Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
14. okt 2009

no lezime pod hrazdickou telka zapnuta na bebe a marek normalne klebeti .vydavaju tam take gagoty on odpoveda a aj sa smeje.zaujimala by ma tema tohto rozhovoru 😀

martinex
14. okt 2009

lenka a to mas na DVD ci ako?

lenka_66
14. okt 2009

satelit normalny program ako napr. joj

lulu73
14. okt 2009

aj ja som teraz zapla bebe...mame ho aj my

martinex
14. okt 2009

aha...tak nic potom...take mi nemame ☹ fnuk

lenka_66
14. okt 2009

no cumel som nenapadko do ust a do 5 minut ak vsetko ok tak spime

lulu73
14. okt 2009

leni ako vies ze je to od 6 m? no pekne, zvieratka tam behaju, a je tam iba hudba, takze tomu rozumiem aj ja...ziaden cudzi jazyk 🙂 mala zatial tiez sleduje....no super...inak mne segra chce dat na video kazetach Tele tabies akoze fakt neviem ako sa to pise....vraj je dokazane ze to malicke deti uuuplne zeru a ze sa pri tom spraven psychicky vyvijaju ... no ja som videla jednu cast, kde dookola opakovali to iste a psychicky ma to ubijalo 🙂

lenka_66
14. okt 2009

marian je satelitny maniak a pracuje s tym.vsetci co tu zapli detom bebe nevedia ze ich maju.ma to take naucne bloky tiez.raz ho zakodovali tak musel rychlo kazdemu nahrat a napalit na dvd bo deti saleli.

lenka_66
14. okt 2009

poslusne hlasim spinkame

babulka123
14. okt 2009

lenka..no vy ste ukazkovy..

my spime uz od 10.45 na balkone.. som zvedava ako dhlo ..

lulu tele blbis to ja volam .. ja som na to tak alergicka ze to nemozem pocuvat. takze ci to psychycky vplyva alebo nie .. u nas nebude.. a to TV bebe musim najst.. tusim nieco take mame..

babulka123
14. okt 2009

aspon ze mam dnes navarene...

martinex
14. okt 2009

lenka no tak budem musiet mm povedat... my totizto satelit mame,ale nejak nam proste nejde..ta krabicka blika,no to je asi vsetko co robi 😀

lenka_66
14. okt 2009

no ja varim narocny obed.drahy si kupil udene masove rebra.takze som hodila do hrnca a v podstate mam navarene .

lulu73
14. okt 2009

aj ja som varila...kotol fazulovice...mozem sa nan akurat tak pozerat 🙂 asi si objednam pizzu
... leri.halooo

lenka_66
14. okt 2009

mati , hlavne ze je v elektrine.marian vela krat ide k americanom ze nieco nefunguje a take kraviny su to abo niekto vylial dzus na dialkove tak neprepina.

babulka123
14. okt 2009

lenka.. ze aka parada.. ja uz ani neviem co mam varit.

vcerra som robila file na masle a pecene zemiacky, ja som si spravila lososa..
dnes mi maminka poslala svieckovu takze parada.. hehehehe

a zajtra to vidim na nejake rizoto alebo tak alebo mozno paradajkovu omacku.. neviem ..
vonku fuuuciii a mala drichme ako zabita.. taka je zlata..

facovka
14. okt 2009

aj nam bezi bebe, s tym rozdielom ze fifo ho zerie, ukazuje zvieratka a napodobnuje atak, konecne tomu chape, takze asi tak od 1,5 roka to je TV 😀 no,ideme papat...
tak nas Oliprosim pekne ze u svagrinej lomi, napapal sa na ex, co u mna pregravame 5x, uznajte 😅

lenka_66
14. okt 2009

babul no nenavar taky narocny obed 😀

inac ma to stve ze som ho naucila na tv . no ale co uz

babulka123
14. okt 2009

idem pridat fotos tak ak chcete kuknite potom

lenka_66
14. okt 2009

chceme 😉

babulka123
14. okt 2009

uz

martinex
14. okt 2009

no ja mam navareneho az az... spagety s paradajkovou omackou a vcera som piekla kura,takze si mozem vyberat 😉 aa paradajkovu polievku,aby toho cerveneho nebolo malo 😀

lenka a vedel by nam tvoj mm poradit,co s tym moze byt? lebo ten moj vie rozobrat a zlozit auto,ale TV ci PC je pre neho spanielska dedina 😀

lenka_66
14. okt 2009

babul , no krasa k ulibani. tie ucesy ta naucil paviel 😀

mati, a mate vobec signal?ci nie je rozladeny abo ako to mam nazvat.

babulka123
14. okt 2009

lenka.. ale kde ten sa moze prist ucit. hehehe

lenka_66
14. okt 2009

babul no v zivotev sa ani nenauci.sikovnicek sikovny

martinex
14. okt 2009

lenka ja absolutne netusim.... no on isiel ked tu babka byvala,potom tu cachrovali s kablami a telkami a ked sme sem prisli my a zapojili nasu TV,tak mm to proste nevedel spojazdnit .... tanier na streche mame a krabicku v obyvacke ktora blika....viac ti neviem povedat 😀

babul rozkosna je.. tusim ju zaradim do zoznamu potencionalnych neviest pre davida 😀

lenka_66
14. okt 2009

mati , no chyby mozu byt viac.napr.ked je silna burka, vietor tak sa zvykne rozladit,posunut konvektor.to cudo v strede taniera.a uz nemas signal.

babulka123
14. okt 2009

matka dobreeee..

lenka_66
14. okt 2009

nakladame do plienky takze asi sa zobudime lebo cudzi predmet pri vajkach nelubime 😀

lenka_66
14. okt 2009

baby inac pretiahla som kolotoc .

viem naco myslite ale pri natacani hudby a teraz ked hraje tak pocut neaku pruzinku ako rezonuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre