• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
Ahojte kočky,
muž práve vyrába palacinky, takže bude obžerstvo :grinning:
už sme od stredy doma, len som stále nejaká pribrzdená písať, ale raz som už kukla :sweat_smile:.
Mali sme sa krásne, len sme jedli a slnili sa a plávali a hrali... more bolo teplé, ani sa nám nikdy von z vody nechcelo, ešte tak mesiac, dva by som tam zvládla :sweat_smile:.
Jeho, zuzitka, aké krásne bruško :dizzy_face:. A fakt neboj, aj ja som mala také väčšie a malinká mala len 2900 gramov. Bola v takej vystrčenej polohe :slight_smile:. Ale ten december je tu coby dup, mám pocit, že len včera ti tu začalo svietiť, že si tehotka.
Vítam novú členku :dizzy_face:.
8. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka sme z Race :wink:
8. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nohu budeme mat tri tyzdne v orteze a potom ideme na kontrolu :unamused:

lilyk nemas zaco :wink:

ssissi tak vitajte naspat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juuuj palacinky by som si dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk tak uz sa pomaly chystate na vinobranie? my uz hej :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2009 o 02:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
ano chystame, mame ho pod barakom, resp.kolotoce, aj ked doteraz nist tak asi tento rok nebudu :confounded:
akurat v sobotu ideme to TT na jarmok spojeny s navstevou u svokrovcov ale v nedelu sme tu :wink:
Tominkovi prajeme rychle uzdravenie :slight_smile:
9. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ... tak samko je v skolke a ja zase na modrom konikovi :sweat_smile: :sweat_smile:
nieco musim vymyslet, lebo tu skysnem zase do 15h :angry: :angry:

... mozno si palacinky urobim :grinning: :grinning:

ssissi ... kde ste boli na dofci? :sunglasses:
9. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky blavacky :slight_smile:

Mozme sa aj my k vam pridat? :slight_smile:
9. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ... jasne, pridaj sa :wink:

som bola v meste ... po 3 rokoch bez samka :grinning: :grinning: :grinning: ... he he, nikto ma nenaháňal, že podmééé už! :grinning:

som v sekáči TextilHouse zase vymákla zlavy ... všetko za 2,50e :wink:
tak mám 2 tričká dlhšie, abych zakryla ten môj ohromný pupok :slight_smile: a jednu vestičku :wink:
9. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
taťka som poslala s malinkou do obchodu, až mi je čudné, že čas len pre seba (a neviem čo so sebou :sweat_smile: :grinning:), dnes bola malinká malý nervoško jedoško, všetko néééééééé a nijéééé a neviem aké všemožné verzie záporu + nejako ju prestal baviť denný spánok :fearful: - snáď sa vráti späť to moje dieťa, čo cez deň spalo hodinu až dve :sweat_smile:.

jejda, maťka, taký úraz :frowning2:. Ako tú dlahu znáša?

Zuzitka, a čo Samko a škôlka a škôlkári? V pohode? Ozaj, teraz si PN, keď si doma a Samko už mal 3 roky? Či ako je to teraz vlastne, keď si opäť tehotka? He, ten stav, keď si bola bez Samka včera, poznám tiež už :sweat_smile:. Včera som išla do školy na 1 test (dávnejšie som tu spomínala, že sa musím učiť naň - takže oplatilo sa :grinning:), a normálka som nevedela, že do čoho sa mám zbaliť, keď všade len s kočíkovou taškou behám :grinning:. Dobre si nakúpila :dizzy_face:.
A boli sme na kréte.
Kto ma registráciu na facebooku - fotky

http://www.facebook.com/search/?q=zuzana+vallov%C3%A1&init=quick#/album.php?aid=2020146&id=1136427498

Monka88, vitaj. 88 v nicku je rok narodenia?
9. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, že v tom mojom linku som si všimla, že je aj zuzitka :grinning: - som ti chcela najskôr cez Facebook poslať link, ale nejako ťa podla mena čo máš v blogu fotkovom nenašlo, tak asi nie si na FB, že?
moje fotky pôjdu cez FB takto teda (ak by to prvé nešlo)

http://www.facebook.com/album.php?aid=2020146&id=1136427498
9. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ... som na FB ... som ti poslala žiadosť :wink:
9. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ... vieš čo? moja spolužiačka sa volá presne ako ty, len v priezvisku má ypsilon :grinning: :grinning: :grinning:

a prekrásne fotky máte :sunglasses: :sunglasses:
9. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee,diky za privitaniee :slight_smile:
Ale nie 88 nie je datum narodenia,to len tak stastne cislo :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi fotecky mate nadherneeee :slight_smile:
9. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk ... vidím, že máš 2 chlapcov :slight_smile: tiež ma to čaká .... :sweat_smile:
neurobíte si tretie ... dievčatko ... hi hi :grinning: :grinning:

monka .... ty si odkial?

ja som kramare ...
9. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ... samko v škôlke si tak zvykol .... od prvého dňa sa mu tam páči, najprv chodil len do 12h, ale už aj spinká :slight_smile:
mne skončila s ním rodičovská dovolenka už v januari, odvtedy som bez príjmu :unamused:
ale kedže nechodil samko ešte do škôlky, tak mi socialka mohla platiť zdravotku a dôchodkové, tak aspoň niečo.

teraz čakám na materskú dovolenku, aby boli aspoň nejaké prašulky .... som si platila dobrovolné nemocenske poistenie, takže by som mala materské dostávať ... dúúúfam :sweat_smile:
9. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka ja som povedala ze jedine ak vyhrajeme lotto a postavime dom :grinning: a kludne nech je aj treti chlapec :slight_smile:
9. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk dakujem za tominka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

monka88 vitaj medzi nami :slight_smile:

ssissi poslala som ti ziadost na FB :wink: a tomino zvlada ortezu bez problemov, ako keby ju ani nemal :sweat_smile: a fotecky su super. normalne som sa tam videla :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobré ranko.

Capy prajem dodatočne všetko najlepšie k meninkám, veľa, veľa zdravia, šťastia, a nech ti tvoji traja bodyguardi robia samú radosť :slight_smile:.

Monka88, už som ticho závidela, že máš 21 rokov :grinning:. A sranda, že 88 šťastné číslo :slight_smile:.

A dík, baby za fotky. Hej, aj ja sa tam stále vidím :grinning:.

Zuzitka, Samko sa krásne adaptoval. Asi sa už aj tešil do škôlky, nie? A to s tou materskou je otras, že si si musela z toho minima rodičovského platiť dobrovoľne nemocenskú, aby ti teraz aspoň niečo dali. Nikoho nezaujíma koľko tu človek reálne pred materskou odpracoval a tak.. Ale na inú tému- kukla som este rychlo fotky na fb- krásne vsetky.
10. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ... som ti poslala žiadosť na FB :wink:
10. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ma sme konkretne z petrzalky. Je tu niekto tiez?
Jaaj 21rokove,kedy som ja malaaaaa??? :grinning: To som veru este o babu ani nesnivala :slight_smile:
10. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme z dubravky a hladame si dakoho na pokec ale nemusi to byt len dubravka..najde sa dakto :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čafte ... v poslednej dobe samé nové tváre :grinning: :grinning: :grinning:

a kde ste "staré" blaváčky???? ha? :confused:

z petržky sú asi ssissi, capy .... :slight_smile:
bambi je karlovka ... myslím :sweat_smile:
11. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
u nas zacalo prsat tak ak neprestane, rozmyslam ci nevybehnem poobede v chalanmi okuknut v Shopping palace na Zlatych Pieskoch to nove detske ihrisko...nepridate sa?
11. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ja som z petrzalky aj ssissi, ale ved si prisla aj k nam do temy :wink: tak vies

ssissi dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zuzi pridala som si ta :wink:
11. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....

zuzi tu soooooooooom - jedna "stara blavacka" :grinning:

Ssissi fotecky su na 1*

No som zvedava ci sa zvysi pocet prispevkov ked zacne byt horsie pocasie... my este behame kde sa da, uzivame si posledne teple dni :unamused:

Vitam nove babulky do temy :wink: My sme z Racka

Lilyk urcite daj vediet ako bolo a hlavne to tam pofot :slight_smile:
11. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti dobre ze pises, fotak by som nebrala :wink: ale inak tu je ako to tam vyzera tak uvidime...kuk:
http://www.shoppingpalace.sk/sk/obchody-a-sluzby/169_Detske-ihrisko
u nas zacalo vinobranie, aj prsat prestalo tak uvidime, ked bude prsat tak tam pojdeme kuk :wink:
11. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
no fotak som nebrala, baterky boli vybite ale v podstate to vyzera tak ako ukazuje ten link. Najprv mi to prislo take ze co tam budeme robit :sweat_smile:....nejak som si zvykla v lete na kamienky a piesok :grinning: a potom som zistila ze Majkovi staci smyklavka a gulicky a Tominovi motat sa po koberci :grinning:
11. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze nebude zajtra prsat. aj my sa chystame na vinobranie :slight_smile:

ihrisko vyzera celkom fajn :wink:
11. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok