN 8:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

vitam dalsie nove augustovky! leteku by mohla uz doplnit tabulku, ma ju v albume, tak pozrite ake udaje treba a doplnte sa

inak este neviem, na co mam dnes chut, zväcsa na nic specialne a na vsetko zaroven :sweat_smile:
13. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera večer ešte tie čipsy aj napriek ťažkemu žaludku zjedla,cely sačok v posteli
13. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
witchka- je ich tu dost, akoby kazda chcela babo k narodkam :slight_smile: ...ja si nabuduce musim urobit aprilovca baranca aby zapadlo do rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiri. to ti verim, ja ked vidim sacok, tak nema sancu sa dozit dalsieho dna :grinning:
13. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tolko toho poposete, ze kto to ma potom citat HAA?
K tomu cinskemu kalendaru, musim poznamenat, ze mozno to vychadza niekomu zle lebo si zle napocita vek, ked oslavim 32 narodeniny, zacinam zit svoj 33 rok a dovrsim ho dalsimi narodkami :wink: no mne tak ci tak vychadza dievca podla toho :grinning: takze ma to potesilo :grinning:
luskam aj vsetky liny co pridavate-a super poucne veci, len skoda ze tie videa mi nesli :unamused:
13. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenadka- mne tiez vsetko vyslo, co som podla cinskeho zadala, tak som zvedava, ci budeme mat naozaj chlapceka :slight_smile:
13. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nevyslo ani tak ani tak
13. jan 2010 o 10:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ten cinsky vedec malo badal :grinning:
13. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ja mám pri čínskom kalendári napísané že sa má spojiť vek matky v čase počatia s mesiacom počatia...a keď som počala keď som mala 27rokov nemôžem si tam priradiť vek 28...nie? mne to pri prvom vyšlo , pri druhom mala byť baba a teraz tiež baba, tak som zvedavá na konečnú úspešnosť :grinning:
13. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, trošku som si prispala. Pokúsila som sa zjesť aspoň kúsok rožka, ach tieto rána :slight_smile:
Witchka: aj ja som lev a malé bude levíčatko
13. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja som sprosta, ani neviem kolko mam rokov :sweat_smile: ....takze pri Adamkovi mi to vyslo
13. jan 2010 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by sme mali mat dievcatko, tak som teda zvedava
13. jan 2010 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus, to bola taka moja teoria, ze kolko si mame pocitat ak to inak nevychadza ci to nie je takto :grinning: mne to vychadza tak ci onak na dievca :slight_smile:
13. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera som si kupila tie cerealie nestle fitnes, lebo som mala na ne uz dlhsie strasnu chut, rano sme aj s malou jedli obe...ja za misku ona misticku, ked som prisla zo skolky dojedla som tie co ona nechala+ babanovy koktail a jedno jablko a som stale hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: asi si idem uvarit rajcinovu polievku, lebo tu prehryznem klavesnicu :sweat_smile: rizoto som robila vecer, tak aspon nemusim stat hodinu pri platni :slight_smile:
13. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja síce nemám národky v auguste, ale manžel má, čiže bude mať taký trošku oneskorený darček k narodeninám :slight_smile:
13. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj mm ma narodky v auguste ale on na konci uz je panna
13. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj MM ma v auguste meniny :sweat_smile:
13. jan 2010 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule kto ma toto vsetko citat ked pride po dni? :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co je nove? snad ste vsetky v poriadku, ja stale skuskujem, a este dlho9 budem :rolling_eyes:
dnes este idem na skusku svadobneho licenia k vizazistke, a na nakup s drahym, takze neviem ako to budem stihat :unamused:

witch ja mam chlapa aj mam u v septembri, takze tesne vedlaaa :grinning: mama nebola nadsena, ked som jej vysvetlila ze sa asi tazko mimi narodi na jej narodky na konci septembra.. :grinning:
13. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea asi som prehliadla, kedy chystáte svadbu?
13. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubi chystame, chystali sme v aprili, no ale tak sme to presunuli, nech som este bez brucha, nech sa zmestim do siat :grinning:
Budeme mat iba malu svadbu, 12 hosti na veceri, predtym obrad, obcerstvenie, fotenie..
mame to u kamarata v kastieli tak no problem s presuvanim a organizovanim, aj ked to bude v Dubnici a momentalne sme v BA :slight_smile:
13. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha otazka kedy, som prehliadla :slight_smile: 19.2.
13. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tiež mali malú svadbu, 15 ľudí :slight_smile: ale mali sme to v apríli takže už bolo teplúčko.
13. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme chceli malú svadbu, mali sme ju na moje narodky, ale nakoniec sme mali 90 ľudí
13. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali nieco okolo 80 ludi
13. jan 2010 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som video tej nasej diablice, ak chcete, tak mrknite. no ak bude aj toto druhe take blaznive, tak sa mame na co tesit :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=8dVMpU2cJhc
13. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je krásna ladywitch, mám rada také živé deti
13. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19.2. mám zase narodeniny ja :grinning:

My sme chceli malú svadbu a mali sme 2 :grinning: Jednu civilnú len so svedkami a cirkevnú, kde sme mali niečo vyše 30 ľudí... ideál :dizzy_face:
13. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ladywitch, podarena je, budes to mat vesele :slight_smile:
13. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladywitch, no uz len disco hudbu pustit, tani tani jej ide :grinning:
13. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok