• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
a vobec ak to bude chalan nech si ho porodi sam! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lucy, ale ved sa nemusi pozerat medzi nohy, ako sa male tlaci, môze byt aj pri hlave a hlavne pred a po pôrode teba drzat...ale to samozrejme kazdy musi vediet sam za seba, co mu je dôlezite

gabussa- tak to ani neviem, co mohlo byt za chlapa, ked sa zeny nechcel ani dotknut, taky si ani nezasluzi dostat dieta... :unamused:

leteku- aj ja som uz navrhovala podla TP, nech je to prehladnejsie a neskôr dodat kolonku skutocny TP na ukor dajme tomu tych mien surodencov, kde staci len pocet.
14. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by som dala, až keď sa nám narodia tie naše detičky
14. jan 2010 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak baby, na mne je to uz vidno, dnes som sa obzerala oblecena v zrkalde a riadny pupok mi trci. ti, co ma dlho nevideli, si mozno myslia, ako som pribrala, ale inym to asi neujde :slight_smile: esteze moc nikam nechodim a ked, mam volny kabat.
lenadka- mne prsia zato vôbec nenarastli :angry: boli len tvrdsie a jemne zväcsene, ale teraz to ustupilo a podprdu este ani zdaleka kupovat nemusim, na rozdiel od nohavic
14. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
leteku, no ved jasne, ze az vtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja doma nenosim nic, mne podprda vzdy vadila, ja som taka amazonka :grinning: uz od decka mna skor nasli v potoku s chalanmi lovit rybky,raky, alebo lietat po lese s brachom, so psom... ako doma s babikou a kociarikom, ked uz v tom koci bola macka :grinning:
takze az teraz som zistila ze az tak narastli, ked som ledva zapla podprdu :grinning: aj som bola v par obchodoch, ale som sa stopla, ze este pockam ci im nesibne viac, alebo uz kupim taku na dojcenie rovno, mam sice dve z predch. tehu a dojcenia, ale nova je nova :slight_smile:
14. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja doma podprdu nenosim a niekedy ani von nie, aj tak do nej nemam ani poriadne co dat :grinning:
14. jan 2010 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčata, čo mate deti od 2-3roky a ste na MD,
tzo zvyšovanie platí aj pre nás -zvyšovanie rodičovskeho,či len detom do 2r?
14. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiriel nas maly sice nema 2 roky, ale mam pocit ze je to len do 2 rokov, no mna sa to zvysenie netyka kedze som zivnostnik
14. jan 2010 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiriel, to plati len do 2 rokvo veku dietata, takze pre teba ani pre mna uz nie

ja som taka unavena, by som spala, ale ked krpec nechce :unamused:
14. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne sa zda že do 2r,ale dnes mi volal šef a pozval ma na kavu a 2otázky :grinning: . samozreje nemusim hadať ake. ale volala som kamoške čo je tam ekonomka,tak vraj chce,aby som nastupila a sama mi vravela,že si mam toto zistiť,či to zvýšenie plati aj pre mna . tak preto sa pýtam
14. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leteku: ja presne detto, tiez som mojmu pri porode zakazala cokolvek na mna hovorit alebo radit :grinning: ale veru uzasne mi pomohla jeho pritomnost! A taktiez on je nesmierne rad, ze tam bol pri tom, nevie si to vynachvalit a pred kamosmi sa furt o tom bavil :grinning:
A ake info Ti mame poslat do IP? dako som to asi prehliadla...diky

Witchka: dakujem za info, budem rada ked das vediet... :dizzy_face:
14. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tiriel: mam taky pocit a aj som o tom citala, ze iba detom do 2rokov..nechapem ale preco nie az do 3 ??? :angry:
14. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi preto,aby sme si urobili dalšie :grinning: ,dufam že potom dostanem zvyšene
14. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Urcite dostaneme!
14. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzannas - pozri v tabuľke čo treba
14. jan 2010 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leteku mas info v IP :wink:
14. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.. ja som mala ist dnes na kontrolu..lenze sla som tam a sestricka mi len povedala ze doktorovi nieco surne do toho prislo a ze na mna potrebuje vela casu tak nestiha.. mam skusit prist zajtra.. .
"uzasny pristup"..
14. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak konecne mam trochu casu, aby som sa k vam tie pridala :slight_smile:
14. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leteku aj ja ta prosim o pridanie do tab, mas IP :wink:
14. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som si po 1 porode 3 tyzdne nesadla na zadok. Sedela som len na plavajucom kolesi. BOla som roztrhnuta az ku konecniku. A moj muz neznasa pohlad na krv, tak sme sa dohodli, ze nech tam radsej nie je a viditelne sa mu ulavilo, ze na tom netrvam. MOja svokra je zdravotna sestra a aj ked to uz nerobi, mozem povedat, ze zbuzerovala aj doktora, ktory ma rodil. Ked ma totiz 45 minut sil a ja som citila kazdy uzlik, kazde napichnutie, tak mu to patricne vysvetlila.. Ja mam dobru svokru, prisla som domov z porodnice, nasla som upratany byt, umyte okna, spolu s muzom upratovali. A ked som prisla domov, na druhy den prisla, priniesla mi na tyzden dopredu navarene jedlo, ktore som potom len vytahovala z chladnicky a mrazaku. Ze aby som sa setrila a nestala furt pri sporaku.... Mile od nej.
14. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uf biba 45 minut???
14. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
biba,mna tiež šili neviem ako dlho ale bez jedineho umrtvenia,pre moju poruchu zražania mi nič nemohli dať,vraj hrozil hematom na celom zadku , tak som si to užila . ale muž ma povzbudzoval,že vydrž,šak už iba jeden steh ... vydrž a ja revala na neho a smiala sa - keby tebe som šila ric zaživa,by si videl
14. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj mňa šili riadne dlho ale asi ma umrtvili lebo to nebolo až také hrozné. A manžel sa teda tam nepozeral, pozeral na mňa a rozprávali sme sa, bolo fajn, že tam bol. Obvolával známych a oznamoval novinu. Potom ma nakrmil a čo som nezjedla zjedol on (ešte na pôrodnej sále) :grinning: .
14. jan 2010 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veru Katy 45 minut, kym ma nejako polatali... Ale prezila som, ale to sedenie, lezanie bola hroza. A potom som este dostala 39 stupnove teploty z nastupu mlieka a 3 dni mi pichali oxytocin do zadku. Ja som mala take depky v tej porodnici.. Vsetko ma bolelo, 3 den som si odrevala. A poctivo odsavala, lebo sa maly nevedel prisat. Prsia tvrde a plne mlieka a nechcelo to von. Tak masaze, nahrievanie a povolilo to den predtym ako som mala ist domov. A maly sa nevedel dojest, to som uz vedela, ze to bude dobre. MOja kamoska mi vravela, ze porodu sa desit netreba. Ze to raz skonci. Ale to ostatne , ten kolotoc, co zacne sa neskonci nikdy. A mala pravdu. Porod je len epizodka , oproti tomu, co nastane potom.
14. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa po porode stalo,že proste zlyhal Orange či čo,a sgnál som mala ale nešlo volať ani posielať sms ,task to bola šou
14. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

hlasim, ze dnesne sono dopadlo super :dizzy_face: , drobcek ma 43,6 mm, co zodpoveda mojim 11+1 tt (Mib mame podobne miery, ze?), NT ma 1,5 - takze v norme... kyvalo nozickami, rucickami, bolo vidiet, ze ma prsteky na rucicke - uplne som z toho este teraz v euforii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a spravil nam aj peknu fotocku, tak ju neskor prihodim...
14. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simuska gratulujem k uspesnej kontrole
14. jan 2010 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dnes som bola u dokiho, ten tam sice nebol, ale bola ta ista dokina u ktorej som bola na pohotovosti a vravela ze male pekne narastlo a ze je vsetko ok, ale ze sa mam setrit... pekne budem dalej brat utrogestan a bude to ok :sunglasses:
14. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
íha,krasne miery simus
14. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok