Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
25. nov 2009

ja som ešte furt 2 v 1 🙂

teším sa, že sme minuli škorpiona 😅
ešte by som rada počkala aspoň do 1.12 😉 😉

dnes som si vyzdvihla v stánku PNS 2 kalendáre so samkovými fotečkami 😉
dala som robiť vo Fotolabe, mali akciu 20% a nevedela som, čo našim a svokrovcom na vianoce, tak to mám už vybavené aspoň 😉

samko je tiež už vybavený, vianoce môžu prísť už 😀

vy ako riešite vianočné darčeky?

bambi09
25. nov 2009

zuzi,Samko dostane živý darček?? 😀 😀 😀 ale ste "lacno" odbili Vianoce 😀 😀 😀
inak krásny darček-tie kalendáre 😉
emog,čítala som,len mi z toho nebolo jasné,či si spokojná,prepáč,tak super,že to máte vybavené,ja len neviem,kam s malou ísť,nepoznáte nejakého dobrého pedostomatológa v BA?? 😕
zuzi,vianočné darčeky budem riešiť,až keď budem fit,momentálne riešim teplotu 😅 😅 ale teším sa,malej hračky,oblečko,mladému oblečko a niečo na PC 😅 a nám nová TV,stačí 😀 😀 😀 13.plat nebude,tak musíme brzdiť,ani 13 materská 😀 😀 😝
ideme na Zlatý koncert Lucky Bílej+ Drupi a hostia,tak hádam tam s teplotou vydržím 😝 😝 😝 ešte musím pozrieť,či ho náááhodou nezrušili kvôli prasacej chrípke 😅 😅 😅
zuzi,drž sa nám aj ďalej,stíhaš aj vianočné trhy 😀 😀

capy
25. nov 2009

ahojte

ja som dnes bola u zubarky. nasla mi jeden maly kaz na osmicke, tak musim ist na rentgen. a 9.12 mi bude vyberat zubny kamen 😅

zuzitka super ze uz mate kalendare. aj ja idem dat nasim a svokrovcom nieco take spravit. len neviem ci im nedam neake fotoalbumi s upervanymi fotkami. este uvidim

darceky este skoro ziadne nemam. akurat mam pre mangela pyzamo, pre vikina mikinku a knizku s anglickymi slovickami. ostatne nemam este nic. tominovi chceme velke smetiarske auto a slapaci traktor, vikinovi vlakodrahu, vysielacky. a este uvidime co ma zaujme 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
26. nov 2009

aj mne sa vidí, že tie vianočné trhy stíham 😅 😅

dnes bola poradňa, robili mi monitor - srdiečko OK, kontrakcia žiadna 😅
takže asi držím do termínu, teda do 3.12 😉 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
26. nov 2009

zuzi tak sa drzkaj

a aj ja som bola na poradni v stredu a ze nic ze tento tyzden to este nebude a vo stvrtok som uz isla 😀 😀 😀

zuzitka
26. nov 2009

emog ... sranda ... sme sa dnes stretli 😀 😀 😀

ja som naposledy, tuším minulý týždeň, videla textilhouse za 1,75€, ale ani som tam nešla, lebo šak na seba nič nekúpim teraz ešte 😀 😀

no ved to, ono to príde z minúty na minútu 🙂 tak furt čakám a čakám ... 😎

zuzkaad
28. nov 2009

Opatrovateľská starostlivosť o deti: opatera cez deň, v noci, počas dovoleniek, sviatkov alebo počas nákupov u mňa doma Bratislava - Trnávka. Moja predstava o odmene 3 € za každú začatú hodinu. Kontakt: e-mail: z.duranova@gmail.com

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
1. dec 2009

furt držím pohromade 🙂

aj som stihla tie vianočné trhy v nedelu 🙂 som myslela, že nestihnem...

ale dnes ráno som pociťovala nejaké bolesti v krížoch, tak neviem, či to nebol len planý poplach 😝

pre istotu som nachystala vecičky pre malinkého, ked pôjdeme domov z pôrodnice, aby tato vedel, čo má vziať a vyvarila som si dudel, odsávačku a flašku, nech to mám už v kabeli 😀 😀

fuj ale v takýto hnusný upršaný deň nechcem rodiť 😝 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. dec 2009

ja neviem, čo ten môj drobček vymýšla .... vôbec nechce ísť von 🙂

ale už mi lekárka dnes povedala, ked neporodím do nedele, tak v pondelok nastupujem do nemocky 😅

bambi09
4. dec 2009

zuzitkaaaaaa,malý dostane na riťulu,už aj nech sa berie von 😀 😀 😀 či chce byť fakt mikulášový??? 😀 😀 😀
myslím na Teba,už nech to máte za sebou a ste pekne doma,v teplúčku 😵 😵 😵
ideš rodiť na Kramáre??? dobre,že už máš všetko nachystané,bocian môže priletieť 😅 😅 😅
heslo-klokan přiletí v březnu 😀 😀 😀 Tomáš Hollý 😀 😀 😀
tak sa opatruj,držíme pästičky 😵 😉
emog,koncert bol super,po dlhej dobe kultúra-Lucka úžasná,krásna,ja ju milujem,Marián Vojtko-dobrý hlas,ale spieval na half-playback a je taký suchý,odmeraný a Drupi-super zlatý dlhovlasý deduško-salámista-perfektný bol,má mladú kapelu,pekné mladé vokalistky-super 😀 😀 😀
zas dlho-dlho nič nebude 😝 😝 😝 teda okrem Vianoc 😅 😅 😅
trhy zatiaľ nestíhačka,ale skočíme,dúfam,že tento rok stihneme aj Inchebu 😝 😝 😝
inak okná mám vyleštené,pomaly dávam byt do poriadku a už-už začínam piecť-Vianoce sú za rohom,tak najvyšší čas, s darčekmi som na tom zatiaľ tak na 2/3 hotová,tak ešte niečo deťom treba dokúpiť,oriešky,oplátky,detský šampus a ovocie až dva dni pred sviatkami-nech je čerstvé 🙂

mamartinka
4. dec 2009

Prepacte ze sa vam sem pletiem ale dnes 4.12.2009 sa zuzitke okolo 13.00 narodil Alexander.4070 vaha a 53cm.Na svet sa tlacil 10 hodin.

bambi09
4. dec 2009

mamartinka,jéééééj,ďakujeme za info a prajeme zuzitke aj malému Alexíkovi veľa zdravíčka a všetkého,čo treba,tešíme sa,kedy sa ohlási novopečená mamička 😵 😵 😵
srdečne ich pozdravujeme do pôrodnice,nech sú čím skôr doma 😵 😵 😵
taaak sa tešíííím 😵 😵 😵
a inak pekný macko 😅 4 kilá-moje nervy-to by som ja nevytlačila 😀 😀 😀 zuzi,si 1* 🙂 😉

lilyk
6. dec 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeeee 😵 maminke prajeme vela mliecka a zdravicka celej rodinke 🙂

capy
6. dec 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zuzitka este raz gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. dec 2009

ahojte

takže vidím, že novinku ste už čítali ....
dakujem za gratulácie 😵 😵

alexko je krásny a dobručký 😵 😵 😵 😵
ale už som si povedala, že už nechcem rodiť .... toto mi fakt stačilo 😝 😝
nechápem, druhý pôrod trval 10hod a samko bol vonku za 7hod 40min

pustili nás z pôrodky normal na 4.deň, iked som sa trochu bála, lebo alex bol žltučký, ale žltačka sa nezhoršovala, takže sme od včera už doma 😉 😉

inak vo štvrtok som mala poradňu, doktorka ma "pošťúrala", asi to pomohlo, lebo v noci o 3h mi odtiekla plodová voda 😀

no idem kúpať samka, potom alexka ... zatím pa paaaaaaaa 😎 😎

capy
9. dec 2009

krasnucky je alexko 🙂 🙂 🙂

bambi09
10. dec 2009

ahojte 🙂
zuzi,tak vitajte doma aj na koňovi 😵 😵
malý je nááádherný ,užívajte sa a opatrujte,ako reaguje Samko na bračeka???
a inak ja som mala druhý pôrod po 12-tich rokoch a bol to des 😝 😝 😝 nie vždy je to tak,že druhé vyjde samo 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
16. dec 2009

ahojky

my stále dokola kojíme, spíme, kojíme, kakáme 😀 😀 😀
som moc rada, že sa nám darí kojiť ... pri samkovi to bol des a hrúza ☹

už sme boli 2x vonku ... raz na poradni, alexko priberá ... druhý raz sme boli v škôlke, samko si bol pre mikulášsky balíček, kedže nechodí teraz do škôlky, aby nedoniesol nejakú pliagu domov 😝

mne to nejak hlava nebere, že vianoce sú takmer o týždeň 😕 😕 😕 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
18. dec 2009

ahojte. ja vas zasa akosi nestiham

predvcerom som bola s maminou na tych nakupoch, potom doviezli novy sporak, prisiel plynar ho zapojit, potom ujo co si prisiel po ten stary a nakoniec sme ho museli otestovat vcera som si bola pozriet darcek ale nemali moje cislo, poobede sme piekli s vikinkom vanilkove rozteky a potom spratavala ten vybuch v kuchyni

tak dnes som si uz konecne kupila aj ja moj vianocny darcek, poobede som trosku poupratovala, odviezla vikina k dedkovi, boli sme u susedov na pokeci, a este som bola predat fisher price kresielko, pozehlila a este si chcem kuki panelak a tak...

zuzitka super ze kojite 🙂 🙂 🙂

zuzitka
22. dec 2009
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre