Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
14. mar 2010

idem postupne guuglit, tak vam dam nieco na citanie..

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2385-Test-auto...

rene82
15. mar 2010

ahojte, švagriná mi rodí, hurááááááá. do hodinky to bude. sa teším. 😵 😵 😵

bagaja
15. mar 2010

ránečko

rene super, také malinkaté v rodine..držíme palce 😉

no ja ešte netuším akú sedačku pre malú, ale asi pojdeme do PL do toho obchodu a tam vyberiem čo mas najviac zaujme...a čo bude bezpečné...

rene82
15. mar 2010

keď sa bavíte o autosedačkách, ja určite romer. tamarka má ale ešte iba necelých 7 kg a 64,5 cm, takže máme ešte čas a bude stačiť obyčajná, nemusí sa polohovať, lebo to už bude krásne sedieť vtedy. ale kamoška už kupovala svojmu malému (narodil sa začiatkom septembra) tuším od concordu, lebo to môže byť aj vajco aj normálna sedačka do 18 mesiacov tuším a stála cez 200 eur.

bag, asi pred troma týždňami sa druhej švagrinej (mužovej sestre) narodili dvojičky (po umelom). takže teraz máme v rodine detí ako smetí a všetko sú to baby 😀 . takže je u nás nadvláda žien.

bagaja
15. mar 2010

no nazdar hotoví babinec....sa ťešia chlapi čo? 😅

eviqa
15. mar 2010

pekné ránko, tak som vás dočítala. My sme víkendovali u našich a u svokrovcov, v piatok prišli kolegyne pozrieť maroška, takže perné tri dni.
...zuby nemáme ešte stále, ale už stojíme na štyroch a kolíšeme sa dopredu a dozadu. No podarený je pri tom.
...a dnes nás čaká očkovanie, tak dúfam, že to bude tak v pohode ako aj predtým.

babulka, blahoželáme k novému autíčku

rené, aj vám k novému prírastku do rodiny.

paulusa
15. mar 2010

dobre ranko. tak my sme hore od pol siedmej a uz teraz nemam co robit. drobec sa vala v ohradke a ja sa nudim. inac stale snezi- sme total zapadnuty 😠 . ja chcem jaaaaaar a slniecko 😅

rene82
15. mar 2010

vďaka, vďaka.
my máme zúbky 2 a akurát včera som v lekárni pýtala kefku na zuby. tak mi ponúkli iba taký náprstok. ostatné baby, aké kefky ste kúpili? ja som túto nekúpila, lebo sa mi nepáčila. dačo podobné máme na čistenie zubov pre psa 😅

paulusa
15. mar 2010

a este som zabudla, ze autosed. mam od svagrinej, tak aspon to teraz nemusim riesit. no ked pride druhe dieta, tak nam ju neskor bude treba, ale to potom kupime aj daky autobus, aby sme sa nasackovali 😀

martinex
15. mar 2010

ahojte..

tak odber je za nami, zajtra budu hadam vysledky...

rene ja som kefku nekupovala,ale tiez so citala,ze tie naprstky sa pouzivaju...
gratulujem k rozrastajucej sa rodinke...

a viac neviem co som chcela

paulusa
15. mar 2010

my este zubky nemame 😀

eviqa
15. mar 2010

rene, tak ja som nad kefkou ešte ani neuvažovala, lebo nemám s ňou ešte čo čistiť 😅

rene82
15. mar 2010

takže už máme tú ďalšiu princeznú. volá sa dominika (ak si to brat dobre zamamätal 😀 ) bližšie info ešte neviem. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rene82
15. mar 2010

no a zúbky neviem, ako sa vôbec čistia v takej malej pusinke také malé zúbky, ale viem, že sa majú čistiť hneď od začiatku. len ten náprstok sa mi zdá strašne divný 😅

paulusa
15. mar 2010

evi- vy tiez nemate ani jeden zubok?

martinex
15. mar 2010

rene no ja by som toho moc nenacistila,dado by mi do nejk furt kusal,takze by to bolo o nicom... pockam kym bude trosku vacsi,predsa len ked ma dieta rok,tak sa s nim uz dohodnes, tomuto by som zbytocne vysletlovala ze ideme cistit zuby 😀

eviqa
15. mar 2010

paulusa, ani náhodou. A to sa trápime tak od štyroch mesiacov. No kolegyňa ma potešila, že mu môžu vyjsť až na rok ☹ nás tá zúbková víla akosi nevie nájsť.

paulusa
15. mar 2010

mojmu manzelovi vysli ked mal rok a pol. takze ak bude po nom, tak mame kedy 😀

kafulienka
15. mar 2010

ahojte,

pozeram, ze sa bavite o autosedackach...
...ono mozno nesuhlasite, ale podla mna, ked ma niekto silne velke auto a kupi do neho "slabsiu" autosedacku pre dieta - a na druhej strane ma niekto slabsie auto a kupi tu najlepsiu sedacku pre dieta - ak sa spolu stretnu v naraze, tak mozno ta slabsia bude na tom lepsie, kedze bude v silnejsom aute...
no napisala som to asi nie moc zrozumitelne, ale verim, ze chapete, ze co som chcela tym povedat... 😀 😀 😀

eviqa
15. mar 2010

paulusa, žeby aj môj malý bol po tvojom manželovi? 😀 😀 😀

paulusa
15. mar 2010

evi 😀 😀 😀

eviqa
15. mar 2010

...ešte som sa chcela opýtať, nechávate drobcov loziť po podlahe? ja som mu kúpila penové puzzle, ale akosi sa rozhodol, že ho zaujímajú aj iné veci, nielen to jedno miesto v byte. Tak sa nám začal včera plaziť ako hadík. 😀

mirka907
15. mar 2010

Baby teraz maju romerku s isofixom v akcii na http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
Prave som ju od nich objednala. Tak mozno to niektorej z vas, ktora chcete romerku, pomoze.

eviqa
15. mar 2010

tak autosedačku zatiaľ nekupujeme, máme vajíčko, zatiaľ mu je tam fajn.

paulusa
15. mar 2010

ja ho na zem nedavam. bud roztiahnem gauc- ale minule my z neho padol, takze to len ked je mm doma a pri nom. inac je v ohradke a prave lozi v pavuku a bere vsetko co dotiahne zo sebou. prave ma v ruke obrus zo stola. 😀

martinex
15. mar 2010

eviq ja som maleho moc nenechavala,teda ak nemas podlahove.zem je predsa len moc studena...teraz ked uz lozi po 4,tak ho necham, ale kym si brusko suchal o zem,tak moc ee

eviqa
15. mar 2010

paulusa 😀
...no a už je pod stolom a zdraví susedu pod nami, trieska hrkálkou o zem. No musí byť šťastná. 😔

rene82
15. mar 2010

moja sa tiež ešte iba plazí, resp. cúva (veď je račica) a robím to tak, že na parketách mám penové puzzle, na tom hraciu deku a je to prisunuté ku kobercu, keby sa odplazila, čo sa aj odplazí. ale sem tam zájde aj na zem, ale to ju hneď preložím buď na tú deku, alebo koberec.

eviqa
15. mar 2010

...no tak zariadené, ohrádka ide domov, lebo mužovi zamestnanci mi ju mali vynoviť, tak nech si pohnú kostričkou. 😉

marti, náš sa ešte len plazí. Stojí na štyroch, ale neurobí krok, hodí sa dopredu celý, ale plazenie mu ide perfektne 😀 a podlahové nemám ☹ ale chcela som. Žeby sme zas prerábali? 😀 tak to mm dá výpoved zo života

eviqa
15. mar 2010

a vidím to na každodenné umývanie podlahy. Maroško je dobrý chytač prachu, ked polozí po podlahe. A to som ju zmývala v piatok a prachu na podlahe ako na púšti piesku. A to sme ani doma neboli 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre