♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

tak tak, kazdeho osobna vec

denisocka
3. máj 2010

hej bohan,je to na 5r. ,ale ak to terba vybrať po par mesiacoch pre nejake než. učinky,ta by ma kleplo

a obyčajna lacna dana už neexistuje?

zuzana76
3. máj 2010

ja si tiez myslim,ze zena podvedome tuzi byt oplodnena, teda samozrejme aj ked nemoze, nedovoluje financna situacia, alebo zdrav. stav , alebo uz maju povedzme dost deti, aj tak ta tuzba tu vzdy bude. Nehovorim,ze by som bola uplne frigidna, ale myslimi si,ze take vzruso, co ked... by mi chybalo

zuzana76
3. máj 2010

v com sa chystate prat detsku bielizen? ja som rozmyslala nad Sonettom alebo Ecoverom, proste niecim ekologickym, pri prvom som striedala Lovelu a Batole. Ale neviem ci by mi pri tych ekologickych ta bielizen nezosedla, take biele bodynka a pod.

marija
3. máj 2010

dida super 😉 tiez kraaaaaaaaaaasne!

bihan
3. máj 2010

Zuzana, ja mám na striedačku eko sypký prášok (obsahuje prirodzené rozjasňovače, takže je úplne rovnaký ako obyčajné, len tak silno nevonia) a hypoalergénny tekutý. Mini veci som neprala v inom ako v našom prášku.

Deni, jasné, že existuj, len ju už skoro nikto nechce, lebo veľa žien s ňou krváca dva týždne 😝

denisocka
3. máj 2010

yaj moj muž je zlatík,prave umýva schody v bytovke lebo sme cez víkend nestihli a ide umyť aj bytovkárske okno,lebo za pol roka žiadna žena z bytovky ho neumyla,tak zas ide on-sam od seba. tak ako sam od seba koší okolo bytovky a robí ine udržby,proste je zvyknuty robit z domu a tuna tie zaparene zadky čo tu byvaju,hamba

zuzana76
3. máj 2010

bihan a znacku neprezradis? lebo pri tom Sonette pisali ,ze treba pouzivat spolu s bielidlom

denisocka
3. máj 2010

bihan,daj link na to eliesko strieborne

ja som prala v Lovele a veru,hovno to vypralo,takže bud začnem normálne z persilom senzitiv,alebo neviem

denisocka
3. máj 2010

teda,lovela ani hovno nevyprala 😀 a smrdela, fujto

didulka85
3. máj 2010

Marija uz som vytvorila aj album. Mam tam viac fotiek.

evitkamalicka
3. máj 2010

ja periem s takym praskom ako nam cize Ariel alebo Persil

zuzana76
3. máj 2010

ja pre nas pouzival tiez Persil sensitiv, uz som rozmyslala aj nad tym slizom X-krat, ale stale som leniva ho urobit 😀

zuzana76
3. máj 2010

hej Lovela ani mne nevonala, ale Batole ano, tak nezne babatkovsky

zuzana76
3. máj 2010

aj didulka, krasne 3D fotky

bihan
3. máj 2010

Zuzi, to by ti nepomohlo, lebo je to eko značka miestnej siete supermarketov 😀 Používam od nich kopec iných eko výrobkov a som spokojná, len na ostrove sa blbo zháňajú 🙄

Silverlily a Goldlily http://www.metrimpex.cz/cz/products/Nitrodelozn...

nikitka231
3. máj 2010

marija fotecky nemaju chybuuu...krasne su .... 😉 😉
deni ano mirena stoji tolko korun...ta moze porazit kebyze ti nesadne a musi von ...ja ale netusim ze co budem brat..pretoze tabletky nechcem fujjj sa mi robi zle,naplaste tiez nie a ked teda ani teliesko tak co ???ako moc riskovat nechcem ...s 3 mimi 😉

zuzana76
3. máj 2010

bihan, aha, no tak to nie, ale popozeram nieco este co maju tu u nas, ale zatial som ako eko nasla len Sonett a Ecover, ale ved vynuram hadam nieco

bihan
3. máj 2010

No s tými tekutými eko práškami je problém v tom, že z nich tie rozjasňovače rýchlo "prchajú", s práškovými prostriedkami na pranie nie je problém, ale na Slovensku som videla len tekuté.. každopádne sa predáva Puer alebo Taed (to je nejaký kyslíkový aktivátor, či čo), ktoré sú na prírodnej fáza a riešia problém so zašednutím.. puer doma mám, veľmi dobre účinkuje ako vanish, ale keď som zo začiatku začínala s tekutým práškom, plienky mi pomerne rýchlo zošedli (lebo som nič nepridávala :p)

denisocka
3. máj 2010

a čo tie orechy na pranie

denisocka
3. máj 2010

no kukam bihan,že dosť dlho je na trhu, už len to kupiť,určite leopšie ako mirena,dik za echo https://www.modrykonik.sk/forum/tema/silverlily...

zuzana76
3. máj 2010

aj nad orechami som rozmyslala

bihan
3. máj 2010

sú orechy a orechy... malé orechy sú sra..ka, veľké orechy vraj dobre perú, nemám skúsenosti, ale už sa mi ich nechce testovať 😝

anxuska
3. máj 2010

zuzana ja periem v orechoch, super na farebné prádlo, horšie je to s bielym, ale puer to istí 🙂
baby, tak ja som nikdy nebrala antikoncepciu, ani by som do toho nešla

zica1
3. máj 2010

baby, oplati sa toto lehatko ? prosim o radu https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-jedalens...

denisocka
3. máj 2010

anxuš a čo stoja tie orechy, o kolko to vyjde viac oprat v tom

denisocka
3. máj 2010

zica,ja som obj. toto http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... z MMB použite,ale doma ho ešte nemám,pride mi lepšie ako to do 9kg,to som mala predtýma predala som ho

anxuska
3. máj 2010

denisocka v oktobri som kupovala pol kila asi za 7 euro, ešte stále ich mám a periem tak 3-4 práčky týždenne,
možno ešte mesiac vydržia... periem len s nimi

abbey1
3. máj 2010

Ahojte.Pridávam sa k téme antikoncepcie.vnútromaternicové teliesko sa mi zdá najpohodlnejšie aj najšetrnejšie.Ja som mala Danu asi 5 rokov bez akýchkoľvek komplikácií.Len si pamätám,že zavádzanie riadne bolelo,ale žiadne zmeny cyklu ani nič podobné.Náplaste som skúšala,ale predsa je to chémia, a stále sa mi presúvali a odlepovali.No otras.Tak teraz po bábätku neviem.Ale mi sme mali vždy problém otehotnieť,ale teraz by to na potvoru prišlo.A ako s tými lehátkami?Ja stále zvažujem.Mám jedno krásne Nurse vybraté,aj cenu super.Len neviem,či využijeme.Už ste mi niekto radili,že nie.

denisocka
3. máj 2010

a to kolko guliek tam je a kolko davaš do prania a kde si kupila? aku značku,či to je jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre