• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
zuzi krasne fotecky a brusko mas tiez uz peknucke :wink:

chudacik samko nech sa z toho rychlo dostane :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. júl 2009 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,držíme palčeky,nech ste rýchlo zdraví a fakt krááásne fotky,bolo tam krásne a najviac sa mi páči tá pri západe slnka,bublinka vám rastie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a výsledky všetko dúfam ok :slight_smile:
capy,no,je to na porazenie,už som dúfala,že odtiaľ konečne vypadneme,dnes nás tí jeho roboši zas zobudili,som tak nasranááááá :angry: :angry: :angry:
31. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi a ten uchylak nad vami stale nieco preraba ? ved by aj mohol prestat :fearful:

zuzitka vitaj doma :wink: a uz tu nebude tak pusto :grinning:
fotky su krasne, vidno ze ste sa mali OK :sunglasses:
apartman bol za vsetky osoby/58e. ?

my teraz kazdy den chodime do podersdorfu k vode, dnes nejdeme, ma prsat ale zajtra aj v nedelu vyrazame
znova :slight_smile:
31. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak ryyyychlo prec od neho :angry: :angry: :angry:
31. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,hej,už dva mesiace,takže máme super prázdniny :angry: :angry: :angry: písala som mail nejakému pakovi na MÚ-stavebný odbor,myslíš,že odpovedal???ale som sa mu dnes poďakovala za vyčerpávajúcu odpoveď :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi to co stavia v byde rodinny dom alebo co? :angry: :angry: :angry:
31. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,no,mám pocit,že minimálne nejakú vilu tak stavia,debo jeden :angry: :angry:
ideme pá,ostrihať sa,dokúpiť veci na tábor synovi a potom domov...hádam už večer bude kľud,zatiaľ ahojte :slight_smile: :wink:
31. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,tak vidím že, furtr dačo sa deje,,,u vás doma,,,my ani doma niesme, len prespime a do lipoku na kupko,,a to slnko unavý,,,,no ešt mesiac a bobak ide do škôlky,,tak uvidíme ako ta zvladneme :dizzy_face:
31. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,sme ostrihaní,4ks za 25 euro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale som unavená, to Tesco prejsť to je normálna turistika :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy mozes mi to priniest zajtra vecer brnkni mi caf
31. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok rano ti cinknem :wink:
31. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem haji. mangela sa uz asi nedockam. papa a dobruuu noc :pensive: :pensive: :pensive:
1. aug 2009 o 02:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,Ty by si mala dostať medailu za vytrvalosť :grinning: :grinning: :wink: vždy si dlho hore a ráno už fičíš,nie si Ty mimozemšťan?? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
obdivuhodnú dávku energie máš,daj trochu :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi dik. uz sa ma viaceri pytali na com ficim. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dam ti trochu ked chces :wink:
1. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,daj :grinning: :grinning: :grinning:
my sme dnes boli opekať na Železnej až do tmy,bolo super :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytaaaj :grinning: :grinning: :grinning:

a komare uz niesu? lebo ked sme tam boli naposledy, tak sme odtial zdrhali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2009 o 02:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi haji. tak dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
2. aug 2009 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
capy klasicky,ide haji o pol tretej a ráno jak rybička :grinning: :grinning: :grinning: chytila som,ale vstala som o 10:30 a išla spať okolo jednej :grinning: :grinning: :grinning:
komáre sú,ale už nie kalamita a mali sme repelenty,tak sme sa poctivo natierali a striekali,dole skoro neboli,len hore za kozičkami pri rybníkoch
2. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz ked neviem ist spat skor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my sa zajtra chystame do ZOO a v utorok by sme asi zbehli na zeleznu tak preto sa pytam :wink:

dnes sme boli na kupku v krasnanoch :unamused: no nemam slov. nik sa u nas u kupalisk nestara? vo vode plavalo od listia cez travu.... dokonca aj spak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to by stacil len jeden clovek ktory by to zo sitkom vyberal
2. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechystá sa niekto dnes do SJK??? ja už nevládzem počúvať to vŕtanie a búchanie,tak zbalím ruksak,malú do nosiča a pôjdem na deku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a capy,máš pravdu,také ľahké,ale na Slovensku je jednoduchšie povedať-nedá sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to s tým spaním,veď ja nič v zlom,som skoro rovnaká :grinning: :grinning: :grinning: a ak Ti to takto vyhovuje,čo koho do toho,že?? :slight_smile: :wink:
3. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... apartman stal na noc pre vsetkych 58eur :wink:
boli sme 7 noci :slight_smile:

cela dovolenka /jedlo, poistenie, benzin, dialnicne poplatky, ubytko, vreckove/ nas troch vyslo dokopy 19.000sk :slight_smile:
3. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte v ZOO bolo super. neskor hodim fotky :wink:

bambi ved prave. lahsie je povedat ze sa to neda :angry: :angry: :angry:
3. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som foto http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3103525&vReferer= viac na FB :wink: idem uz haji. dobruuu noc. :pensive: :pensive: :pensive:
4. aug 2009 o 04:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,pekné fotky,tá žirafová je úplne super a Tvoj malý nebude zubár??? :confused: taká detailná prehliadka chrupu u tých dinosaurov... :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli v júni v ZOO a tie levy sme odfotili,keď mali leháro a samec nám vystavil akurát gule :grinning: :grinning: :grinning:
zuzitka,super cena,v akom hoteli ste boli???teda ak môžeš napísať :sweat_smile:
a nové fotky z UZV nemáš??bruškaté máš pekné od mora :wink:
4. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi boli ste vcera v SJK ?
4. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neboli,bola som s malou tu u nás v Líščaku,keď nikto sa nehlásil,že by šiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale som nachodená,chodila som s ňou v nosiči,kým sa vyspala a na nohách len šlapky,tak mám dnes pľuzgiere :grinning: :grinning: :grinning: ako je správne??šlapky či šľapky???aj jedno aj druhé mi evokuje viete koho... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... prišli sme do mesta Primošten, zašli sme čo najbližšie k moru, zaparkovali a začali hladať ubytko. prešli sme 2 apartmánové domčeky, mali obsadené, ale na tetí pokus sa nám podarilo :sunglasses: :sunglasses: práve upratovali po hosťoch :sunglasses:
názov hotela či čo to bolo, neviem .... proste len tabulky to malo že "apartmani"

z balkona sme videli more, mesto.... proste všetko sme mali 2 minutky od domu :grinning: :grinning: :grinning: a len za 58eur na noc /čo sme si rozrátavali medzi troch :wink: /

mali sme hranicu, že najviac dáme za ubytko 50eur, ale ked sme zbadali ten výhlad, nebolo o čom :sunglasses: :sunglasses:
lebo sme boli radi, že vôbec na nejakú dofču vlastne môžme ísť, čiže nejak rozhadzovať sa nedalo...
... a bolo fakt úúúúžasne :grinning: :grinning:

každý večer palacinka, čo robili priamo na ulici /12kuna/, zmrzlinka /5kuna/, samko trampolínka /7min = 10kuna/

1kuna = 4,50sk
4. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,tak to je fakt paráda,pri mori za takú cenu,úžasnéééé :slight_smile: :slight_smile: :wink:
my sme v Liptovskom Jáne mali apartmán na týždeň za 240 euro s polpenziou,ale len vďaka tomu,že deti mali všetko zdarma,takže tak :wink:
4. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok