• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
tym detickam uz asi tiez lezie na nervy to pocasie:frowning2:aj my sme skoro hore..
10. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
My sme spali super ako skoro vždy a vstávali o pol 9 :wink:
Len autíčko mám stále pokazené tak :frowning2:
Inak tu u nás je dnes celkom fajn počko :sunglasses:
10. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lubi,aj tu je pekne dnes:slight_smile:
my sme boli vcera na pohotovosti:frowning2:
10. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasenka IP
10. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dasenka preco ste boli na pohoovosti.....?co sa stalo?my sme terazprisli z vonka spali sme dve hodiny vonka...a vy ako?dnes je pekne
10. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka IP
10. mar 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ste tu niekto :wink: ?
10. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucka mi chodime na namestie a spat, a nasa dr je Soltesova - homeopaticka.

a baby mi sme ten kocik nevyhrali neviem kto to vyhral, mi musime este tu nasu mat neviem dokedy, dostal T. pokutu a ato preto lebo zabudol si minulorocnu pokutu vyplatit tak mame radost...120 euro

zatial mi ideme piatok kto este??

luci s rumkou na namesti skoro a vodniickou pri novamede skoro
10. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mozno prideme..Maco uz nesopli nastastie..
10. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi tak T je šikovný :unamused:
My teda asijavascript:addEmoticon(':wink:','vBody')
10. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak hadam prideme aj my.....kto idete zajtra na prechadzku mohli by sme sa stretnut...
10. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To čo mi napísalo :sweat_smile: Som si až teraz všimla :dizzy_face:
Lucka ja chodievam 2-3 krát ale mám pokazené auto takže budem rada ak sa dostanem v piatok :grinning:
10. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme ak sa nič nestane :wink:
10. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my :grinning:
10. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mi ideme,, kedy priblizne si sa chystala???no ja neviem ako s malou kedy papa a tak, ale zavolame si?? napis cas priblizne a posnazime sa... :grinning:
10. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, gurti chápem ťa aj ja som bola celý deň ako mechom udretá..Táničku som dala pred hodinou do postieľky a ešte stále nespí. Gabi naša dr. je Rosiarová - počula si o nej niečo? Mám z nej niekedy zmiešané pocity.
A my zajtra určite neprídeme, máme uvítanie do života a potom ideme dať Táničke prepichnúť ušká.
10. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
my prideme ak sa nic nestane... :slight_smile:

zuzka zajtra drzim palce.. uzite si uvitanie a neboj uska prezijete... :zipper_mouth: :wink:

dnes simonka prelomila rekord a dokazala nas zobudit uz o pol 6 takze sme boli tiez cely den ako prasteni... :confounded:
10. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj babky tak s tým vstávaním nezávidím :frowning2: My síce ráno búvame dlhšie ale zato večer chodí malý neskôr :unamused:
Ale zatiaľ nám to tak vyhovuje :wink:
Zucka tak sa zajtra držkajte aj potom s uškami a v piatok sa nám prídite ukázať :grinning:
Inak čo sa týka Rosiarovej Ja som bola u nej len pár krát ako dieťa a pravdupovediac ako detskú pre svoje deti by som ju nechcela Podľa mňa musíš mať aj ty dobrý pocit s doktorky My s Mihankou máme super dokinu,že?
10. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubica, ja som to doplietla, keď som písala, že zajtra neprídeme, lebo máme uvítanie a ušká, tak som myslela piatok:slight_smile: Takže až ten ďalší... A prosím ťa, stalo sa niečo, alebo prečo máš k Rosiarovej taký postoj?
10. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ktorú máte doktorku? Bože Tánička ešte stále kecia v postieľke.
10. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi mne je to jedno kedy ale uz ma nebavi sa po sasovej prechadzat ako sisi...uz aj mesto by sa patrilo....rano musime k doktorke a potom ved sa ozveme...co a kedy..ok_idem ja buvat bo maly uz spinka..ahojte a dobru nocku vsetkym...
10. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie zucka neboj Nič také Len sa mi zdala čudná ale to aj Šoltésová Ja nevravím,že nie sú dobré a nemajú skúsenosti ale ja mám vačšiu dôveru knašej mladšej dokine ktoráje superProste to neviem opísaťale sadla nám
Volá sa Stella Herková
Tak v piatokneprídete? :frowning2:Tak nabudúce :wink:
10. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka po Sásovej???Nebývaš v Badíne?
10. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka byvam v badine ale teraz som isla k rodicom kuknut ich.....dobre si pamatas..... :slight_smile:
10. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a ta herkova ma kolko rokov ?a kde je,
10. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha :wink: Áno pametám :grinning:
10. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, všetkým a hlavne detičkám, ktoré budia maminu o piatej:slight_smile: Neviem, čo to má Tánička za nový zvyk:frowning2:
11. mar 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak my v noci o jednej zase teplota 38,5 tak idem snim k doktorke...pa dam vediet ze co
11. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucka tak sa stretneme mi totoiz tiez mame uvitanie o tretej ale mi ideme aj tak aspon na hodku ci tak

no luci tak zo stretka dnes nic aj tak je na figu pocasie
11. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosiarova je vedla soltesovej hned ona je za prvymi dverami a posledne dvere su rosiarovej, tiez som nic moc o nej nepocula preto som radsej vybrala rosiarovu a som spokojna, jedine sestricka je u soltesovej dobra a mila ako som pocula...ale som ju este neviedela

ja som spokojna dufam ze aj o rok budem....
tak zatial baby sa majte krasne
11. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok