Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
8. sep 2009

Ahojte kočky,
muž práve vyrába palacinky, takže bude obžerstvo 😀
už sme od stredy doma, len som stále nejaká pribrzdená písať, ale raz som už kukla 😅.
Mali sme sa krásne, len sme jedli a slnili sa a plávali a hrali... more bolo teplé, ani sa nám nikdy von z vody nechcelo, ešte tak mesiac, dva by som tam zvládla 😅.
Jeho, zuzitka, aké krásne bruško 😵. A fakt neboj, aj ja som mala také väčšie a malinká mala len 2900 gramov. Bola v takej vystrčenej polohe 🙂. Ale ten december je tu coby dup, mám pocit, že len včera ti tu začalo svietiť, že si tehotka.
Vítam novú členku 😵.

lilyk
8. sep 2009

Zuzitka sme z Race 😉

capy
8. sep 2009

bambi nohu budeme mat tri tyzdne v orteze a potom ideme na kontrolu 😒

lilyk nemas zaco 😉

ssissi tak vitajte naspat 🙂 🙂 🙂 juuuj palacinky by som si dala 😵 😵 😵

capy
8. sep 2009

lilyk tak uz sa pomaly chystate na vinobranie? my uz hej 😀 😀 😀

capy
9. sep 2009
lilyk
9. sep 2009

dobre ranko 😉
ano chystame, mame ho pod barakom, resp.kolotoce, aj ked doteraz nist tak asi tento rok nebudu 😖
akurat v sobotu ideme to TT na jarmok spojeny s navstevou u svokrovcov ale v nedelu sme tu 😉
Tominkovi prajeme rychle uzdravenie 🙂

zuzitka
9. sep 2009

cafte ... tak samko je v skolke a ja zase na modrom konikovi 😅 😅
nieco musim vymyslet, lebo tu skysnem zase do 15h 😠 😠

... mozno si palacinky urobim 😀 😀

ssissi ... kde ste boli na dofci? 😎

monka88
9. sep 2009

Ahojte maminky blavacky 🙂

Mozme sa aj my k vam pridat? 🙂

zuzitka
9. sep 2009

monka ... jasne, pridaj sa 😉

som bola v meste ... po 3 rokoch bez samka 😀 😀 😀 ... he he, nikto ma nenaháňal, že podmééé už! 😀

som v sekáči TextilHouse zase vymákla zlavy ... všetko za 2,50e 😉
tak mám 2 tričká dlhšie, abych zakryla ten môj ohromný pupok 🙂 a jednu vestičku 😉

ssissi
9. sep 2009

ahojte,
taťka som poslala s malinkou do obchodu, až mi je čudné, že čas len pre seba (a neviem čo so sebou 😅 😀), dnes bola malinká malý nervoško jedoško, všetko néééééééé a nijéééé a neviem aké všemožné verzie záporu + nejako ju prestal baviť denný spánok 😨 - snáď sa vráti späť to moje dieťa, čo cez deň spalo hodinu až dve 😅.

jejda, maťka, taký úraz ☹. Ako tú dlahu znáša?

Zuzitka, a čo Samko a škôlka a škôlkári? V pohode? Ozaj, teraz si PN, keď si doma a Samko už mal 3 roky? Či ako je to teraz vlastne, keď si opäť tehotka? He, ten stav, keď si bola bez Samka včera, poznám tiež už 😅. Včera som išla do školy na 1 test (dávnejšie som tu spomínala, že sa musím učiť naň - takže oplatilo sa 😀), a normálka som nevedela, že do čoho sa mám zbaliť, keď všade len s kočíkovou taškou behám 😀. Dobre si nakúpila 😵.
A boli sme na kréte.
Kto ma registráciu na facebooku - fotky

http://www.facebook.com/search/?q=zuzana+vallov...

Monka88, vitaj. 88 v nicku je rok narodenia?

ssissi
9. sep 2009

sranda, že v tom mojom linku som si všimla, že je aj zuzitka 😀 - som ti chcela najskôr cez Facebook poslať link, ale nejako ťa podla mena čo máš v blogu fotkovom nenašlo, tak asi nie si na FB, že?
moje fotky pôjdu cez FB takto teda (ak by to prvé nešlo)

http://www.facebook.com/album.php?aid=2020146&i...

zuzitka
9. sep 2009

ssissi ... som na FB ... som ti poslala žiadosť 😉

zuzitka
9. sep 2009

ssissi ... vieš čo? moja spolužiačka sa volá presne ako ty, len v priezvisku má ypsilon 😀 😀 😀

a prekrásne fotky máte 😎 😎

monka88
9. sep 2009

ahojtee,diky za privitaniee 🙂
Ale nie 88 nie je datum narodenia,to len tak stastne cislo 🙂

lilyk
9. sep 2009

ssissi fotecky mate nadherneeee 🙂

zuzitka
9. sep 2009

lilyk ... vidím, že máš 2 chlapcov 🙂 tiež ma to čaká .... 😅
neurobíte si tretie ... dievčatko ... hi hi 😀 😀

monka .... ty si odkial?

ja som kramare ...

zuzitka
9. sep 2009

ssissi ... samko v škôlke si tak zvykol .... od prvého dňa sa mu tam páči, najprv chodil len do 12h, ale už aj spinká 🙂
mne skončila s ním rodičovská dovolenka už v januari, odvtedy som bez príjmu 😒
ale kedže nechodil samko ešte do škôlky, tak mi socialka mohla platiť zdravotku a dôchodkové, tak aspoň niečo.

teraz čakám na materskú dovolenku, aby boli aspoň nejaké prašulky .... som si platila dobrovolné nemocenske poistenie, takže by som mala materské dostávať ... dúúúfam 😅

lilyk
9. sep 2009

Zuzitka ja som povedala ze jedine ak vyhrajeme lotto a postavime dom 😀 a kludne nech je aj treti chlapec 🙂

capy
9. sep 2009

lilyk dakujem za tominka 🙂 🙂 🙂

monka88 vitaj medzi nami 🙂

ssissi poslala som ti ziadost na FB 😉 a tomino zvlada ortezu bez problemov, ako keby ju ani nemal 😅 a fotecky su super. normalne som sa tam videla 😀 😀 😀

ssissi
10. sep 2009

ahojte, dobré ranko.

Capy prajem dodatočne všetko najlepšie k meninkám, veľa, veľa zdravia, šťastia, a nech ti tvoji traja bodyguardi robia samú radosť 🙂.

Monka88, už som ticho závidela, že máš 21 rokov 😀. A sranda, že 88 šťastné číslo 🙂.

A dík, baby za fotky. Hej, aj ja sa tam stále vidím 😀.

Zuzitka, Samko sa krásne adaptoval. Asi sa už aj tešil do škôlky, nie? A to s tou materskou je otras, že si si musela z toho minima rodičovského platiť dobrovoľne nemocenskú, aby ti teraz aspoň niečo dali. Nikoho nezaujíma koľko tu človek reálne pred materskou odpracoval a tak.. Ale na inú tému- kukla som este rychlo fotky na fb- krásne vsetky.

zuzitka
10. sep 2009

capy ... som ti poslala žiadosť na FB 😉

monka88
10. sep 2009

ahojte,
ma sme konkretne z petrzalky. Je tu niekto tiez?
Jaaj 21rokove,kedy som ja malaaaaa??? 😀 To som veru este o babu ani nesnivala 🙂

dooscoby
11. sep 2009

ahojte,
my sme z dubravky a hladame si dakoho na pokec ale nemusi to byt len dubravka..najde sa dakto 🙂

zuzitka
11. sep 2009

no čafte ... v poslednej dobe samé nové tváre 😀 😀 😀

a kde ste "staré" blaváčky???? ha? 😕

z petržky sú asi ssissi, capy .... 🙂
bambi je karlovka ... myslím 😅

lilyk
11. sep 2009

ahojte 😉
u nas zacalo prsat tak ak neprestane, rozmyslam ci nevybehnem poobede v chalanmi okuknut v Shopping palace na Zlatych Pieskoch to nove detske ihrisko...nepridate sa?

capy
11. sep 2009

monka ja som z petrzalky aj ssissi, ale ved si prisla aj k nam do temy 😉 tak vies

ssissi dakujem 🙂 🙂 🙂

zuzi pridala som si ta 😉

petaba
11. sep 2009

Ahojte....

zuzi tu soooooooooom - jedna "stara blavacka" 😀

Ssissi fotecky su na 1*

No som zvedava ci sa zvysi pocet prispevkov ked zacne byt horsie pocasie... my este behame kde sa da, uzivame si posledne teple dni 😒

Vitam nove babulky do temy 😉 My sme z Racka

Lilyk urcite daj vediet ako bolo a hlavne to tam pofot 🙂

lilyk
11. sep 2009

Peti dobre ze pises, fotak by som nebrala 😉 ale inak tu je ako to tam vyzera tak uvidime...kuk:
http://www.shoppingpalace.sk/sk/obchody-a-sluzb...
u nas zacalo vinobranie, aj prsat prestalo tak uvidime, ked bude prsat tak tam pojdeme kuk 😉

lilyk
11. sep 2009

ahojte 😉
no fotak som nebrala, baterky boli vybite ale v podstate to vyzera tak ako ukazuje ten link. Najprv mi to prislo take ze co tam budeme robit 😅....nejak som si zvykla v lete na kamienky a piesok 😀 a potom som zistila ze Majkovi staci smyklavka a gulicky a Tominovi motat sa po koberci 😀

capy
11. sep 2009

dufam ze nebude zajtra prsat. aj my sa chystame na vinobranie 🙂

ihrisko vyzera celkom fajn 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre