Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
18. nov 2009

no a od 3 nespal?

lenka_66
18. nov 2009

aj mne marek spi ca 3 hodky von.

blazka24
18. nov 2009

tak hodinku si pospal ale viac nie po tej tretej, inokedy mu to nevadilo a terazky mu to vadí....už zaspáva len nie ešte tvrdo ...........

lenka_66
18. nov 2009

no ak vstal o 3 tak o 5-6 spat a skor ako o 8 by som sa ani nesnazila davat spat nech sa kvalitne unavi

blazka24
18. nov 2009

lenka od siedmej bol hore a vidíš že až doteraz, je to proste neunaviteľné dieťa xixix dobre moja mm sa už vrátil tak ja idem hajde aj do postele treba ísť - tak díky za rady a maj sa mi krásne

lenka_66
18. nov 2009

dobru nocku vsetkym augustovym pokladikom 😵

lenka_66
18. nov 2009

spat sa mi nechce idem kuk bathorycku dvd bo to len tu stoji a nik nekuka 😀

kolka1
19. nov 2009

Sup z druhej strany 🙂

kolka1
19. nov 2009

Bre ranko,

nasa noc 4 x hore 😅 . Normalne nechapem, preco raz vydrzime vstavat 1 x za noc, inokedy 2 x za noc a dnes 4 😕. A to spal vcera aj menej ako obvykle. Musim prist na ten princip nasho nocneho vstavania 😉.

bagaja
19. nov 2009

dobré ránko

kde sú tie krásne zlaté časy ked sme spali do 8 ráno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ my sme začali vstávať o pol šiestej a to je už na mna moc 😠

inak v noci iba o jednej hore ale ráno už nie a nie zaspať až teraz zaspala ☹

babul - ja mám X-Lander a športový vyzerá dobre, do ľahu sa dá dať, predné koliečka otáčacie, nafukovacie, veľké kolečka(nevojdemem do výťahu) akúrat sa nedá otačať na obe strany, inak je super, ja som spokojná

eviqa
19. nov 2009

pekné ránečko, tak my sme spinkali celú noc, od ôsmej do siedmej. Ale bála som sa, lebo malý sa ked sme ho dali spať, trikrát tak zaplakal, asi sa mu niečo zlé snívalo, lebo očká mal zatvorené. Som sa zľakla, že sa nám kazí spánok, ale môj bogarik nesklamal.

babulka, ja mám kočík graco
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7170327
je perfektný a nebol drahý. Strieška sa dá preklápať, poťahy snímateľné, kolieska veľké a predné otočné, ale dajú sa zaaretovať, skladanie jednou rukou - perfektné, je ľahký, výborný je aj kôš pod kočíkom na nákup - veľký a pri nakladaní sa dá sklopiť, čiže nezobudím bábätko, striška sa dá odkryť, tam je taká sieťka, tak malý fut kuká na svet 😀 a hlavne polohovateľná opierka - 4 polohy aj pod nôžkami. Je super, som s ním spokojná. Ja už malého vo fusaku nemôžem dať do tej tašky, tak používame normálne už ako športový, sklopím opierku a malý si tam leží. A máme k nemu aj sedačku, čo je tiež super, lebo ak ho dám do sedačky a náhodou fúka, tak viem sklopiť strišku tak, že je ako v bubne a je chránený.

eviqa
19. nov 2009

babulka, a ešte sú aj iné typy z toho, ja som brala tento lebo som mala všetko v jednom - aj sedačku, aj tašku, teda taký kombi kočík. sú čisto aj športové.

kolka1
19. nov 2009

Baby myslite si, ze ked drobec odmieta cumel a Avent flasku flasku Tommee Tippee zoberie? Musim ist buduci tyzden do skoly a do vianoc este raz na kolokvium a potrebujem aby sa mi syn najedol 😅.

Aaaa ratala som spotrebu plienok, u nas vychadza stabilnych 50 ks tyzdenne. A to neprebalujem v noci, moj syn vtedy totiz necika 😀.

babulka123
19. nov 2009

bre ranko...
takze dnes v pohode, zaspala ale budila sa po chvilkach, tie hnusne sople jej nedali spat, ale potom sa zobudila az o pol 3 a potom o pol 6 a to uz bola def. hore.. ale super, tesim sa...

teraz spala svoju 40 min. a za chvilku pojde spat..
dnes to vidim ze sa nam to cele poposuvalo aj s jednim so vsetkym ..

akurat ze panicka sa naucila nie ze plakat alebo kricat ale skriekat.. zakloni hlavu do zadu a skreciiii cez pol baraku ..taka som ohucana z nej ... heheheh

ja som strasne unavena, hrozne ma bolia krize, cakam mrchu a kym sa rozbehne tak asi pridem o krize...

a dakujem za kociky aj sa mi snivalo o tom .. tie grako sa mi pacia, a nad x landerom som rozmyslala.. vyzera byt veliky.. uvidime co najdem na nete..

eviqa
19. nov 2009

kolka, my používame Tommee Tippee a sú perfektné. Ten cumlík pripomína prsník matky.

kolka1
19. nov 2009

Evi a myslis, ze zoberie tu flasku? Kde kupim v zdravotnickych pomockach?

eviqa
19. nov 2009

kolka, ja som ju kupovala v madarsku a potom náhradné cumle cez mimibazar. ale podľa mňa by ju mohol prijať. ťažko povedať.

eviqa
19. nov 2009

kolka, neviem odkiaľ si, ale u nás v KE ju majú v bábätkove. Skús niekde splašiť v tých detských obchodíkoch

kolka1
19. nov 2009

Ok diky za tip.

kolka1
19. nov 2009

Evi, BA. Posielam IP.

martinex
19. nov 2009

dobre ranko

tak my sme v noci boli hore asi milionkrat...som brutal unavena..neviem ci to bolo tym ockovanim,ale kazdu hodku sa budil.... ale teplotu nemal

kolka mne maly tiez odmieta cumel dokonca aj flasu...kej je uz brutal hladny potiahne z nej max 50ml,ale viac nie..a skusala som aj ine flase,co maju dudel ako mamine prso,no nechce.... a to sobotu idem na pol dna do skoly,bude sranda 🙂

babulka123
19. nov 2009

kolka mne mala brala na zaciatku len chico, a teraz len mam dudle.. a su tiez super.
podla mna je oto o tom aky mu budes davat na ten si musi zvyknut.. trva to ale.. ak je zvyknuty len na kojenie tak flasku mu skusaj davat uz teraz cez den, lebo nieje to tak ze hned z nej bude vediet pit.. teda nasa ninka s tym aspon mala problem

eviqa
19. nov 2009

no náš nemal s fľašou problém vôbec. a to v nemocnici mu dávali bohvieaký cumeľ ☹

martinex
19. nov 2009

babul ale mne napriklad uz z flase pil a v pohode... a teraz nechce

babulka123
19. nov 2009

matka 😔

a na co vas ockovali ?

kolka1
19. nov 2009

No praveze ja som na zaciatku klobucikovala takze to bolo v pohode. Vedel sa napit aj z Avent flasky, ale neskor zabudol.

No ja az 2 flasky mam 😀. Avent zo zakladnej vybavy a este som dostala NUK, to je taka stopacia, ze ho asi nakrmim aj ked nebude chciet. Tak ze by som skusila tu? Alebo mozem doporucit svokre aby ho nakrmila cez striekacku pripadne malou lyzickou. Ale to by bolo asi prvy a posledny krat co by ho nakrmila 😀.

kolka1
19. nov 2009

Mati tak co, zoberieme ich do skoly? 😀

babulka123
19. nov 2009

kolka MAM dudle pasuju do Avent flasky.. skus ..

martinex
19. nov 2009

babul co ja viem, to co sa ockuje... Prevenar, Infantrix a este Rotarix som dala...

kolka tak isto u nas..najprv jedol,teraz nechce
a do skoly? no bolo by to zaujimave v kazdom pripade 😀

eviqa
19. nov 2009

baby, máte vy srdce? už teraz ich brať do školy? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre