♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
7. apr 2010

tie šaty su podla mna fajn ale tak na nejakú fakt velku priležitosť .. ja som skor športový typ rifle mužova bunda v tehu a ideš😀

tretulka
7. apr 2010

no ja som pri malom mala tak ako teraz nachystane dve flasky, vyuzila som ich len prve 2-3 tyzdne, lebo som mala problemy s bradavkami, tak som si jeden prsnik odsavala, potom to uz bolo ok, maleho som kojila 20mesiacov a tiez nechcel ziadne flase, a vyskusali sme vselico potom....ale do daru som ziadnu flasku nedostala, tak s tym neratam ani teraz a samozrejme, ze budem najradsej ak budem kojit 🙂

michaela80
7. apr 2010

ani mne sa nepacia len su sviatocne v podstate...nemam rada saten....

denisocka
7. apr 2010

teda ma ich ta ista len na svojej stranke ,ja idem od nej brať tehu pas obojstranny za 5€ http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...

kamajka
7. apr 2010

ako sa vam podarilo tak dlho kojiť? ja som to nezvládala moje deti boli žrúty jedli každú hodinu strašne som bola vyčerpaná ☹

denisocka
7. apr 2010

ja idem na svadbu 3.7. ale asi pojdem v nohavkách čiernych a nejake top. ma nebavi minať na šaty par dni pred porodom

kamajka
7. apr 2010

denisočka tak to sa ti fakt neoplatí. ja som mala ist na svadbu minuly mesiac a nesla som, ja ked zhodim vsetko po porode tak budem mat nanajvys 45kg...a to mi žiadne šaty veru dobre nebudu.

lenadka
7. apr 2010

kamajka, ale mm nechce Elisku, neviem ako ho ukecat ☹

kamajka
7. apr 2010

a čo by chcel lenadka?

lenadka
7. apr 2010

muzov kamarat sa zeni v piatok-narychlo tak hadam babo zamiesali ked sa tak ponahlaju 😀 a tiez neviem co na seba, ale nepojdeme na hostinu len potriast rukou pred kostol, tak mam taky upletovy vinovocerveny kostym tak asi ten si dam...tiez nemienim kvoli tomu saty zhanat 😅

lenadka
7. apr 2010

kami, najlepsie chlapca! 😀 a ked tak Terezku, Juliu...ale nie Elisku, ani Anezku a Emu mi zmiatol zo stola uz dááááááááááávno

lenadka
7. apr 2010

kamajka ved sa stratis ze nanajvys 45 kg 😅

kamajka
7. apr 2010

som si aj myslela že chlapca 😀. Ja sama netuším aé meno vyberiem tak ani neporadím asi 🙂

lenadka
7. apr 2010

groka je mi luto ze ti nie je dobre ☹

kamajka
7. apr 2010

no vážne ja som taká stratená s tou mojou váhou... Môj lekár ma furt s tým privíta "čo vás trápi špajdlička?"

lenadka
7. apr 2010

kami ake mas krasne deticky a mala ake vlasocky kucerave, ste si ich podelili jedno po mame a druhe po tatovi co?

kamajka
7. apr 2010

ďakujem mne sa nezdajú krásni 🙂 a po kom sú to neviem rodina vraví že dcéra po mne a chapec taký mix.... a kučery? je to hrôza!!! je to nádherné ale teraz už ich také nemá, len také hniezdo na hlave sa jej urobilo a neviem čo s tým 😒

kamajka
7. apr 2010

oco je už na odchode idem sa merať 😀 a musím pustiť dievku svoju na net barbiny obliekať........ jajaj...

lenadka
7. apr 2010

asi jej ich musis ostrihat do postupna a davat po umyti vlaskov pripravky na kucerave vlasy-vosk alebo nivea ma taky pripravok aj ja si to davam inak ostanu take chemlonovite, rozcuchane tie kucery...ked sa ti nezdaju krasni tak su potom privelmi fotogenicky, podla mna su to krasne deticky 🙂

lenadka
7. apr 2010

nejaka som pazrava, nieco by som zjedla ale neviem co 😅 a to som teraz papala veceru, bravcove na prirodno s hribikami a tarhonu a cviklu k tomu a nejak mam stale na cosi chut a sladke to nie je

lucy1990
7. apr 2010

Ahojte, pridavam foto zo vcera vecera 😀 sa mi to uz vcera nechcelo zmensovat...

lenadka
7. apr 2010

aha kuk ho ake brusko to uz luc vykuklo 🙂

lucy1990
7. apr 2010

No ved by sa uz patrilo 😵 uz taham na 6ty mesiac 😅

michaela80
7. apr 2010

krasne brusko...len ako budeme vyzerat v 9 mesiaci... 😀 😀 😀 😀

lucy1990
7. apr 2010

Dakujem misi a leni 🙂 a miska tebe sa zda velke?

abbey1
7. apr 2010

Ahojte.Foto ešte nemám,ale keď sa meriate,pridám sa i ja.I keď merať obvod mi nenapadlo.Tak je to 86cm,pri váhe +2,5.Hlavne to ešte stále vyzerá dobre,keď som oblečená.Horšie keď sa vyzlečiem do plaviek-nemám ani tehotenské na maskovanie bruška.Inak zo zvedavosti som nakukla na brušká vo vysokom štádiu a poviem vám sranda-ale v dobrom.ja si to už po 10rokoch nepamätám,aké je veliké.Pred 10rokmi som práve bola v 38tt,tak som asi vyzerala tak podobne.Pohľadám staré foto.Lucy,bruško máš zlatučké-vôbec veľké.Zlaté tehuľkovské.

kamajka
7. apr 2010

no už som tu zas a ešte som sa nepomerala. otec si ešte čaj vymyslel 😠 😀
pekné bruško lucy ja som taká guľatejšia nejaká...... 😕 ved hodím foto aj ja ale neviem ho dostať teraz do pc lebo sestra má požičaný odomna jeden software ktorý k tomu potrebujem. tak už len zajtra asi... zajtra idem do poradne inak. a asi aj s chlapcom na chirurgiu lebo v škôlke spadol tak nešťastne že má opuchnutú rúčku 😠 😠 😠

denisocka
7. apr 2010

luci,pekne pupo už začína 😉 a abbey,ty si taka utta,že ja sa možem skryť 🤐

denisocka
7. apr 2010

kamajka,to sa nevieš odmerať v kupelke?

denisocka
7. apr 2010

kamajka,a kto je ta renka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre