Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

mihanka
11. mar 2009

ahojte...
herkova je na fortnicke, v novej budove brest... ja mladsia a je velmi mila... 😉
pekny den aj vam... aj ked uprsany 😖

duracelko
11. mar 2009

AHOJTE. AJ MY BY SME SA PRIDALI S BIANCOU NA TO STRETKO V PIATOK. LEN NEVIEM CAS KEDY TAM MAME PRIST... PROSIM NAPISTE MI NIEKTO IP - KEDY TAM MAME BYT

JA SOM VCERA OBJAVILA BIANCE Náš PRVý ZúBOK)) SAMOZREJME NESPALA CELU NOC, MALA TEPLOTU DOSTALA PANADOL.. K LEKARKE NEJDEM JE TO URCITE OD ZUBKOV. ESTE SA PREDIERA TEN DRUHY SPODNY

PEKNY DEN S DETIčKAMI

lubica69
11. mar 2009

Ahoj babky
aj tie skoro vstávajúce Zucka ☹ Mihanka a vy dnes ako?Buvali ste dlhšie ako včera?
Lucka tak držíme palce u dokiny aby to nebolo nič vážne 😒
Gabi tak aj vy máte v piatok uvítanie?Jej
Dnes je ale počko 😖 Tu u nás sneh
My dnes ideme na hudobnú podlhooom čase idem s malým busom bo mám auto kaput Ale domkov už naštastie s mužom autom 😉

nikusa9
11. mar 2009

ahojte maminky 😉
Alienka- boli ste minulu stredu na hudobnej??a teraz vo stvrtok je ako ma byt??dakujem 😅 😅

gabii83
11. mar 2009

no baby rozmyslam aj ja ci to nebude na nas vela aj stretko aj privitanie, uvidime ci ideme
cely den behat po meste sa mi nechce a aj seminarku musim napisat a podobne veci mame
asi popoludni by som isla potom po privitani na prechadzku, akoze odtial peso domov, ale ja chcem ist dobre som sa tam citila.. aj Leuska, a potrebuje to byt medzi ludmi a detickami takze asi ideme aj ked budem unavena a nebudem mat obed ani seminar 😀 😀 😝 😔 😅 😨
dobre to znie vsak?? mala by som dnes nieco navarit. asi bude zemlovka, ale ja mam chut na maso, co nemame doma a nechce sa mi do obchodu a tak....

jaj co tu kecam ved je len streda, tak berem vsetko spat...
ani neviem aky je den niekedy....

no ahojte este sa sem kuknem ak sa mi bude dat

inac aj mi sa zobudzame okolo 6 ... 😒
preto som taka dezorientovana v case a niekedy aj v priestore 😀 😀

lubica69
11. mar 2009

Gabito dezorientovanie poznámTiež sa mi to stáva Aešte aj to počko Už tretíden ma bolí hlava ☹
A netráp sa uvidíš ako sa v piatok zobudíte a ako budete mať chuť 😉

alienka
11. mar 2009

ahojte,
Nikuska, boli sme, myslela som si naivne, ze to bude lepsie, ked tam nie su hracky, ale nebolo 😠 😀, boli tam porozkladane gitary a keyboardy, tak sme boli prevazne pri nich. A v stvrtok by malo byt uz normalne v Mostiku. Pridete? Na skolu sa radsej nejdem pytat. 😠 ☹

nikusa9
11. mar 2009

Alienka- 😀 😀 ako dobre, ze sme nesli, Saska by dala zabrat tym gitaram 😀 juj Alienka,dobre robis ked sa ma nepytas na skolu 😠 😠 😠 😠 😠 ja sa k tomu už ani nevladzem vyjadrovať, všetky sme zrele na odvoz a slučku 😢 ale vo stvrtok prideme 😉 😉 🙂 ved musim zrelaxovat pred piatkovou skuskou 😎 😔 😀

alienka
11. mar 2009

To uz mas ale dufam tu poslednu zo zimneho 😢, to verim, ze mas toho plne zuby, skola na pohladanie 🙄 🙄, mali by sa zamysliet kompetentni.

alienka
11. mar 2009

Som rada, ze pridete vo stvrtok, budeme mat partacku 😀 😀.

lucka0122
11. mar 2009

no uz sme doma...porazi ma v piatok neprideme patko ma zahnisane hrdielko takze vraj ma anginu bereme atb....teplotu ma aj teraz 38

nikusa9
11. mar 2009

ano poslednu 😀 a o tyzden zacinam letný-prvá skuska-huráááá 😅 ano už sme sa zacali stazovat, lebo je to neunosne!!na studijnom nam vraveli ze za 39 rokov nezazili taky stud.plan ako mame my..ale, ze s tym asi nic neurobia..iba nas lutuju...mozno na rok, tym co po nas nastupia ☹ no a predstava, ze budem pisat diplomovku a popritom mat tolko skusok,tak to už nemam slov..niektori v piatom rocniku už nemaju v letnom predmety, ale my samozrejme ano 😖 no je to proste super skola, ktorá nema ani len šajnu kde je sever a kde juh...neznaaaasam ju 😀 😀tak sa tesim na stvrtok, trochu potancujeme 😅 😅 😉

alienka
11. mar 2009

Lucka, skore uzdravenie Patkovi 😢

alienka
11. mar 2009

Hm, ani my sme nemali v piataku skusky, teda aspon v letnom semestri. Ale z toho vela nemate, ze Vas polutuju 🙄. Keby ste poziadali o predlzenie semestra? Vsak ked sa ozvete viaceri, nemozu to ignorovat. Ale aj tak je to sila.

lucka0122
11. mar 2009

dakujeme alienka...ta nasa dr ja neviem ci nevie inu diagnozu ale vzdy kazde dieta ma unej anginu....az mi je do placu ze zase atb..moje male chudiatko..

lubica69
11. mar 2009

lucka moja to mi je ľúto Nech sa Paťko liečka Vždy je to moja lepšie s atb ako byť potom nedoliečený a aké máte?Augmentin?
Alienka tak to ste vy 😉 Andrejko je úžasný sme ho s mužom obdivovali 😀

nikusa9
11. mar 2009

alienka- a Saska pride s takym fialovým usmevom 😀 idu nam totiz zuby a jej to tam zacalo hnisat, takze je brutalne nervozna, v noci nespime a cez den stale place, hneva sa-ja som v soku, lebo ju taku nepoznam..no a natierame tou fialovou vodickou, samozrejme to nechce ani za svet..tak je to boj natriet, ma ju viacmenej vsade len na dasne nie ☹ ☹ 😀

lucka-Paťkovi skore uzdravenie-bobacik malinky 😔

lubica69
11. mar 2009

Nikuška prosím ťa a kedy chodievate nayamahu vy a kam ak sa smiem opýtať?Soňa nám totižpovedala,že si môžme prísť nahradiť hodiny čo sme neboli do maminy alebo mostíka

anjelik187
11. mar 2009

Ahojte mamičky..vidím, že sa tu vo veľkom dohaduje stretko..🙂

Nám to už dvakrát nevyšlo, strašne radi by sme prišli tento piatok..
Platí ten čas o 10:00 h.? Ako dlho tam zvyknete byť?

Výnimočne budem mať k dispozícii aj auto, tak nám do toho snáď nič nepríde.

Ozaj, ja som sa tu nanominovala na stretko a ani som sa nespýtala, či sa k Vám môžeme pripojiť.. 😀

nikusa9
11. mar 2009

lubi- chodime do mostika, vo stvrtok o 16.00, pridte... 😅 😅 😅

nikusa9
11. mar 2009

a mame este novinku, bohuzial Saska ide už do jaslieciek 😨 neviem sa s tym nejako zmierit, ale inak sa neda.No myslim si ,ze jej bude lepsie medzi detickami ako doma zavreta s babkou.. ☹ ale ideme len na maj-jun kym mam skusky...tak som zvedava 😕 😅

lubica69
11. mar 2009

anjelija snéže sa môžeš pripojiť 😉
Nikuša radi sa niekedy pridáme to by bolo super Bolo midosťblbé prísť s malým do už rozohratej parite ☹

anjelik187
11. mar 2009

diky lubi 🙂

nikusa9
11. mar 2009

myslim, ze vobec nie..aspon bude veselsie 😅 nie vzdy vsetci chodime, tak je naz niekedy aj pomenej, niekedy zase dost...takze sa to tam stale prestrieda,tak si mylslim, ze by ste sa veeelmi rychlo uchytili 🙂 🙂

nikusa9
11. mar 2009

sorry za preklepy, pisem ako dilinko...

gabii83
11. mar 2009

anjelik tesime sa nadalsiu slecinku Natalku 😉 😉
luci 😢 😢 😢
prajem vam rychle uzdravenie a aby ste uz konecne nehoruckovali

gabii83
11. mar 2009

zucka a do coho si oblecies miminka

a vlastne ti kt. ste tam boli ako tam obliect babo?? mihanka?? Simonka co mala na sebe??
dakujem

lucka0122
11. mar 2009

jaj ja uz neviem nemoze mat stale iba anginu podla mna...idem asi k inej dr,,,,prestupit...k Hunakovej alebo tej herkovej....len ci ma vezmu

zucka
11. mar 2009

Gabi, ja dám Táničke len nejaké ružové nohavice a bodinko, samozrejme bundičku. Ja sa s tým vôbec nejdem trápiť, beriem to ako formalitu, nie je to krst...ani nebudeme robiť žiadne posedenie s rodinou.

lucka0122
11. mar 2009

babule chcem sa vas spytat podla mna patkovi nic nieje nekasle nesopli nic mu niíeje teplotu mal podla mna zo zubkov.....idem prec od tej dr...nechodite dakto k hunakovej?alebo ta herkova je ozaj dobra?date mi ciselko?nedava vam atb?ja mu tie atb nedam ..minule ked mu dala isla som naschval snim na pohotovost a povedali mi ze mu nic neni ze atb vobec mu nemam davat...nasa dr povedala ze ma zapalene priedusky a na pohotovosti povedali ze mu vobec nic neni ze to ma ciste co si ot om myslite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre