• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
dakujem aj ja prajem vsetkym pekny vecer ozvem sa
6. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok a lubina,kde ste boli od decembra ,že ste dnes došli tak nejak naraz :grinning:
6. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: konecne som vas docitala, vitam nove clenky :grinning: ja som si teraz po vydatnej veceri odmerala obvod a mam 81 cm, co som mala predtym 60 :sweat_smile: takze pekne...a vaha po sviatkoch +5 :pensive: dufam, ze to takymto tempom nebude rast dalej...a som strasne stastna, lebo sme si dnes zarezervovali Dubaj na tyzden od 14.teho, tak uz sa neviem dockat a pisem zoznam co vsetko chcem navstivit...tusim na vylihovanie na plazi ani nebude cas :sweat_smile: straaaaaasne sa tesiiiiiim :grinning:
6. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: tak ako ste sviatkovali? ja radsej na vahu ani nestupam lebo uz len ked sa pozrem na to moje brusisko co mi uz teraz zavadza tak mam dost :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi paradne! Luci ta ty len 81cm?to to by som brala
6. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,

tak som sa konecne dostala k pisaniu... DNes mam za sebou narocny den. Ale uz nemusim chodit na rehabilitacie chrbta, zlepsilo sa to.. Este mam 1 kontrolu u lekara a chcem sa s nim dohodnut, ze pridem az po porode... Lebo vtedy mozem uz elektroliecbu,alebo nieco podobne. Ale bude mi chybat rehabilitacny pracovnik, taky fesi:slight_smile:)))
Ja mam cez brusko 88 cm a cez boky 95cm... Nejako sa zvacsili aj tie...
Dnes som si kupila saty na svagrovu svadbu...Zeni sa 15.5., je to svadba zbuchana za 2 mesiace, lebo nevesta je tehu, prirastok sa ocakava v novembri. Saticky su pekne,letne, vynosim este v lete. Su strihane pod prsiami, takze po porode ich darujem niekomu, komu nebudu velke /ja dufam, ze mne budu:slight_smile: /.
A vitam nove dievcata.
Marija, to je smola s tou mononukleozou, dufam, ze dcera sa rychlo uzdravi.
6. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba,poprosdim odfotiť šaty, ja budem niečo rieši na jul ,ak dovtedy vydržím pokope

dobre ranko
7. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hodila som pupok do albumu, baby ja som dnes na vahe zinfarovala ... skoro +6kg , no už mam pokazeny den :confused: . mne sa uplne urobili špeky na bokoch , teda chrbate ... nohy, bedra .... všetko ako pred tehu, ale od pasa hore amen :rolling_eyes:
D.
7. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni - skusim to stihnunt do konca tyzdna a poslat Ti foto. A ako to dopadlo s tou cystou? Je nieco nove?
7. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, tak stihas aj dovcu, parada, len si dajte pozor v Dubaji a s drahym sa na verejnosti nebozkavajte, vcera davali v telke, ze za toto mladych americanov drzia v base, lebo si v restauracii dali pusu, resp. bozkavali sa :-P

pipi pekny pupik :slight_smile:

deni dnes lepsia foto ako vcera :wink:
7. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf normalne som rada, ze som zamknuta, nejake 3 individua nam teraz presli popred dom, volaky bezdaci, asi nie su od nas, u nas bezdomovci niesu, asi si vylet urobili z mesta, co to pokradnut :-P

inak dnes je krasny slnecny den vuau! :grinning:
7. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Pozerala som prehľad ako to vyzerá chlapci verzus dievčatá a je to 9 - 8. Takže takmer vyrovnané.
7. apr 2010 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , vcera sme absolvovali dalsi ultrazvuk a pravdepodobne cakame chlapca ale na 100%nam to povie v sobotu na 3Dultrazvuku. Inak drobcek si tam pekne lezkal ,zato teraz kopka az,az. .
A aby som nezabudla ,vitam nove kocky a drzim nam palecky
7. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy dofca je urcite super napad, ale nezabudni pomedzi program aj oddychovat :grinning:
7. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte som našla, že biba má chlapčeka tak vedú chalani 10 - 8
7. apr 2010 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miciatko nam statistiku dorovna :wink:
7. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa to pekne strieda, chlapec, dievca za sebou nikdy nie rovnake pohlavie :grinning: sranda :grinning:
7. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm tedaaa, kukam ze som odrana pomylena, som myslela ze baby vedu :confused: :sweat_smile:
7. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka to som si ani nevšimla
7. apr 2010 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň je to pekné farebné :grinning:
7. apr 2010 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku ak su za sebou tak sa vzdy streidaju, ostatne nech si to tam rovno dopisu :grinning:
7. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea - no možno aj vedú ale keď mi baby neposlali čo čakajú tak tam nie sú, nechce sa mi každému pozerať do albumu - som lenivka
7. apr 2010 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku ved by si sa napozerala je nas tu jak nas... :grinning:

baby co chceli flasticky Tomy Tippee, sizinka vcera nahadzovala tovar, pisem pre tie co vcera nezaregistrovali moj odkaz :wink:
7. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa ti necudujem, ja som leniva na vsetko teraz, prave som si na ranajky dala kolace poslane od babky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je vrchol..
7. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka tomy tipee su dobre flasticky?
7. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

tak zasa po sto rokoch nakúkam :slight_smile: dúfam že ste všetky oki a tehulkovanie si užívate .
chválim ako krásne vynovená tabulka :dizzy_face: koho že dám do vedenia? :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nad nimi uvažovala ale asi ostanem verná aventu, ľahšie sa človek dostane aj k náhradným cumľom a tak
7. apr 2010 o 08:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som obzerala tie tomy tipee ale asi tiež ostanem pri klasike avent, mam a také, mám istotu že to tu majú v našej drogerke a nemusím sa okolo toho zháňať ked bude treba cumlík a tak :wink:
7. apr 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, to neviem ake su baby ich chvalia, osobnu skusenost este nemam, cakam balicek, vraj su cumliky tvaru bradavky, ale dojcit planujem aspon rok-ak si male inak nezmysli...to len ak by nahodou bolo treba mliecko nechat odstriekane aby som mala, evitka si ich chvali ze ich mala pri malom a z viacerych stran som na ne pocula chvaly...tak ze ich skusim :wink:
7. apr 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aky je rozdiel medzi flaskami,ja tomu nerozumiem,este som sa neak tomu nevenovala,pred 12 rokmi ked som mala mimi,tak bola hlavne klasika a cumliky sme pouzivali nuk, tak prosim len ma trosku poucte :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok