♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
12. jún 2011

Ahojte 🙂 Uz ste rozmyslali o nejakej dovolenke s detickami?
Ja by som chcela nieco vydumat 😀 ale neviem co, rada by som ju vzala ked bude mat rok do ZOO asi do Kosic tak by som chcela ist do Tatier!!!!!!!!!!!!!
Neviete o nejakej akciji co sa ma konat??????????
Lebo ak nenaplanujem nic tak nikam sa nepojde 😠

majka35
12. jún 2011

@evanns ta jak by mi mohla opravara mac doma s dvoma dzecami? ten už by še toho naopravoval 😀 😀 😀

sluchaj me: ja idzem do mihaľovec sobotu rano a domu še vracim v nedzeľu, mne jedno, kedy pujdzeme za aňu, či sobotu, či nedzeľu, jak ona povi ... keby ši prišla v nedzeľu, tak cholem še povežeme s tobu domu i s čistu vilu 😀 daľši vikend nemožeme, bo idzeme do malych tatroch, ne malych, nizkych 😀

@liba78 moja ani ja neviem ... ja mám jediné šťastie, že mne nikdy nebolo treba nejako dlho vyspávať ... som zdedila po otcovi, nám stačí 5 hodín ... ja kdekoľvek prídem o šiestej ráno som už hore ... aj ked sme ešte chodili na chaty ako mládežníci 😀 😀 😀 tak kým oni vstali, ja som vypratala všetko, čo po nás zostalo a pripravila raňajky ... ja som ráno plná energie, kým ostatní ešte potrebujú čas na prebratie
ale toto ma vyčerpáva ... toto ma dostáva niekedy do zúfalstva a sama neviem, ako to zvládam ... bez energetických nápojov by som to nevydržala .. neznášam ich, ale jedine oni ma postavia na nohy

majka35
12. jún 2011

@fialka5959 mne barborka ako ročná ZOO ešte vôbec nevnímala, ale to je individuálne ... som jej ukazovala zvieratká a ona nič 😖
skús Štúrovo ... pre malé deti ak stvorené ... my chodíme každý rok, tento rok síce nepôjdeme, máme iný program, ale budúci pôjdeme určite a ubytovaní sme vždy v sandahouse.com neskutočne milí a pohostinní ľudia

brulka
12. jún 2011

ahojte 🙂 ja som v noci varila moj prvy jahodovy lekvar v zivote 🙂 dufam ze sa podaril 😅

@alure @memory97 @kahlan1 babulky dakujeme sa velmi tesime ze nasa zlatusica uz nepotrebuje vojtovku, lebo ja som sa toho veru dost bala potom co som tu od vas aj inde pocula ze to deticky nemaju velmi v oblube.

vcera nas znovu prekvapila spravila svoje prve krociky popri nabytku 😵 ale momentalne ju nezaujima naozaj nic ine iba lozenie, stveranie sa kadekam a hracky ci knizky uplny nezaujem 😀 ma horolezecku fazu 🤐

@majka35 ludkovia a vy cestoviny davate nejake potrhane na kusocky alebo ako. lebo moja vsetko co je hrudkate alebo su kusky vypluva alebo ju dokonca napina 🙄 no neviem neviem ako my prejdeme na tuhu stravu. hruza ked nepomixujem nezje 😖 vzdy dam aspon par lyzic hrudkatych a potom rezignujem a idem to pomliet ...

a co vsetko uz davate detickam, vedia chrumkat piskotiky, rozky atd ... papaju jogurty ??? moja nic z toho nechce, sladke jej nechuti ona je skor na sol ...

majka35
12. jún 2011

@brulka tak moja solené ešte nič nejedla 😅 ale jogurty papá, piškóty, zbožnuje marína keksy, o tie sa bijú aj s barborkou, chrumky ryžové, kukuričné, pohánkové a tie cestoviny sú malinké ... ja som svoju dosť skoro učila na veľké kúsky ... rožok zje trošku a potom ho vyhadzuje ...
učila som ju na jablku, hrýzla si ho pomaly a odlámané kúsky premieľala v ústach a potom ich zjedla ... neboj, aj ester sa naučí, všetko má svoj čas
ja som vojtovku musela cvičiť povinne, ale po mesiaci som to vzdala ... neuznávam túto metódu, pokiaľ nie je na ňu vážny dôvod, napríklad DMO, ale ináč nie

fialka5959
12. jún 2011

@majka35 Da sa tam ist aj na kratsie nez 7 dni? celkom zaujimave , dakujem

danulka3
12. jún 2011

ahojte maminky,ako sa mi máte?
My sme už v pohode,choroba je (klop,klop,klop) za nami. Začína sa nám dariť v plazení sa z rýchlosti slimáčika sme prešli na rýchlosť korytnačky,preplazíme sa už dosť veľký kus,vždy nás ale zastaví prah a tam jačíme.Ale aj to už je úspech.Dúfam,že už sa rozbehneme aj my. 😉
@fialka5959 My sme sa včera bavili o dovolenke,plánujeme až v septembri,Jakubko už bude o trošku väčší a nebude už také teplo.Chceme využiť nejaký dobrý lastminute.
@kvietok121 čítam,že ste chorí,prajem skoré uzdravenie

na viac nemôžem reagovať,lebo moje zlato reve ako tur 😠
,snáď večer,pa

kahlan1
12. jún 2011

@brulka aj nam cestoviny chutia ale zatial som jej davala len rezacne do polievky tak tie ma velmi rada alebo take ako slovenska ryza male gulicky lebo zo zaciatku nam to tiez neslo ale teraz sa stane uz len obcas ze nam zabehne, davam jej biely jogurt SABI alebo pribinacik a piskoty ma tiez rada ale tie sa jej bojim davat lebo stale odvali do pusy take kusisko az mam strach ze sa zadusi

a dnes som jej dala banan do ruky tak ho zjedla cely sama co som bola v siedmom nebi

kvietok121
12. jún 2011

@danulka3 ahojky tak to je super, ze sa jakubko rozplazil, super, no uz nie sme, este trosku pocet v nozteku, ale uz je to celkom v pohode ... asi to bolo len zo zubkov ... ved soplik mal len 2 dni, tak mozno pojdeme aj v stredu ockovat, ale iba ak bude uplne fit

@kahlan1 ze cely banan, je ked som mu dala tak odhryzol taky kusisko, ze sa mi dusil, takze len tak opatrne

memory97
12. jún 2011

@kahlan1 skore uzdravenie prajeme, nech si tiez mozete uzit slniecko 😉

@liba78 chudatko,asi spapal vela. Ja som mu tiez dala vcera ochutnat melon, ale ani za svet nechcel... rano sme tiez stierali podlahu od vzgrcaneho mliecka 😒 , iba 2 lyzicky stavicky a dost...

kahlan1
12. jún 2011

@kvietok121 som kukala jak puk lebo to tisla do pusy ako diva - neviem ci nam tak zabral ten Peritol alebo nam tak chutil 🙂

majka35
12. jún 2011

@fialka5959 v lete, počas sezóny myslím, že nie

danulka3
12. jún 2011

@kvietok121 super,že už vám je lepšie 🙂 Som šťastná,že začal aspoň trošku sa hýbať,už som z toho bola trochu zúfalá,keď som čítala,aké pokroky tu augustovčatka robia ☹

fialka5959
12. jún 2011

@danulka3 A last minute na slovensku, ci v zahranici?

memory97
12. jún 2011

@brulka ja som zacinala maleho ucit na cestoviny a kusky prikrmom od hipp (sunka, cestoviny a nejaka zelenina od 7. mesiaca) je tam taka mala gulickova cestovina a velmi dobre sa prehlta babatkam. Maly sa na tom naucil a dalsia co je taglliatele s mrkvou a este niecim, ale tam su uz vacsie kusky cestovin.

danulienka35
12. jún 2011

ahojte babulky ako citam co deticky papaju nasej sem vcera kupila od hippky tuniaka zo zelenikou tak uvidm ako to bude chciet ale cestoviny ju nenadchly vobec ze bleeee

lenadka
12. jún 2011

@liba78 chudak maly, ale su aj virozy teraz, my sme doma pred 3 tyzdnami komplet cela rodina postupne,ako sme sa virizou navzajom nakazili vracali aj kakali a niektorí aj obe veci naraz ako nasa Lucinka a vsetci to zacali v noci o pol tretej najskor Lucka, na druhu noc ocino, o dalsie dva dni Terezka a o dalsi den ja, krasne sme sa postriedali ale trvalo to len den a pol 😅 nastastie 😀

danulienka35
12. jún 2011

kde ste vsetky babulky mamulky 😀 😀 😀 😀 aikki kde si moja??????

kvietok121
12. jún 2011

ahojte, opekacka bola supeeeeeeeeer
prosim o hlasz pre kamosku ak sa vam chce 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-zilina/ - je rivatha
dik
@danulka3 neboj este nas vsetkzch predbehne
@kahlan1 urcite chutil

lenadka
12. jún 2011

@kahlan1 ako jej davkujes peritol, ja ho mam pre Lucku, ale nedala som jej ho este, Terezka papa slusne hadam aj bude, len tak ma zaujima kolko sa dava takym pidi detom 😕

danulka3
12. jún 2011

@kahlan1 to je super,že sa Anetka rozpapala 😉
@fialka5959 určite v zahraničí,nejaké Grécko
@memory97 ja som dnes,varila hovädziu polievku,malému som odobrala,potom nám dochutila,ale tá hovädzina mu akosi nešla dole krkom,žúval,žúval až ma prešla trpezlivosť,som mu to rozmixovala a potom to išlo šup,šup.Ináč ty máš iný prehľad v Hippkach,my máme doma dve pre prípad núdze,ale ja vždy kúpil len mäsko zo zeleninkou 😕 musím skúsiť aj niečo iné
@kvietok121 hlas som už poslala 😉

danulka3
12. jún 2011

@lenadka hlas poslaný 😉

kahlan1
12. jún 2011

@lenadka ja jej davam 2ml rano a 2 ml vecer
aj my sme poslali hlas 🙂

kahlan1
12. jún 2011

@danulka3 aj ja som rada 🙂 mame konecne 8 kil 🙂 tak som rada len keby ju to brusko tak netrapilo stale sa pucime
:(

kahlan1
12. jún 2011

@kvietok121 🙂 aj my sme zahlasovali

kvietok121
12. jún 2011

@lenadka
@danulka3
@kahlan1 je dakujem
@lenadka aj my sme zahlasovali

danulienka35
12. jún 2011

@kahlan1 ahoj mojko ako sa mate?

kahlan1
12. jún 2011

@danulienka35 ahoj 🙂 mame sa fajn celkom este soplime ale uz je to lepsie, zajtra nas caka kontrola 🙂 takuvidime a uz stvornozkujeme tak sa tesime a vy sa ako mate? co nove?

danulienka35
12. jún 2011

@kahlan1 mi nestvornozkujeme je leniva pretoci sa ale uz sa stava na nohy a v choditku leta jak drak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre