• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@hajatanufus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: volant som si všimla až teraz :sweat_smile:
aaaa bre raaanko :sunglasses: maly ešte spinka :sweat_smile:
@jankasramka hej mam nad zarubnou navrtane take čudne haky a da sa dať dnu aj von... :grinning: dik moja
@seagull2404 haaaa si ma rozosmiala skoro rano že kočka :grinning: :grinning: :grinning: to je foto s Patim ešte a mm nepochadza odtial ale možno sme sa už stretli :grinning:
malinka je nadherna a s čelenkou k
krasnučka
30. jan 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Ako ste sa vyspinkali? No my zas nic moc, uz si asi zvykam na deficit spanku, ani sa mi uz velmi spinkat nechce :grinning: :grinning: :grinning:

@jankasramka dakujeme Janulka:slight_smile:

@seagull2404 drobatko jedno, aka je usmievava. Fakt to uz ani nie je pravda, ake boli malinke:slight_smile:
30. jan 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko. no teda aké pekné fotečky ste sem všetky podávali :slight_smile: :slight_smile: je na čo pozerať :slight_smile:
30. jan 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja, ved ja to vazne myslim, a zas az taky cas neuplynul, nech je ako chce, mame krasne deticky a to je podstatne :slight_smile: joj a dakujem, mama paradi, som zvedava, co bude, ked bude starsia :grinning:

@memory97 :slight_smile: dakujem, taky nas smejko, len keby sa za tym usmevcekom, neskryvalo cas od casu strasne huncutstvo :slight_smile: aj tvoj maly je taky peknucky, ja stale pozeram, ze ake krasne babo to je, moj brasko je David :wink:
30. jan 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babikz vidim ze porovnavate takze nas matejko

MUSIM BEZAT UZ JE HORE A SVOJIM VYKRIKOVANIM MI TO DAVA NA JAVO
30. jan 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 juuuu anjeliček :dizzy_face:

moje staršie dieťa je dnes vtipneeee..rano vyje 2 baliky bb dobre rano-čo je to pre neho detska poistka ked to vie otvoriť jednou rukou :confounded: a teraz mu hovorim nech si uprace hračky a on že pječoooo,upjatal som si včeja a tam buchla bomba :confounded:
30. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...dva dni som mala taku migrenu ze som nevedela o svete :frowning2:
@jankasramka gratulujem zlatko nech sa ti splni vsetko po com v zivote tuzis :dizzy_face:
30. jan 2011 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ano jasne v tom mas pravdu ja viem ze neprehanas je to dobry napad jasne ze plienku aj tak musis dat ved maly este nevie povedat ze chce kakat :grinning: :grinning: :grinning: ani ja lucinku nenutim ked nechce tak nechce ona nejprv musi vediet rozpoznat ze chce na potrebu ale s rachel to mozem skusit tak ako ty len este chvilu musim pockat lebo sa asi budeme stahovat a caka ma balenie veci takze na taketo veci mi nezvysi cas takze potom ked sa zabydlime v druhom byte teda ak nam to vyjde ale odstahovat sa budeme musiet aj tak lebo uz sme dali vediet realitke ze odchadzame takze do konca zmluvy musime byt vypratat :angry: a tu je teraz dost velky problem najst byt a ak nieco aj najdeme tak je to o peniazoch ze kto skor pride a zaplati ten skor berie tak dufam ze zozenieme prachy a byt nam uz neujde v opacnom pripade neviem kde sa ocitneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobre ranko ja som si myslela ze si si to nevsimla cakala som na reakciu a az tak som ti napisala ze co som mala na mysli s tym pre semiho :grinning: :grinning: :grinning: vidis rano mudrejsie od vecera asi je to pravda :grinning: ale myslim ze som taky pultik uz niekde videla len neviem ci na sk ci v cr ci uk ale ak by si chcela mozes sa opytat u vas v nejakom obchode mozno ti poradia alebo mozno najdes nieco podobne na sk nete :slight_smile:
30. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 veru rychlo rastu a vidime to len podla fotiek nadherna princeznicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahooj už mam cebion no tej je o dosť velky ako multy :wink:
@hajatanufus ja som mimo stale či je deň či noc :grinning:
30. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 drobatko malinke aky je krasny :slight_smile: super sa tesim ze sme si takto poukazovali fotky aspon vidno ako na deticky rastu a ako sa menia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak ked bude pytat papat obed tak mu povedz ze pjecooo ved si papal vcera :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupiola som lucinke nutrilon od 1 roka na rast tak jej ho robim aspon kazdy vecer nech trosku podrastie lebo nie vzdy sa mi chce prevarat mlieko a este mi to aj vykypi alebo niekedy sa stane ze uz doma mlieko nemame a tak mam istotu a je to aj rychlejsie a mozem jej to spravit aj pocas dna
30. jan 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som vcera bola jak mechom udreta nic sa mi nechcelo a ani som nic poriadne nevnimala a este som bola aj podrazdena a odbijala som od seba lucinku cely den som po nej kricala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus jasneeeeeeeeee :grinning: už je po obede a chrniiii :grinning: ryža so sojou :grinning:
30. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kde si?
30. jan 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ked spinkaaaaa, Patko je zlaty
@hajatanufus ano je to super kukat, neviem ci to bol napad ale bol skvely
30. jan 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 :grinning: :grinning: :grinning: to hej vtedy hej :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a konecne uz mame aj teraz anjelika zaspal ... neboli sme dnes s nim von, verili sme, nechcelo sa nam :frowning2: chceli sme si spolu pokecat a tak sme boli spolu a mateko nam protestoval :slight_smile:
30. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a moj chrust je už hore :confounded:
30. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mu obliekla nohavičky po Paťkovi skoro som ho zožrala :grinning:
30. jan 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 NO NADHERA, ja sa tiez tesim kedy mu budem davat nohavice na traky .. este obliekame dupacky, je to pohodlne, kvoli plienocke a kedze este nelezje tak mu to nevadi, ale ked zacne liezt tak aj my zacneme davat teplacky a take nohavky
30. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja mam toho koooooooooooopu a neviem čo s tym..vela mam po Paťkovi-čo som naštastie nestihla predať a velmi vela podostaval :unamused: je mi až luto že nevyužijem všetko
30. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teraz vyuzijete, budes ho paradit :slight_smile:
30. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja asi mm pretrhnem, malinky este nespinkal, pretoze ked som ho na prsku uspinkal tak do minuty ma mm rozosmial a matejko tam stale vykrikuje, som zvedava kedy zacne od unavy a zacne plakat ... tatik dostane asi 5 a 20
30. jan 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 dakujem:slight_smile: ved bola aj sranda, ked sme boli na privitani. Zo 6 deticiek tam boli 3 Davidkovia :grinning: :grinning: :grinning:

@akika722 povedz, ze ich porozdavas detickam, co nemaju hracky alebo, ze vyhadzes von z balkona :grinning: hadam to zaberie:slight_smile:

@akika722 ako robievas soju, mne sa akosi ju nikdy nedari pripravit, tak som prestala:slight_smile:

30. jan 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu je nase drobatko, uz to ani pravda nie je:slight_smile:
30. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze vsetky pridavate krasne fotecky,tak aj my :slight_smile: vcerajsi prikrm,a uz sedime v stolicke po viki :slight_smile: a toto male kuratko som si priniesla domov...ale to utieklo ze?neskutocne ako rychlo rastu :unamused:
30. jan 2011 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 krasne si upratal napapal sa a spinkal moment
30. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok