Bábätká 2010, Prešov. Pridajte sa

tatiana1985
19. apr 2010

ahojte maminky, hladam babatka narodene v roku 2010-ako moja februarova babika 😀
podte na debatku tuto 🙂
velmi sa na vas tesim..sup sup 😵 😀

janula.h
6. jan 2011

ahojky baby ja som tiež rodená sekčovčanka ja chodím do inej témy ,ale pozerám,že je vás viac z Po tu na MK a @mulka ako sa máte?? 😀 zanna28 my sa poznáme z videnia a ku dr.Dzivej chodím aj ja a stou sestričkou si to fakt super vystihla normálka si mi to z jazyka ukradla 😀 😀 😀 takže ak sa niekde stretneme tak kľudne do mňa buchnite 🙂 🙂 🙂

mulka
7. jan 2011

ahoj janula.h 😀 my sme brutalne chori...laura je uz na tom celkom dobre, tak ju zobral oco na vikend, aby som si oddychla...ale to sa neda, kedze alex je stale chory...teploty sice nema, ale kasle jedna radost, az ho dusi...pochoreli sa den pred silvestrom, tak sme mali vesely silvester 🙄 dufam,ze ho to uz prejde, bo uz sa nemozem pozerat nato ako drobca dusi,ako zle spinka a ako sa mu tazko dycha... ☹ a vy ako?emka ma este prazdniny? zdravi ste?

tatiana1985
autor
8. jan 2011

ahojte, jeejda ale sa vas tu nazbieralo 🙂 🙂 a ktora maminka byva pri maxe??
ze chodim okolo nej ani neviem ? 😉 😉 😀 😀

zanna28
8. jan 2011

@janula.h jasné pamätám si ťa z poradne 🙂 , a ako si spokojná s dr.? Ja som ňou zo začiatku bola očarená, no akosi začínam spochybňovať jej praktiky 😒 . Veď keď sa stretneme môžeme sa o tom porozprávať, kedy idete najbližšie na poradňu? My teraz v stredu.

@tatiana1985 jaaa jaaa bývam pri maxe 😀 😀 😀 😀 😀

tutulka12
9. jan 2011

@tatiana1985 ja bývam na vansovej, ale prechádzam sa s malým po celom sekčove 😉

tatiana1985
autor
9. jan 2011

@tutulka12 ahaa..ja som dole 🙂 a k dr.mrouah. chodite? 🙂

@zanna28 😀 😀 vas mlada mamicka uz poznam, hladam ine mamky 😉 😉 😉 😀

tutulka12
9. jan 2011

@tatiana1985 k dr chodíme na polikliniku, od januára máme nového doktora, ani neviem ako sa volá, ale vyzerá byť fajn. Teo má zápal priedušiek, už 3 týždne sa s tým trápime, tak teraz chodíme k dr dosť často ☹

tatiana1985
autor
9. jan 2011

@tutulka12 och, tak hlavne vela zdravia 🙂 aj mojej taham sople uz 3dni z nosa 😒 😒
hore cca pri vansovej mam kamosku a ta ma tiez Tea 🙂 nieste susedky? 😀

tutulka12
9. jan 2011

@tatiana1985 dík,, aj vám nech sople rýchlo prejdú 🙂 hmmm no neviem tu po blízku o žiadnom Teodorovi okrem nášho. a to som si myslela, že aké ojedinelé meno dáme drobcovi 😀

tatiana1985
autor
9. jan 2011

@tutulka12 my sme tiez mali mat teodora, resp. teo, tibor, tadeas, vsetky chlapc. na T.... a 2 dni pred porodom som to dala na šimona 😀 😀 ESTE DOBRE ZE BOLA BABA.. i ked ani ta to nemala s menami lahke 😀 😀 😀

tutulka12
9. jan 2011

@tatiana1985 no aj tak si myslím, že Teodorov v Prešove nie je až tak veľa, aby keď na neho zavolám vonku, sa malo otočiť 10 chalanov naraz 😀 mne sa z dievčenských strašne páči Zoja, Tamara, Timea a Simona. no ale čo narobím, keď mám doma továreň iba na chlapcov 😀

tutulka12
9. jan 2011

@tutulka12 a malinkú voláš Nela alebo Karolína? ja som Petronela, ale naši ma volali ako bábo Nelinka, Nelka, Nela 🙂

tatiana1985
autor
9. jan 2011

@tutulka12 no neviem ake su teraz statistiky s naj menami 🙂 🙂
neboj este vyuzijes aj dievcenske, do tretice sa podari baba 😉 malu volame Karolina, ta nela sa tam dostala nedopatrenim 😀
a na akom cisle na vansovej byvate? ja som bola v podnajme na vansovej v 4.rocniku ... 6 to bola myslim,,balkony smer kopec a roh, myslim 6 to bola 🙂 🙂

tutulka12
9. jan 2011

vansovej 2, tá modrozelená bytovka s nadstavbovými bytmi. my bývame na 7mom poschodí, takže sme si celé budovanie nadstavby odniesli najviac...zatekanie, vŕtanie do panelov, stavanie schodov ...trvalo to pol roka, aspoň že Danielko v tom hluku dokázal spinkať 🙂 juuj dievčatko by sme veľmi chceli, malú princezničku 🙂

tatiana1985
autor
9. jan 2011

@tutulka12 tak nie ta.. ten druhy blok sme my boli ... nebooj, bude aj baba... raz sa podarit musi 😉 hoc na 4-5. pokus 😉 😉a danielko uz chodi do skolky??

tutulka12
9. jan 2011

@tutulka12 na prvom mieste v Prešove je meno Samuel a druhé miesto obsadil Kristián a dievčenské Emma a Ema a na treťom mieste Liliana. teraz som našla na nete 🙂

tutulka12
9. jan 2011

@tatiana1985 ups sama sebe píšem 🙂 Daniel chodí do škôlky, tu na bernoláčku, jemu sa tam veľmi páči, niekedy keď pre neho poobede prídem ešte musím čakať kým sa dohrá s deťmi 😀 ten 4-5 pokos si dúfam myslela ako vtip 😀 😀 či?

tatiana1985
autor
9. jan 2011

@tutulka12 ema ...hmm....
tak bud rada ked sa mu paci, vies kolko je deti co placu jakeby ich z koze drali, ked spomenies skolku? 🙄 🙄
no a ten 5.pokus 😀 😀 5chlapcov by bolo vela ,? 😀 😀

tutulka12
9. jan 2011

@tatiana1985 svokra mala 4 chalanov, manžel je najstarší...no tiež chcela babu a skúšala, až to po 4tom vzdala 😀 prinajhoršom nejakú adoptujeme 🙂 so škôlkou sme aj my mali menší problém, lebo Daniel je taký hŕŕŕ do všetkého a hneď prvý týždeň si tam poriadne narazil noštek. mal ho celý spuchnutý až fialový. tak si škôlku spájal s tým úrazom a plakával mi kým sa mu nos nezahojil. odvtedy sa tam ale teší každý deň 🙂

zanna28
9. jan 2011

@tutulka12 a aký kočiarik máš možno sa tiež stretávame, hmmm???? My sme v červenom peg peregu, kričíme naďaleko 😀

tutulka12
9. jan 2011

@zanna28 ja mám dema basic, čierny s bielymi kvietkami. no ale už tri týždne trčíme doma kvôli chorobe. prechádzaš sa aj na kopec, či len dole po sekčove?

zanna28
9. jan 2011

@tutulka12 prechádzali sme sa aj po kopci v jeseni keď bolo krásne ale teraz v zime sme väčšinou dole, po cyklisťaku okolo škôlky Jurkovičky, okolo kostola a tak.... 🙂

tutulka12
9. jan 2011

@zanna28 no ja tiež teraz v zime skôr len pri nás hore sa prechádzam, jedine keď idem do dr alebo do maxu, tak sa prejdeme okolo kostola...lebo veru ani mne sa nechce v tom snehu a ľade tlačiť kočík hore kopcom 😀 už nech je teplo...

janula.h
16. jan 2011

@zanna28 nooo aj ja som bola,ale teraz neviem či mám ostať či ísť neviem nejaké divné je to jej liečenie 😖 a jasne že môžeme pokecať 😉

janula.h
16. jan 2011

@mulka servus drahá my sme zatiaľ oki a Emka chodí už do školy ja som rada aj Ema je rada čo ti budem vyprávať 😀 skoré uzdravenie prajem 😉

bastilly
5. apr 2011

hojte chcem sa opytat na predajne s detskym sortimentom v PO...kde najdem autosedacky, kociky....dakujem krasne

lienka_cmuk
12. apr 2011

mozem sa k vam pridat? byvam sa sekcove a nemame sa s kym s malou prechadzat a tatiho mame stale v praci :( nebyva niektora v blizkosti opalu ?

juliap
23. máj 2011

@lienka_cmuk pis radsej do temy porod ... porodnice v presove ... tam chodime castejsie a najdu sa tam aj kocky zo sekcova ...

lypka
18. dec 2011
malucqa
23. jan 2012

@tatiana1985 ahoj ja som z presova a mam malu dvojrocnu krasavicu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre