• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

15. marca 2017 
mamutka, urcite skoc na modrastrecha, tam ti ludia poradia. ja osobne by som do tak melho priestoru vanu nedala a dala by som sprchovy kut
29. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dajme si stretko v pondelok od desiatej v mc macko, herna bude otvorena
29. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprchac som chcela, ale koli malemu radsej vanu, je to prenho sranda.
ja by som dala zavret tych ludi co to volakedy vymysleli a projektovali, take maly priestory....

pondelok herna moze byt, nech sa tiger vybesnie, po tyzdni ho vypustim z klietky
29. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne s trojmesacnym krpcom asi tazko bude v Mackovi, takze my sa nepridame, ked bude vacsi .-)
misss, ked pojdem do BA k mamine, ozvem sa a ak sa bude dat, mozeme ist kocikovat.-)
29. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prettybaby kludne prid (ale si az z pezinku, to mas daleko), ja som tam mala maleho, ked mal tusim 2 mesiace, bol jednoznacne najmladsi ucastnik (ale nehral sa, iba kukal a potm mi zaspal na rukach), sme boli na prednaske
29. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretty..rada pojdem kocikovat..ved potom daj vediet, ked budes planovat cestu..8o)))
29. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... jaj ti chlapi, dnes mal ist s malym von manzel... tolko to natahoval az o pol stvrtej zahlasil, ze uz sa zacina stmievat a nikam nejde :angry: no, zajtra maleho vyvetram ja a v pondelok padime do macka
30. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá..neviete mi povedat, ked idem s kočikom na MHD, musím platit listok??dakujem..8o))
31. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss, je taky listok, rodic + dieta, za 1 euro, myslim :wink:
31. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin, co si predsa len vyhnala manzela? sme stretli znamy kocik, len som nenakukala, ci Matusko robi pohonica :slight_smile:
31. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss ja ked idem s malym v kociku, tak platim za seba cely a za kocik ako za batozinu (je to v prepravnom poriadku, prave dnes som ho pozerala, lebo ma caka dost velke behanie po meste a by som celkom usetrila), za dieta nic :grinning: . kocik je vymenovany, ze je to batozina, takze platis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamutka hej, dnes som ich pred pol tretou vykopla, prisli pred polhodkou, maly este kustik pospal a asi pred 5 min sa zobudil
31. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata..lebo aj ja potrebujem nieco povybavovat a mojho "sofera" mam v praci, tak sa budeme musiset potrapit v MHD...takže neušetríme nič..8o((..škoda..
31. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som niekde citala (uz si nepamatam kde), ze kocik je povazovany za batozinu, iba ak je prazdny, inak sa zan neplati.
31. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len som chcela napisat - smilenko mas pravdu, za kocik, v ktorom je dieta neplatis nic :slight_smile: tu je to:
www.dpb.sk/tarifa/tarifa_od_01102009.pdf
31. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka kde presne? lebo tento isty dokument som dnes pozerala
31. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin, str. 8 :wink:
31. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cl.9
31. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smileko dik, potesila si nas :slight_smile:
31. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilenko, tin: tak tak, presne tam :grinning:
tin idete zajtra do macka? my nemozme, idem totiz zubarke, ale nabuduce by sme radi :wink:
31. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka do macka sa chystam, uvidime ake plany ma matus :grinning: dnes sa o piatej zobudil a zil s tatikom do siedmej, potom este zalomil do pol desiatej
31. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua co to ten moj muz kupuje za listok ked sa dakde trepeme s mhd? :grinning: vidi kolonku rodic+dieta a uz to macka, toto mu musim vysetlit, diky za osvetu :slight_smile:
31. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prave som chcela napisat, ze uz 11 mesaicov jazdim ln na jeden dospelacky listok.
Do toho macka kto idete? Tin a Mamutka? Nam to dnes asi nevyjde, najnovsie spavame 11-13.00 :wink: teda uz dav dni tak sama netusim ako dnes
1. feb 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamutka dieta do 6 rokov (alebo kolko, ale 6 to bude) cestuje v mhd v doprovode zdarma
1. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci aj s mamutkou (a samozrejme s detmi) sme boli v mackovi az do pol dvanastej, malym sa velmi pacilo, bolo tam dost plno, ale velmi prijemne, planujeme, ze by sme isli aj zajtra.
1. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... aha, tak zajtra nie, herna je iba pondelok a stvrtok (som si myslela, ze pondelok az stvrtok)
1. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss, ozvem sa, teraz neviem kedy lebo som ochorela, ale uz je to ok, tento tyzden asi pojdem, dam vediet:slight_smile:
a tin- no niekedy to teda s malym vyskusam, no my chodime do BA tak vacsinou okolo obeda, lebo kym sa my z domu vychystame .-)
1. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym listkom - ja som to nikdy neriesila, lebo ked idem MHD, tak len s manducou, no ale manzelika poucim. a aky je on setrny, a tuno rozdava a robi sponzora DP :grinning: 0.

v mackovi bolo super, este iste pojdeme sa pohrat :sunglasses:
1. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som popoludni zobrala maleho von do sani, ledva som to veteperila von z bytovky, jeho v manduce, ulozim do do sani, zabalim do fusaku, usmial sa nateseny, tak taham ja mulica a kuknem o chvilku a on spi.....tak som ho vybalila a sla domov ulozit na postel
este chrni, budeme my zase dnes dlho hore :grinning: :sweat_smile:
ked ma niekto sledoval, moze myslet ze mi sibe. doma ho chystal, obliekam skoro pol hodinu, vonku este procesy kym ho vyberem a ulozim a potom idem hned domov.... no jasna diagnoza som ja
1. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamutka a preco si sa vratila? Nas chrni aj v saniach...posediacky
1. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok