Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
4. jan 2010

aspon som pre seba rozlustila zahadu, preco kazdy zanedbava MK, skoro nikto tu už nechodi...sak ako by sme aj mohli, ked facebook zoberie vsetok volny cas 😀

margaretka11
4. jan 2010

teda mňa si odhalila lebo ja som to tu fakt začala zanedbávať 😀 . Som prekvapená, koľko roboty na FB mám 😀

nikusa9
4. jan 2010

😀 😀 😀 😀

margaretka11
4. jan 2010

sme dopadli 😀 😀 😀

nikusa9
4. jan 2010

este pred rokom som ani len šajnu nemala, že nejaky FB existuje..a ked mi vraveli, ze sa mam tam pripojit, tak a co tam budem a na čo...hmmm, ako clovek rýchlo zmeni názor.. 😵

a ako sa inak mate?už zacinate riesit skolku, ze kam pojdete a tak? my od zajtra nastupujeme..ale zase len na par mesiacov, kym napisem diplomovku..potom este nejake 2-3 mesiace budem vychutnavat MD a už nam odbije 😨 ☹

margaretka11
4. jan 2010

ja som bola presne taká istá, každého som dokelu poslala, že načo FB a máš ho vidieť, teraz neprejde deň, aby som aspoň nenakukla 🙂 . Ale má jedno obrovské pozitívum, upozorňuje na meniny a narodeniny, to je užitočná vec.

čo sa týka škôlky, deti majú nastúpiť od apríla tu u nás v Radvani. Strašne sa nám to kráti a deti mi ešte stále nechcú kakať do nočníka, tak neviem, či sa ten nástup aj neodsunie na neskôr. Cikajú do nočníka v pohode, ale kakanie ani za svet, teda Simonke sa už párkrát podarilo, ale obaja sú tvrdohlaví a dožadujú sa plienky 😔 . A mňa čaká hľadanie roboty, strašne sa toho bojím, keď vidím, aký je problém zamestnať sa.

nikusa9
4. jan 2010

tak z toho ma asi kazda strach, mna az horucka obchadza ked si na to spomeniem...najhorsie je ze sa 5 rokov mordujem a ked idem koncit, tak mam pocit, že ucit vobec nechcem 😲 parada... 😠 tak akou cestou sa vyberiem, bude este zaujimave 😀

margaretka11
4. jan 2010

nikusa to máš z toho učenia, už sa ti hnusí aj profesia, ktorú vyštuduješ. Ale to prejde, to je iba dočasná depka 🙂 . Lenže mne sa to už pekelne kráti a hlavne je mi ľúto, že to tak rýchlo prešlo, zrazu sa mi zdá, že som si tie deti vôbec nevychutnala ☹

rumka
4. jan 2010

tak FB no aj ja som závislááááá
Alenka ano ešte neviem kedy dáme oslavu

zabullka
4. jan 2010

ahojte vsetky maminy, chcela by som sa vas informacne opytat ci by ste mali zaujem plavat s vasimi babatkami aj v okoli BB. Som aqua baby instruktorka a chcela by som taketo nieco rozbehnut aj v BB, taktiez by som chcela zacat cviciť s babatkami vo veku 3 mes.- 3 roky, z vase odpovede dakujem, v pripade otazok ma mozte kontaktovat na katarinazabkova@yahoo.com

adal
4. jan 2010

Ahojte 🙂 ,
ste strašne zlaté, ďakujem Vám. Zatiaľ sa cítim fajn, tak to dúfam tak aj ostane a bábätko sa narodí zdravučké a bude to určite zase také šidlo, ako máme doma 😀 Nemenila by som to za nič na svete 😉 Ešte raz ďakujem 🙂

Aj ja som chodila na predpôrodnú prípravu k p. Longauerovej a bola som veľmi spokojná. Ale tak isto som počula, že aj v Diecéznom centre je to fajn a tá sestrička je tiež strašne zlatá. Volá sa Martina Mičáková a robí sestričku pri Dr. Vodeckom, takže teraz vyskúšam asi tam, mám to bližšie aj z domu a chodím aj k nim do ambulancie. Myslím, že spomínala, že by to malo stáť okolo 60,- Eur, ak sa nemýlim. Neviem, koľko to bude stáť pri p. Longauerovej, tak si tiež zistím a uvidím 🙂

Ináč, FB je fakt super, môj celovečerný program, keď uložíme Lukáška spinkať 😀 Manžel ani nevie, že ma má 😀

adal
4. jan 2010

Margaretka, jasné, že chcem 🙂

nikusa9
5. jan 2010

adal- a hlavne hadam dalsi krásny okánik 😉 😉

ja som chodila do Diecezného a bolo tam dobre... 🙂

baby, nahodou nemate niekto známu co uci na ZS matematiku a bola by ochotna mi vypocitat priklady? zaplatim cokolvek, lebo som z tych prikladov jemne povedané "chrumkavá" a ani s nimi nepohnem-pomoooc..😉 😉 😉 vypocitala mi ich už jedna ucitelka, ale chuderka asi tiez mala co s nimi robit..tak zufalstvo pokarcuje, lebo mne logicke myslenie na matike vyoperovali a to takto cela trida bojujeme 😝 dakujem

margaretka11
5. jan 2010

Adi, už som ti žiadosť odoslala 🙂

Nikusa neviem ti s týmto pomôcť, segra učí zemepis a dejepis (na gympli) a spýtala som sa jej, či náhodou niekoho takého nepozná, čo je v matike doma, ale bohužiaľ nie 😔 . Držím palce, nech sa ti podarí niekoho nájsť, matika nie je ani môj koníček 😝

margaretka11
5. jan 2010

a ešte niečo. Adal - všetko naj, naj, naj k meninám ti želám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ak sa tu nachádzajú aj ďalšie Andrejky, moja gratulácia k meninám patrí aj im - želám všetko naj k dnešnému sviatku 😵 😵 😵

lucka0122
5. jan 2010

ahojte vsetko dobre v novom roku...gabi leuske vsetko naj k 1.rociku a adal jeeej super blahozelame...drzte sa...tak ozaj na tom FB vsetci frcime.....kto si ma da medzi priatelov?

lucka0122
5. jan 2010

ano martinka micakova je fakt zlata je super kamaratka.....ju odporucam...

margaretka11
5. jan 2010

Nikusa, teraz som našla tu vo Voľnej diskusii Pokec pre učiteľky. Neskúsiš sa tam popýtať, či by ti niektorá s tou matikou nepomohla? 😉

nikusa9
5. jan 2010

margaretka- dakujem za ochotu a aj za info...idem preskumat 🙂 🙂

lucka- kludne si ma tukni- Dominika Wiener apson popozeram foto 😉 😉 😉

alienka
8. jan 2010

ahojte,

Janka Rumka, co sa tyka toho rodicovskeho prispevku, nas, co mame deti starsie ako 2 roky, sa to uz netyka, na nas sa vztahuje ten stary zakon.
kto chcete, pozrite si toto:
http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

rumka
9. jan 2010

Ďakujem Alenka ja som sa bola spýtať na úrade bo som pozerala na nete aj sme Sme som kúpila ale som aj overila ..... ale si zlatá

lubi22
9. jan 2010

Ahojte 🙂

Vsetko naj v novom roku 😵

Adal blahozelam k meninam a najma k babenku v brusku, nech mas uplne bezproblemove tehotentsvo 😵 Urcite sa velmi tesite. Vie Lukasko, ze bude mat braceka alebo sestricku? 🙂

Margaretka aj Samko ma este plienocky, ale naopak ako u vas, kaka do nocnika, ale cika do plienky. Nastastie v skolke to nevadi. Drzim paste, nech sa Vam plienok podari do skolky zbavit 😉

Zabullka my chodime plavat na Sliac, keby bolo kvalitne plavanie v BB, myslim aj priestory, urcite by nam to vyhovovalo viac.

Gabi Leuske vsetko naj k 1. narodeninkam 😵

lucka0122
9. jan 2010

ahojte babule kedy dame stretko uz sme dlho nevideli....

gabii83
9. jan 2010

lubi dakujemeeee 🤐

zucka
10. jan 2010

Ahojte kočky, tak Vás všetky po dllllhej dobe zdravím, želám len to naj do nového roka a nech sa všetkým splní, čo si želajú🙂.
Dúfam, že sa máte fajn a deťúrence sú zravé a robia len radosť🙂
Pridávam sa k Lucke - nestretávate sa? Aj my by sme sa s Táničkou pridali, ak sa môžme.

rumka
10. jan 2010

zucka samozrejme a hneď navrhujem stretko v stredu v rodinkove 10.00 my dve sme zatiaľ istéééééé

lucka0122
11. jan 2010

aj my prideme
kto este sa prida rumka to v kapitule ano?

nikusa9
11. jan 2010

ja mam o 12 skusku, tak sa mi neda...skoda ☹

adal
11. jan 2010

Ahojte 🙂

lubi - ďakujem krásne, Lukáška pomaličky na to pripravujeme, ale myslím, že ešte tomu veľmi nerozumie, čo sa mu snažím povedať, ale večer natierame spolu bábätko v brušku 🙂 a tak, keď je príležitosť, tak mu to pomaličky vysvetľujeme 🙂 Ináč bruško mám dosť veľké, asi budem "veľká" ako pri malom, mám bruško ako na 5 mesiac, neviem, či je to tým, že to tehu je tak po sebe a vraj pri druhom bábätku to bruško skôr vyskočí 😒 Uvidíme, čo z toho bude 😝

rumka - v rodinkove, to je v Kapitule v Diecéznom? Ak sa nič nečakané neudeje, prišli by sme 🙂))

miska.v
11. jan 2010

ahojte bystričanky, nevedela by mi niektorá z vás poradiť kde v okolí BB alebo ZV by som zohnala detský kočík pre bábiku bellina 2v1. Po prípade ak ho máte doma ako ste s ním spokojná?Vďaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre