• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ja som ešte furt 2 v 1 :slight_smile:

teším sa, že sme minuli škorpiona :sweat_smile:
ešte by som rada počkala aspoň do 1.12 :wink: :wink:

dnes som si vyzdvihla v stánku PNS 2 kalendáre so samkovými fotečkami :wink:
dala som robiť vo Fotolabe, mali akciu 20% a nevedela som, čo našim a svokrovcom na vianoce, tak to mám už vybavené aspoň :wink:

samko je tiež už vybavený, vianoce môžu prísť už :grinning:

vy ako riešite vianočné darčeky?
25. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,Samko dostane živý darček?? :grinning: :grinning: :grinning: ale ste "lacno" odbili Vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
inak krásny darček-tie kalendáre :wink:
emog,čítala som,len mi z toho nebolo jasné,či si spokojná,prepáč,tak super,že to máte vybavené,ja len neviem,kam s malou ísť,nepoznáte nejakého dobrého pedostomatológa v BA?? :confused:
zuzi,vianočné darčeky budem riešiť,až keď budem fit,momentálne riešim teplotu :sweat_smile: :sweat_smile: ale teším sa,malej hračky,oblečko,mladému oblečko a niečo na PC :sweat_smile: a nám nová TV,stačí :grinning: :grinning: :grinning: 13.plat nebude,tak musíme brzdiť,ani 13 materská :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme na Zlatý koncert Lucky Bílej+ Drupi a hostia,tak hádam tam s teplotou vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte musím pozrieť,či ho náááhodou nezrušili kvôli prasacej chrípke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zuzi,drž sa nám aj ďalej,stíhaš aj vianočné trhy :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som dnes bola u zubarky. nasla mi jeden maly kaz na osmicke, tak musim ist na rentgen. a 9.12 mi bude vyberat zubny kamen :sweat_smile:

zuzitka super ze uz mate kalendare. aj ja idem dat nasim a svokrovcom nieco take spravit. len neviem ci im nedam neake fotoalbumi s upervanymi fotkami. este uvidim

darceky este skoro ziadne nemam. akurat mam pre mangela pyzamo, pre vikina mikinku a knizku s anglickymi slovickami. ostatne nemam este nic. tominovi chceme velke smetiarske auto a slapaci traktor, vikinovi vlakodrahu, vysielacky. a este uvidime co ma zaujme :wink:
25. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha zuzitka si este vybera...usla od skorpiona a chcela by az december :wink: :grinning:
aj ja som dala kalendare robit...
darceky ja este nemam ale viem co kupit...Pauli uz nieco mame ale nic extra nebude lebo to podostava od rodiny a pocas roka od nas tiez...
bambi jasne v poho, mas toho teraz dost a bohuzial nepoznam nikoho koho by som ti aj
odporucila...
jaj tak na lucku tak to bude urcite zazitok....
25. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa vidí, že tie vianočné trhy stíham :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes bola poradňa, robili mi monitor - srdiečko OK, kontrakcia žiadna :sweat_smile:
takže asi držím do termínu, teda do 3.12 :wink: :wink:
26. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, zajtra zacinaju...
zuzi ja som to mala tak isto na poradni a o dva dni som rodila....
btw sekac textil house ma tento tyzden za 1 e.
26. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak sa drzkaj

a aj ja som bola na poradni v stredu a ze nic ze tento tyzden to este nebude a vo stvrtok som uz isla :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... sranda ... sme sa dnes stretli :grinning: :grinning: :grinning:

ja som naposledy, tuším minulý týždeň, videla textilhouse za 1,75€, ale ani som tam nešla, lebo šak na seba nič nekúpim teraz ešte :grinning: :grinning:

no ved to, ono to príde z minúty na minútu :slight_smile: tak furt čakám a čakám ... :sunglasses:
26. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opatrovateľská starostlivosť o deti: opatera cez deň, v noci, počas dovoleniek, sviatkov alebo počas nákupov u mňa doma Bratislava - Trnávka. Moja predstava o odmene 3 € za každú začatú hodinu. Kontakt: e-mail: z.duranova@gmail.com
28. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ako ? este si doma 2 v 1 ?
1. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt držím pohromade :slight_smile:

aj som stihla tie vianočné trhy v nedelu :slight_smile: som myslela, že nestihnem...

ale dnes ráno som pociťovala nejaké bolesti v krížoch, tak neviem, či to nebol len planý poplach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pre istotu som nachystala vecičky pre malinkého, ked pôjdeme domov z pôrodnice, aby tato vedel, čo má vziať a vyvarila som si dudel, odsávačku a flašku, nech to mám už v kabeli :grinning: :grinning:

fuj ale v takýto hnusný upršaný deň nechcem rodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stale nic....uz sa tvoj krpec zrejme chysta von :slight_smile:
ja sa idem vo stvrtok na trhy..
dnes sme boli akurat na tanecnej cez ten lejak a rovno domov ufff...

bambi aky bol koncert ?
1. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, čo ten môj drobček vymýšla .... vôbec nechce ísť von :slight_smile:

ale už mi lekárka dnes povedala, ked neporodím do nedele, tak v pondelok nastupujem do nemocky :sweat_smile:
3. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitkaaaaaa,malý dostane na riťulu,už aj nech sa berie von :grinning: :grinning: :grinning: či chce byť fakt mikulášový??? :grinning: :grinning: :grinning:
myslím na Teba,už nech to máte za sebou a ste pekne doma,v teplúčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ideš rodiť na Kramáre??? dobre,že už máš všetko nachystané,bocian môže priletieť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
heslo-klokan přiletí v březnu :grinning: :grinning: :grinning: Tomáš Hollý :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa opatruj,držíme pästičky :dizzy_face: :wink:
emog,koncert bol super,po dlhej dobe kultúra-Lucka úžasná,krásna,ja ju milujem,Marián Vojtko-dobrý hlas,ale spieval na half-playback a je taký suchý,odmeraný a Drupi-super zlatý dlhovlasý deduško-salámista-perfektný bol,má mladú kapelu,pekné mladé vokalistky-super :grinning: :grinning: :grinning:
zas dlho-dlho nič nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda okrem Vianoc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
trhy zatiaľ nestíhačka,ale skočíme,dúfam,že tento rok stihneme aj Inchebu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak okná mám vyleštené,pomaly dávam byt do poriadku a už-už začínam piecť-Vianoce sú za rohom,tak najvyšší čas, s darčekmi som na tom zatiaľ tak na 2/3 hotová,tak ešte niečo deťom treba dokúpiť,oriešky,oplátky,detský šampus a ovocie až dva dni pred sviatkami-nech je čerstvé :slight_smile:
4. dec 2009 o 02:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepacte ze sa vam sem pletiem ale dnes 4.12.2009 sa zuzitke okolo 13.00 narodil Alexander.4070 vaha a 53cm.Na svet sa tlacil 10 hodin.
4. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka,jéééééj,ďakujeme za info a prajeme zuzitke aj malému Alexíkovi veľa zdravíčka a všetkého,čo treba,tešíme sa,kedy sa ohlási novopečená mamička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
srdečne ich pozdravujeme do pôrodnice,nech sú čím skôr doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taaak sa tešíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a inak pekný macko :sweat_smile: 4 kilá-moje nervy-to by som ja nevytlačila :grinning: :grinning: :grinning: zuzi,si 1* :slight_smile: :wink:
4. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitkin Alexander....http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pid=30812247&id=1471788052&fbid=1297400643063
5. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujemeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: maminke prajeme vela mliecka a zdravicka celej rodinke :slight_smile:
6. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zuzitka este raz gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak vsetko najlepsie a vela zdravicka vam zelame :wink: :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

takže vidím, že novinku ste už čítali ....
dakujem za gratulácie :dizzy_face: :dizzy_face:

alexko je krásny a dobručký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale už som si povedala, že už nechcem rodiť .... toto mi fakt stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechápem, druhý pôrod trval 10hod a samko bol vonku za 7hod 40min

pustili nás z pôrodky normal na 4.deň, iked som sa trochu bála, lebo alex bol žltučký, ale žltačka sa nezhoršovala, takže sme od včera už doma :wink: :wink:

inak vo štvrtok som mala poradňu, doktorka ma "pošťúrala", asi to pomohlo, lebo v noci o 3h mi odtiekla plodová voda :grinning:

no idem kúpať samka, potom alexka ... zatím pa paaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses:
9. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasnucky je alexko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zuzi,tak vitajte doma aj na koňovi :dizzy_face: :dizzy_face:
malý je nááádherný ,užívajte sa a opatrujte,ako reaguje Samko na bračeka???
a inak ja som mala druhý pôrod po 12-tich rokoch a bol to des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie vždy je to tak,že druhé vyjde samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
ako sa mate, dufam ze fajn a predvianocne.... :slight_smile:
ja som bola este dnes nieco dokupit a uz len pobalit darceky...
ale dnes je uz vazne zima, to co bolo doteraz bolo stale teplo..ufff...
16. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

my stále dokola kojíme, spíme, kojíme, kakáme :grinning: :grinning: :grinning:
som moc rada, že sa nám darí kojiť ... pri samkovi to bol des a hrúza :frowning2:

už sme boli 2x vonku ... raz na poradni, alexko priberá ... druhý raz sme boli v škôlke, samko si bol pre mikulášsky balíček, kedže nechodí teraz do škôlky, aby nedoniesol nejakú pliagu domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne to nejak hlava nebere, že vianoce sú takmer o týždeň :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ze kojite :slight_smile: a ved ty mas vianoce uz 3 tyzdne ...
17. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja vas zasa akosi nestiham

predvcerom som bola s maminou na tych nakupoch, potom doviezli novy sporak, prisiel plynar ho zapojit, potom ujo co si prisiel po ten stary a nakoniec sme ho museli otestovat vcera som si bola pozriet darcek ale nemali moje cislo, poobede sme piekli s vikinkom vanilkove rozteky a potom spratavala ten vybuch v kuchyni

tak dnes som si uz konecne kupila aj ja moj vianocny darcek, poobede som trosku poupratovala, odviezla vikina k dedkovi, boli sme u susedov na pokeci, a este som bola predat fisher price kresielko, pozehlila a este si chcem kuki panelak a tak...

zuzitka super ze kojite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zelame vam krasne prezitie Vianocnych sviatkov vela vela lasky, zdravia :slight_smile:
23. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok