Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

karin.
16. feb 2010

to si sa vážila teraz?? Ak áno, zajtra ráno to bude ešte o niečo menej..

Zuzi aj mne pošli, prosím...

martinex
16. feb 2010

karin no, neviem.... som na vazkach,uvidim ako sa vyspim 😀
a hej rano to bude o kusok menej,to viem...

lulu73
16. feb 2010

mati....wow wow wow

babulka123
16. feb 2010

matka.. paraada ja som sa nemerala.. ale mala by som skusit ze co to spravi..
vydrz.. tomu sa hovori len kriiiza.. cmuuk

lulu.. to je sila.. urcite sa na to spytaj.. snad to bude ok..

babulka123
16. feb 2010

matka daj mail.. nemam..

martinex
16. feb 2010

som rada,ze ste take nadsene,ale ja teda ani moc nie 🙄

idem haji,cmuk a pa

lulu73
16. feb 2010

mati...akoze ty a cvicenie sa nekamaratite??? ved ako pekne si chodila na jogu 🙂)))) 😀

a ako si tam pekne Barborke povedala ze ty to cvicit nebudes lebo ti to pripomina volejbal a z toho ti je zle 😀

lulu73
16. feb 2010

jaaaj byby, ja zacinam z nejakou dietou alebo s cim od nedele...ale je mi smiesno uz teraz ked si predstavim ako budem podvadzat samu seba.🙂 sranda ze fajcit som dokazala prestat zo dna na den a to som hulila brutus vela... potom som pribrala 10 kg a tych som sa uz nezbavila...v tehu som na zaciatku hodne schudla a vsetko slo do bruska...po porode som bola prve 4 mesiace na predporodnej vahe a od mesiaca co bolo okolo vianoc som pribrala a mam rit a brucho ako take jedno prasa vyprasene...to som vzivote tak nemala.....

lulu73
16. feb 2010

byby znamena baby 😝

karin.
16. feb 2010

babul ak si tu ešte tak mi to pošli ty prosím, lebo Zuzka tu už asi nie je...

babulka123
16. feb 2010

karin ale daj pls. mail.. do IP

martinex
17. feb 2010

ranecko maminky...

lulu no ty mas co hovorit o poctivom cviceni...a barborka ehm, no mam svoj nazor

tak som sa vazila teraz,tak mam dole 7kg... zeby som pokracovala predsa len dalej?

babulka123
17. feb 2010

matka tak to stoji za to .. paraaadaaaaa.. super..

z.vrablova
17. feb 2010

Matka pokracuj, nevzdavaj to... ved uz mas mesiac za sebou....

z.vrablova
17. feb 2010

Babulka, poslala si vcera Karin tu pokracovacku?

babulka123
17. feb 2010

hej poslala..

babulka123
17. feb 2010

ninka mi obziera noviny co nasla... heheeh

inak v noci sa zas stavala a sedela namiesto toho aby spala.. hehehe babby teste sa.. heheh
ale zabralo spolahlivo mlieko - dnes somm jej dala lebo velmi malo jedla vecer, tak ho vydrulala a spala do 7 rano.. takze paraaada..

martinex
17. feb 2010

jaj baby, no pokusim sa.... 🙂

babul to mas fajn,to ten moj krpec,chcel mat prisun mlieka nonstop,sak zase spal u nas..akonahle som ho prelozila uz sedel a plakal 😠

eviqa
17. feb 2010

no pekné ránečko,
tak marti, držím palce v pokračovaní.
...ja neviem, ako to dopadne. MM sa dnes ráno vážil a pribral, tak bol trochu z toho taký všelijaký 😖 no uvidíme. dáme ovocie na raňajky a do obeda ešte daleko.

lulu, tak to nemáš ľahké s tým mliečkom, držím palce, aby sa vám záhada objasnila. 😉

babulka, pošli aj mne tú pokračovačku, pls som zvedavá, čo tam v nej je 😉

martinex
17. feb 2010

baby a poslite mi niektora tu dvojku 90dnovku

lely29
17. feb 2010

Ahojte tak Matka klobúk dole a gratulujem vydrž bude to stat za to.Rozmýšľam aj ja ze od marca zacnem s 90 dnovkou.Moje Zlatko este buva ale vsak spala s nami...

sisulka7
17. feb 2010

ahojte, zda sa, ze vcera bola nejaka kriza v dietovani, tiez som myslela, ze s tym seknem, lebo som bola hrozne hladna 🙂
a zabavila ma aj diskuusia o svokrach. My sme tiez mali vcera zazitok, bola som ucit a chodim aj s prckom, sak co sa v mladosti naucis...., no a volal mm ze prisla svokra za malou- asi po mesiaci - byva z 3 minuty od nas ale dochodkna ju nema kam zardit do programu svojho ☹
no a hned ako ju malla zbadala tak pustila taky rev, ze revala celu hodinu s vynimkou 10 min az kym som neprisla domov a svokra po 5 min. zdrhla.
Mne trvalo 10 min kym som ju utisila, asi v tom bolo aj brusko alebo zuby, ale aspon nech vidi, ze ju mala vobec nepozna. SA mm snial, ze zasa ju tak skoro neuvidime, tak som si neodpustila, ze je to v podstate jej chyba.

facovka
17. feb 2010

tak hlasim,ze noc prefnukana, prehadzoval sa stale, ale horucku nemal, rano zase 38,7 😔 dr. robi od 11h, zavolam jej a opytam sa ze ak to ma z toho vcerajsiehoi ockovania kolko to moze mat...a potom by sme sli k dr. ☹ ach jo...
matka super,gratulka, pekne ti to ide 🙂
sisul,my to iste mame so svokrou ☹ ale maly ma aj tak take obdobko ze ked hocikoho cudzieho vidi, tak hodi podkovicku a uz ide rev 😒 to presne aj fifo v polroku bol taky, vase deticky to nemaju z cudzich ludi?? uz sa tesim na obdobko ked sa na nich bude skerit 😉

martinex
17. feb 2010

lely dakujem

sisul to je "svokra na pohledani" 😀

sisulka7
17. feb 2010

facovka praveze Kristinka je taky smejko, ona sa smeje na vsetkych a ked k tomu vyvali tie obrovske modre ociska, tak su z nej vstci namako 🙂
Inak mam minus 2 kg, tak asi na tej diete nieco je 🙂 Uz som pisala na facebooku, ona normalne zbalila 17 rocneho chalana, bol z nej uplne mimo, este 3 krat sa za nou otocil a usmial, ked odchadzal. 🙂 take usmevy na neho hadzala a popritom sa mu snazila aj nieco vysvetlit, no vidim, ze ju budem musiet drzat velmi nakratko 🙂

perla200
17. feb 2010

ahojte---

fac-reakcia je 24hodín...aj my sme to tak mali....

marti - gratulka keby dám dole 7kg som najstastnejší človek na svete.

my noc konečne fajn hádam sa začneme dostávat do formy 😉

facovka
17. feb 2010

takze nes rano by mal akoze byt koniec,ze??nop uvidim co poobede, bo pichali vcera rano o 9h ☹

sisulka7
17. feb 2010

facovka, myslim, ze to dokonca moze trvat aj dva dni ta reakcia. Niekde som to citala. Ockovanie to je svina, aj ked nastastie my sme ho zvladli bravurne, pri prvom mala 38 vecer, ale spinkala krasne a rano uz bola v pohode a po druhom akoby nam dobili baterky, to bola uplne plna energie.

facovka
17. feb 2010

aha sisul,aj mne sa cosi mari ze 48hod 😔 zavolam dr.a uvidime...

eviqa
17. feb 2010

sisulka, tak máš svokru za všetky drobné.
fac, náš malý sa zatiaľ na každého smeje. Dúfam, že mu to vydrží. a s tou teplotou, neviem. My sme po prvom očkovaní nemali žiadne vedľajšie príznaky a druhé máme až v marci. Tak dúfam, že nám to prebehne tak hladko, ako pri prvom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre