• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
@boniqa tuto pani mam vyskusanu. http://tortivka.webnode.sk/ je zo sliaca, ale robi v BB (kelogyna z prace) - takze nie je problem tortu doniest. su to poctive domace torty, ale zas nie mastne a tazke :slight_smile:
16. feb 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte viete mi poradit dobreho pediatra/cku v BB chodime do Sasovej ale stahujeme sa na foncordu a chcem to mat na skok,,,mate niekto skusenosti v s pediatrami na Foncorde? dakujem
9. máj 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkatrulinka ahoj My sme na Foncorde a mame pani dr Dinajovu je na Kyjevskom namesti a som s nou velmi spokojna, je dosledna a uplne super,, ja odporucam ju :slight_smile:
9. máj 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti velmi pekne da sa k nej aj objednavat?
9. máj 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkatrulinka a my zase chodime k dr. Andelovej. bola spolu s Dinajovou na Kyjevskom, ale teraz sa prestahovala do Milestones. Tu tu na nu pisu same chvaly
9. máj 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no tazko vybrat asi to pojdem obzriet a este daco poprecitujem :slight_smile: dakujem za vase nazory
9. máj 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkatrulinka ja mám v radvani Dr.Šoltésovu.homeopaticka.som spokojná ale má veľa detí v čakárni.vedľa je druhá dr.Rosiarova raz sme boli u nej,lebo naša bola prác tiež spokojná.neda hneď ATB u nej sa menej caká.
23. máj 2014 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak chcete cvičiť v Hammockoch tak príďte do yamahy v radvani, je tam antigravity. ;)
23. máj 2014 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pani Dr. Kokavcova - je aká, chodi ku nej niekto? detska zubarka na Kyjevskom, alebo na Okruznej Dr. Haskova? dakujem
12. dec 2014 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Poraďte mi prosím dobrého praktického lekára v Banskej Bystrici.
Ďakujem :slight_smile:
2. jan 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdeže sú všetky maminy z Banskej Bystrice? ...hľadáme budúcich kamošov na kočíkovanie a do piesku :dizzy_face: :grinning:
12. jan 2015 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja som z BB termín august
28. jan 2015 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som mám termín v auguste, rada sa pridám :slight_smile:
7. feb 2015 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som vas tu oslovila s prosbou o pomoc pre jednu maminku so 4detmi. Byvala v podnajme, no majitel bytu tento predal a ona teraz nema kam ist. Bohuzial bezne ked povie do telefonu ze ma 4 deti, tak ju kazdy zatial odmietol. Ak by ste vedeli o nejakej moznosti... Je schopna zaplatit 300€ mesacne. Klasicke cesty ako ziadost na mesto a pod sme uz absolvovali, no nesplna podmienky, alebo je tak dlha cakacia doba, ze to moze trvat aj rok, co neprichadza do uvahy. Za ochotu velmi pekne dakujem. emoticon
16. feb 2016 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok