Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

okacka
4. máj 2009
natana
autor
4. máj 2009

kati že oddychový víkend- to by náš tatino povedal, že sme ho uštvali. no hold asi niektorí chlapi neberú rodinu len ako povinnosť. bohužial to nie je náš prípad ☹
a malú dobol dravec. som sa nasmiala na tom hlodavcovi 😵 . a unás som vraj ja robila paniku, on by s nou nikam nešiel, že ved jej to polejeme liehom a hotovo. sparťanská dedinská výchova. že ved oni chodili aj s klincom v nohe. (ale ja som najskor volala na pohotovosť, že čo teda mame robiť a oni sami povedali, že mame dojsť, nemám pocit že by som bola prehnaná hysterka, až na to že ja viem, že keby som tam bola ja, nič by ju neďoblo, lebo by som jej nedovolila pchať mu ruky do zobáku) 😠
ale našťastie je to ok a my nie sme v nemocnici 😝

natana
autor
4. máj 2009

ženy neblbnite, kam ste sa všetky dnes podeli???? ☹

eros
4. máj 2009

Ahojme

akurat som sla nakuknut ci sa daco nebude pisat o kasis,ale asi sa tej spravy tak rychlo nedockam.
a namiesto toho vidim zasa mirku pisat 😀 😀 nik tu nepachne za cely cas????

dadka212
4. máj 2009

ja aj páchnem len sa mi nechce písať 😅

ja som dnes bola na poradni na Antolskej a v stredu idem znova na krv a ostatné vyšetrenia a potom poobede na prednášku o EPI vraj je lepšie keď to mám 😝 inak bábenko je v poriadku, mi ohmatával brucho asi sa mu zdalo moc velké lebo sa aj pýtal kolko meriam a potom sa pýtal, či bol Matúškov pôrod bez komplikácii, tak sa troška bojím lebo sekciu nechcem 😝
Som sa ani neozvala, že idem, lebo sme šli bez Maťka len tak na otočku a po ceste sme vybavili Ikeu a SZP 😝 no ale už mám všetko z krku...

natana
autor
5. máj 2009

dadi už som ťa chcela hrešiť, že si neprišla, ale potom si to upresnila 😵
neboj bude všetko ok, mna strašili aj pri natine aj pri sáre obrovským dieťatom a boli obe cca 3,5kg. tiež som mala obrie brucho.

no ja dnes varím na dva dni, nech maju čo to navarené, asi aj polievku zbúcham, lebo ten moj chlap neuvari nič len praženicu. hadam postiham aj povysavať, umyť podlahu a upratať, lebo furt periem a stále sa tie veci v kupelni kopia, ide ma poraziť, kolko toho našpinia za den. sara sa naštastie hraje s drobným legom, nejak ju to vzalo, tie somarinky, včera sme postavili domček aj stajnu pre koníky a už len postele dorábam a stolíky, lebo tá im iba varí a dava jesť...aspon niečo a nerumázga dokola.

hadam ešte poobede skočím nakuknuť popri balení
😉

dadka212
5. máj 2009

čafte 🙂

Miri 🙂
a veď uvidíme s bábom, lebo na utz sa mi nedá objednať, majú tam plno aj tento aj budúci týždeň, tak som zvedavá, čo mi povie na poradni 😝 a na moju výšku je už aj 3,5kg bábo veliké 😔 ja by som mala mať tak max. do 3,2kg...mňa strašili už aj s Maťkom, že je na mňa veliký a môžu byť problémy a to mal iba 3,15kg ...

a s tým praním ani nehovor, ja každý deň periem 1-2 pračky, a to hlavne malého veci, ja nechápem ako to dokáže zašpiniť...a nebudem s ním chodiť von v špinavom tak ho stále prezliekam 😝

a kedy vlastne odchádzaš?

Kati vy ste teda akčná rodinka 😎 náš tato je podobný ako Mirkin 😲

cia13
5. máj 2009

caute,
dlho som nebola, konecne sme mali comp v oprave a uz sme bez virusov.
Nemame nic take zasadne nove, stale sme vonku a robime okolo domu.
Barborka je total strbava, hore nema dvojky a jednu jednotku, tak je to komicke a dole jej chybaju obe dvojky.
Bibi je strasne ukecana, sa cudujeme, ako zrazu zacala vypravat.

petra25
5. máj 2009

ahojte
ani u nas sa nic prevratne od posledneho prispevku nestalo,vcera sme boli u doktorky na druhu stepenie prosti kliestom, chuda mala, musela ju pichat 2x, lebo pri tej prvej sme ju neudrzali, divila sa, kolko ma sily 😅
mna zasa stve to pokazene pocasie, dnes som mala ist konecne na korcule, ale zasa fuka ako besne, nejako ma ten stereotyp zacina unavovat a tusim sa aj tesim do prace, ale myslim, ze ked nastupim, tak ma to rychlo prejde 😅

miri, no co ti poviem, to su chlapi, neboj vacsina z nas ma doma nieco podobne, takze si nerob tazku hlavu, ale taky zly zasa nebude, ked ta pusti samu na vylet do Londyna, aj to si vaz 😉

kati, no mali ste veru krasny vikend, dost akcny, ale aj ja mam take rada, lebo je to po rovnakom tyzdni hlavne zmena

dadi, no drzime palceky aby ta babo "neprerastlo" 😅 neboj,nakoniec to vsetko dobre dopadne, mne zasa povedali na utv, ze babo ma menej ako Karinka v skutocnosti mala 3570g, dufam, ze to nebude tvoj pripad 😔 a davas si nakoniec EPI? pri Matuskovi si nemala? viem,ze sa nazory na nu roznia, ale ja na nu nedam dopustit

erosko, nejako tu flakas fotecky, kde su tie vrecove, ha? ja len orodujem za tie, co nemaju facebook, lebo su suprove 😉

cia, tak Bibi si pustila pusinu na spacir 😀 musi byt zlata, veru, toto je take ukecane obdobie a velmi sa mi pacia, najma tie hlasky, ktore mnohokrat zavalia 😀 a chcelo by to fotecku strbavej Barborky 😉

yesno22
5. máj 2009

Ahojte...tak som si aspon posledne dve spravy precitala a co nevidim/necitam? Majiiiii to co ma znamenat? Take tajnosti???? 😠 😀 😵

Miri..som rada, ze ste neskoncili v nemocke...ja si to teda neviem predstavit, to by bol des 😅
Hokej nekomentujem, nepozeram....HANBA 🤐
Zuzi..super fotecky na FB 😉
Kati...ja tiez chodim do prace na siedmu, obcas si poviem ze ci mi to bolo treba...ale nestazujem sa...milujem svoju pracu a dufam, ze sa nam to pekne rozbehne, zatial to ide 🙂

Inak, u nas nic nove...Jakub rozprava coraz viac, miluje pesnicky a riekanky, tak sa ucime...akurat cez vikend sa zacal pocuravat do gati, tak neviem...raz sa vypyta a raz sa tvari, akoby sa nic nestalo...a gate mokre 😒 nastastie s tetuskou chce byt, dokonca ma uz bol pozriet v praci a v pohode ma tam aj nechal a isiel k fontane na skakaci hrad 😅 My sme s manzelom cly vikend makali na dome...malujeme akurat a riesime definitivne kupelne, lebo nam pridu robotnici...takze mam toho na hlave viac nez dost...ale od pondelka budem mat 3 tyzdne "dovolenky" bez maleho...tetuska totiz ide na operaciu oka a 3 tyzdne sa nesmie namahat, tak som sa spytala svokry a mamky, ci aspon na par dni nevezmu Jakuba k sebe...no a babky sa idu pretrhnut, ktora si ho na ako dlho vezme 😀

drnda1
5. máj 2009

Ahojte,

Miri - prajem šťastný let, aj dolet aj oddych. 😉

Dadi - neboj, oni vždy tvrdia ,,väčšie,, a nakoniec sa to o dačo zmenší. 😀 (Peťka bola výnimka 😝).

Mati - chlapci sú v cikaní pomalší, Erikovi sa stalo do 3 rokov, že sa občas do tepláčkov pokadil. 😔

Peti - no Kajka je akčná, musíš na to upozorniť doky. 😀 😀

Ja som bola včera s Erikom na Kramároch, čakali sme tam 2 hodky, lebo doktor operoval a dokina mala dovolenku, ale aspoň že to už má ok, operácia nebude. 😉
Skôr ma šlak triafa z jeho ,,úžasných,, známok !!! No od septembra sa bude učiť jak včelička! On sa síce teší, že bude ,,bratislavský,, ale to ešte nevie, ako ho budem cepovať do učenia! 😠

Sáre už netreba vysávať soplíky, za 2 dni bola z toho ,,vonku,, ...klop, našťastie. 😉

Ja denne chodím póbedia do robotky, pomaly šetrím na havinka, akurát Peťo ešte nemal odvahu sa spýtať mami, či môžme... 😀 ale už sa strašne s deťmi tešíme.
Švagriná mi poslala foto nových pŕs, vyzerajú fajn. 😝 Vraj nebude nosiť podprdy, čo som aj u nej čakala. 😅 Ona je ten typ.

Inak nemáme nič nové, Sára krásne rozpráva celé vety, spieva si, tancuje, je to herečka - vždy vie, ako na koho... 🤐
Decká sú v pohode, v Prahe vraj bolo super...

No ok, idem kuk Panelák a spať. 🙂

drnda1
5. máj 2009

Mati - nedokončila som: sú pomalší v cikaní, ale oni to hravo dobehnú, zato sú ,,akčnejší,, 😉 ...

drnda1
5. máj 2009

Jáj a Luci - no fakt, odfoť nám Barborku. 😉

okacka
6. máj 2009
cia13
6. máj 2009

ahojte,
dnes ma Barborka v skolke vystupenie ku dnu matiek, tesim sa. Vzdy je to pre mna velmi dojimave, ked vidim deticky, ako kazde vyzera svoju maminu a pre nu recituje a spieva.
Idem vam teda prihodit foto mojich bosoriek.

mati, kati - kocky, tak vam uprimne zavidim, ze pracujete a vravite, ze vas praca aj bavi. Ja kazdy den rozmyslam, kam sa moje kroky po materskej poberu a nemam vobec ziadne napady. Rada by som si nasla tiez nieco, co ma bude bavit a nebudem chodit do prace len kvoli vyplate a hlavne vynervovana domov, ako doteraz.

deni - tak ste sa rozhodli pre psika? My tiez, teraz je na to naj obdobie, ked som este doma, aby sme si vsetci zvykli a vychovali ho. My si mozme dovolit vacsie plemeno, tak sme si vybrali Rodezsky ridgeback. Je to nadherny a hlavne mudry a spolahlivy havino. Len nemame branu a branku, tak je to problem. A navyse stoji dost koruniek atd. ved vies.

drnda1
6. máj 2009

Luci - no krásna babka - ježibabka je Barborka. 😉 🙂 No Deň matiek v MŠ a ZŠ býva super, je to skvelé, že učiteľky dokážu robiť s tak malými detičkami naozaj krásne predstavenia a pásma. 😵 Teda - ako ktoré učitelky. 😝

No ten ridgeback je krásny hafan.
😵 ale to iste musí byť bránka, aby si ho náhodou nenašla v ďalšej dedine. 😀

Kati - no to teda vstávaš riadne skoro !!! Ja som spachtoš a neviem, ako by som potom bola celý deň a môj muž by iste ,,reklamoval,, prespaný večer. 😎

petra25
6. máj 2009

ahojte babule
yesno, no tak tomu hovorim volno 😉 babky su super, nie je nad to, ked ma kto pomoct a super, ze ta praca tak bavi, to sa naozaj nepodari povedat kazdemu 😵

drndi-nebooj, ty muzika urcite spracujes 😉 a som sa zasmiala nad tou "reklamaciou" vecera 😀 inak s tou akcnostou- dnes sme boli na poste s malou na pesiaka a bol tam priblizne rovnako stary chlapcek a to ja mozem povedat, ze mam doma anjela-rozbehol sa k nej, stuchal ju vrieskal, buchal na sklo, no dost silna kava, mala pozerala ako puk-nastastie az takato akcna nie je, ale zasa nie je ani chlapec 😅

cia,no to vystupenie muselo byt dojimave, na to sa uz velmi tesim 😵 a zlate su bambulky na fotkach, a na tej poslednej sa mi Barborka dost podoba na teba, hoci pred tym sa mi to vobec nezdalo 😕

okacka, uf, tak tomu hovorim ranne vstavanie, toto by asi aj mna zabilo, ale kedze chces byt kvoli malinkej skor doma ako hovoris, tak clovek zvladne vsetko

ja som akurat dovolala s muzom, uz su v Prahe, poobede by mala prist mamina, tak nam bude aspon veselsie, lebo pocasie je hnusne, zamracene, mrholi, takze von by sa aj tak nedalo ist, uz doobeda som sa bala, ze zmokneme
a na korculiach sme predsa vcera vecer boli, vietor nakoniec navecer ustal, takze sme o 19tej so susedou vyrazili,
ked sme prisli domov, muza som nasla aj s malou oproti u nich, samoska neokupanu, neprezlecenu, ale doma si resty nastastie dohnal 😉
no uz je aj mala hore, tak "pádím"

petra25
6. máj 2009

jej a aby som nezabudla, osickad mi pisala, babenko je v poriadku, Adamko mal nejaku virozu ☹ ale nastastie uz je v poriadku, aj Ivka ma nejake zdrav. problemy ale slubila, ze sa coskoro ozve 🙂

dadka212
7. máj 2009

ahojte 🙂

idem vás prečítať, ešte som nestihla 😝

včera som ráno zas stávala o 5-tej 😔 bola som ráno na odberoch na tú EPI a poobede pre výsledky a na prednáške...troška ma tam zlomili nech si tú EPI dám, tak uvidíme, zaplatím ju a radšej budem mať v zálohe keby niečo 🙂

Matúško je hrozne omrnčaný poslednú dobu, hrozne ma to rozčuluje 😝 no a tiež vymýšla strašné somariny, musí chodiť von v gumákoch a s parazolom aj keď je vonku +300 lebo inak vreští jak pavian...
...ja už by som najradšej rodila, šak už za taký týždeň-dva by ma to mohlo chytiť 😎 ale cítim sa úplne fantasticky ako keby som ani tehotná nebola až na tie maličkosti ako, že stále potrebujem cikať a občas sa vnoci zobudím na bolesti pánvy 😝

dadka212
7. máj 2009

no zlatíčka zas nikde nikoho 😕

Luci pekné fotečky si pridala 🙂 a zreferuj ako bolo na dni matiek 😵

Deni to je super, že nebudú už Erika trápiť 😉 určite sa aj on potešil 😵

Yesno veru je to paráda, že ťa práca baví 😉 aj to, že ti má kto krpca postrážiť...

Peti som sa zasmiala aká je Karinka siláčka 😀
a EPI no neviem mám ju v zálohe, ale rada by som si pôrod užila, keďže to bude posledný krát nech mám na čo spomínať 😀

majussa21
7. máj 2009

Ahojte.
Tak ja sem nejak k vam nestiham ani prist lebo mi nejak bolo spatne aj mala vracala tak som sa stale krutila dokola.Dnes idem do nocnej uz som sa aj naspala poobede s malou este idem co to poupratovat pozrem ordinaciu a rezem do prace.8-)

Kasis sa vam zajtra ozve a pochvali sa vam ona to uz jeden den vydrzite a ja len tolko ze su v poriadku.🙂
Cia pekne fotecky🙂
Dadka myslim ze je dobre to mat v zalohe ani nevies co sa zomelie a radsej ak by bolo moc zle ti ju podaju.🙂
Tak Mirkasi uz asi uziva v Londyne no sa tesime na fotky😎
Kati aj ja vstavam 4.40 a o 6h.zacinam a o 15h.som uz doma ale tiez vecer uz pred 22h.liham spat 😝
Mati mas toho teraz fakt vela ale super ze babky sa idu pretrhnut a trosku si oddychnete😎
DRndi Ty a spachtos?Ved malati vstava uz o 6tej nie?Ja keby mne vstavala o 6tej.ked som bola doma tak byma slak trafil😒
Cia pekneho hafana ste si vybrali a ma zaujimavu tu srst na chrbte teda ten pas obratenej srsti. 😎

yesno22
7. máj 2009

Ahojte...aj dnes som tu, co uz daavno nebyvalo 😀

Ivku pozdravujeme 😉
Mojej kamoske sa vcera vecer narodila druha dcerka-Hanka-je kraaasna...trosku som si zaspominala...mozno, ked sa prestahujeme so domceka, popracujeme na surodencovi pre Jakubka 😅
Inak Jakub bol aj dnes za mnou v praci, bol zlatucky, akurat sme tam mali jednu obchodnu zastupkynu, tak sa trosku predviedol...najprv sa hanbil, ale potom sa rozkecal, aj piskat sa vypytal...a potom mi len zakyval a isiel s tetuskou na "elku potu" = velku postu 😀 ...ale dnes nespal, tak sa uz kupe a hajde do postele 🙂

No a co sa tyka robotky...fakt ma to strasne bavi, a popravde si neviem predstavit robit nieco ine 🙂 V podstate od nejakeho piateho rocnika na zakladne som bola rozhodnuta comu sa chcem venovat a isla som vytrvalo za tym...ale inak mam strasne slabu vydrz a kazdu chvilu ma bavi nieco ine 😅

eros
8. máj 2009

Ahojme

tak ja zasa len na skok.troska to flagam.hrosik mal vcera 30tku tak dnes ma mensiu oslavu.ja som bola predvcerom u kadernicky zasa nove haro mam.chcela ma ostrihat na viktoriu backham,ale hrosik nechcel aby ma tak vykosila tak mi to len obtiahla.ak sa podari hodim foto,ale asi skor na FB,ale potom poslem link.

kasis uz som nedockava 😀 😀

pisem bez skulakov tak ak by sa vyskytli chyby..........

a mame kiahne adko si ich doniesol vcera chudak kdo vie ci u ich nemal ked chodil do skolky.som to ja matka,ale ked som nic nevidela iba vcera mi ukazoval co ho svrbi a viem,ze maju v skolke kiahne tak ma potom trklo.a to za blizi letooooooooo.zatial tolko odomna

drzte sa najma nase tehulky a cerstve mamicky

hadam sem dnes dobehnem.

natana
autor
8. máj 2009

cafte
Hlasim sa z londona, je mi super, oplieskala som uz moooooc penez, lebo vsetky handry su tu lacnejsie ako u nas, tak som pokupila aj na druhy rok tenisky, teplakove supravy tricka a pod.
nestiham sem ani ist, lebo som cele dni v terene 😵 a vecer debatime a tak
ale pamiatky mam ako tak obehnute, takze uz nic extra podnikat nebudem.
ohlasim sa az ked dojdem, tak sa tu drzte
😉

adrica
8. máj 2009

Caute zienky. 😉
Tak ja sa hlasim tiez po dlhsej dobe.
U nas je to dost o drzku.
Skomplikoval sa mi jeden rez, tak teraz chodim na prevezy. ☹ 😠 😠
Dufam, ze este tyzden a budem fit.
Musim stale oddychovat a lezat, co mi uz teda poriadne lezie na mozog. 😠

Nati...super, ze sa mas tak dobre.

Eroska..no fakt hod linku. Ja to skusim najst, ale neviem ci sa mi to podari. 😒

Kasis..no dufam, ze ste uz doma a hlavne v poriadku. 😉

Kati, Mati. Maji...to teda fakt skoro vstavate, ale je pravda, ze ste potom po obede s drobcami. Prajeme vela sil. 😉

Dadka...teda ty si chces tak pekne uzit porod? Ja som rodila bez EPI a to som si ho teda fakt dobre uzila. 😵

No tak ja idem opat lahnut, aby som bola cim skor fit.
Prajem pekny dnik. 😅

kasis
8. máj 2009

Ahoje
tak uz sme doma a je nam fajn .
Chlapi mi isli na prechadzku, Janka spokojne spinka, tak mam chvilku 😎
Porod super , v sobotu vecer o 21:30 mi voda praskla, o 22:30 sme boli v porodnici, kym ma Dr. vysetril a popisal papiere bolo pomaly aj polnoc a ked mi zahlasil, ze o 2:00 rodime, nechcela som mu verit a mal pravdu, o 1:55 uz Janka kricala asi po 3 zatlaceniach na svete s mierami 3600g a 49cm. Sitie skoro ziadne, mala som vraj pre istotu 2 ministichy,ktore sami vypadli.
Papa poriadne,dnes nas pustali domov s vahou 3700g 😵,mliecko sa mi spustilo ovela skor ako pri Matkovi a aj regeneracia po porode je super, uz ani neviem, ze som rodila.
Majussa mala akurat sluzbu,tak sme trosku pokecali a hned cas rychlejsie ubehol. MM bol pri celom porode,Matka svokra strazila.
Zvitanie surodencov doma bolo nadherne 😵 , Matko spinkal ked sme dosli a ked sa zobudil, lahol si k Janke na gauc, hladkal ju po brusku a smial sa, no zlati boli. Foto pridam neskor, neviem kde mam kabel.
Vsetkym krasny vikend 😉

eros
8. máj 2009

Ajojme

ja mam v pc virus tak sa tesim 😀 😀

miri kamoska mi hovorila ze okolo 2€ stoja tricka tak sa tam urcite oplati nakupit.uzi si to

kasis to muselo byt nadherne a krasne miery a supis porod ked to tak pises.tesim sa potom hod foto 😵 😵 😵 skore zotavenie a vela sil 😉 a najma ako pises vela mliecka

drnda1
8. máj 2009

Ahojte,

Kasis - no srdečne blahoželáme, prajeme krásne dni s oboma drobcami. 😉 a teším sa na fotečky. 😵

Miri - no len si to užívaj a dúfam, že aj sebe si dačo pekné kúpila. 😝

Adri - no to je blbé, že sa ti to takto ,,predlžuje,,... 😖 ako sa ti to skomplikovalo? čo si poriadne neležala? čo sa ti to otváralo?

Svatka - no hrošíkovi blahoželáme. 😵 ty máš teda mlaďáska doma! 😉 a kiahne - aspoň budeš mať pokoj. 😉 budú to mať za sebou.

My sme boli dnes na Devíne, mali tam aj stánky,kolotoče, tak malá dostala vrtulku, aj sme sa občerstvili cigánskou v stánku a Sára bola prvý raz na kolotoči - sa jej páčilo... 🙂 som myslela, že bude revať, ale napodiv NIE. 😎 Fotečky pridám v priebehu víkendu. 😉
Simi je s tatkom v Brne na curlingu a Erikovi sa s nami nechcelo, trčal doma, ale potom, keď zistil, že tam boli kolotoče, aj ľutoval. 😒

Budúci víkend ideme asi kamošovi na maďare na oslavu narodiek. 😝

Dadi - ja som rodila 2 x bez EPI a Sárinku s EPI - a môj názor: niet čo váhať! Určite EPI. 😉 🙂 Ale je to na tebe. Dokonca som ešte vtedy mávala silné migrény a tam ma každý strašil, že budem mať bolesti hlavy po... ale ništa. 🙂 😵

Zajtra mám ráno jednu zákazníčku, ale to si rýchlo urobím a idem variť plnenú papriku. 🙂 mňam, už mám na ňu chuť! 😉

adrica
8. máj 2009

Caute zienky.

Kasis...super, ze si mala lahky porod a ze vsetko prebehlo v poriadku. 😉
Dufam, ze to Matkovi aj ostane a bude sa pekne starat o sestricku. 😉

Eroska..no to fakt, aspon to budete mat za sebou. My sa budemem trapit a vy budete frajeri. 😎

Deni..no skomplikovalo sa to, ale ja som si uz aj zvykla. Malo co vyjde na prvy pokus. 😠
Urobil sa mi tam hematom a ten mi vcera vecer okolo 22 hodine praskol. ☹
Len teraz neviem preco, ale citim sa taka odlahcena a ani noha neboli. 😉 To je tak asi jedno pozitivum. 😵

No idem ja muzika zobudit a hajde do postele.
Dobru nocku.

natana
autor
9. máj 2009

ahojte
podarilo sa mi prist vas nakuknut. 🙂

kasis zelam vsetko naj k Janke, nech ti rastie do krasy, aby bola zdrava a mali ste z nej len radost
matko musi byt strasne zlatunky, ked ju lubi a tuli sa ku nej. asuper ze to slo tak lahko a nemas nasledky, stastna to zena, co by sme poniektore za to dali, ja este teraz mam problemy z jazvami {a nerodila som cirarom}

adri skore doliecenie nohy, hadam to uz bude bez komlikacii

deni neboj kupila som nieco aj pre seba, ani sa nezmestim do vahoveho limitu a budem si musiet poslat veci balikom, lebo to vyjde menej ako platit na letisku nadvahu.

nasti, ak nas citas, tak nekupuj u nas jakubkovi nic, fakt tam kupis vsetko lacnejsie. len sa priprav na masy ludi, je to fakt o hubu v niektorych lacnych obchodok, naroda ako nakaslaneho

pisem jak dilino, ale tu nie je slovenska klavesnica, este aj z/y mam naopak, tak si nevsimajte chyby

😎

inak je tu oproti slovensku strasna zima, normalne chodim ako cibula 4 vrstvy na sebe, kamoska sa mi uz smeje. a to nehovorim ako je v domoch no strasne tusim len 18 ci 19 st. ale oni su tu zvyknuti, vonku chodia v 15tich stupnoch v trickach, dokonca niektori aj v letnych ramienkovych satach s holymi nohami. az sa zacnem triast ked ich vidim.
je to tu fakt uplne ine a londyn je obrovsky, ale maju super autobusy a casto chodia a je ich tu milion, nie ako u nas.
ale fotiek moc nemam, lebo sme akosi zabudali fotit, ale nebojte nejaka sa najde taka prava londynska

dnes 😀 mame taky volnasek den, asi pojdeme na nejaky blsak, ale nakupovat uz pomalz nemam za co.
vecer ideme na steak do restiky kde robi ta moja kamoska, tak sa tesim, lebo vsade pocuvam na to len chvalospevy, vraj naj steaky v londonovi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre