• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
tak dufajme, ze aj zajtra vyjde slnko :grinning:
10. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
mozeme sa pridat? my sme z vrakune. casto chodime do vrakunskeho lesika na prechadzky. :slight_smile: a tiez sme casto v krasnanoch u kamosky :slight_smile:
10. mar 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano , mozes :grinning:
my obcas zajdeme do lesoprku vo vrakuni ked ideme ku kamoske :wink:
10. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon, dakujem :wink:
baby, neviete o nejakom dobrom materskom centre tu vo vrakuni, alebo blizkom okoli? kam by sa dalo ist s detmi, ked je vonku pocasie o nicom (co je v poslednom case skoro stale :unamused: )
10. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrakuna je pre nas daleko ale my chodime na palisady a stvrtok do presporkova, obe su ale v centre
10. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
capy, tak to je sila, že už rok.. strašne to letí.
U nás nové - malá sa rozchodila a pusa sa jej tiež nezastaví, podarená je.
Minulý týždeň nám demontovali a nanovo montovali okná - reklamácia - tak snáď už naposledy..

Baby, petržalčanky, vygooglila som toto - http://www.cvcgesba.edu.sk/ - k tej gessayovej. A v tej tabuľke záujmové útvary majú že:
Mama klub
pre mamičky s deťmi - Pondelok, Streda, Piatok - 9.00-12.00. Doobedie je pre nás bezpredmetné - to desiatujeme, hráme sa doma a keď ju dám spinkať, tak varím obed.
Chodí tam niekto aj poobede? spomínalo sa to tu.
10. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka urobi mi mcqeena len trosku mensieho a cokoladoveho. povedala ze to bude okolo 27€. obrazok jej nemusim nosit ze si este pamata alebo si zozenie,kedze uz vie co a ako to vyzera.dokonca si pamatala ze ma cislo 95 :grinning:
10. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak perfektne kolace a torty maju aj tuhttp://www.danela.sk/ a tu http://www.mymarlenka.com/onas.html

ssissi aj tomino chodi ako o dusu kuk http://picasaweb.google.com/martinasteinerova/Klipy#5311307491655965234

a u koho ste davali robyt okna?

v mama clube sme este neboli ale mohli by sme niekedy :wink:

baby co mam dat vikinovi. od ran mi vsetko vygrcal. dokonca aj cistu vodu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy .. neviem, ja som take nezazila este s malym /dufam, ze ani nezazijem/
a nema aj hnacku? ci nema virozu dajaku .... skus banan
10. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, aký je šikovný a zlatý :dizzy_face:

okná sme dali robiť v inter-okne. Okná dobré, ale montáž na h.... Tak som vyreklamovala a prišli urobiť ešte raz. Tá pena, čo sa vypĺňa okolo okien, bola presiaknutá ako špongia, keď ju vybrali von. Tak snáď to už bude dobré.. zatiaľ to vyzerá fajn a hlavne krajšie.

A čo je Vikinkovi? Je chorý, či len dnes? Sucháre?Aby sa ti nedehydratoval :confounded: . V malých dúškoch voda?
ten mama club vyzerá dobre, teda aspoň z počutia
10. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s nim na pohotovost. neviete ci je aj na antolskej?
10. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obávam sa že nie :unamused:
len kramáre
tak mi vravela naša doktorka, keď som sa pýtala, že keby náhodou bolo treba, že kam - vravela, že len kramáre
10. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem a dam vediet ako sme dopadli :frowning2:
10. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon - nechce sa ti ísť pozrieť aj do Hojdany?

nana - vitaj :wink:

ssissi - na gessayovej je to otvorené aj po obede každý pracovný deň od 13,00:
PO: do 18,00
UT: do 16,00
ST: do 18,00
ŠT: do 16,00
PIA: do 17,00

capy - asi neskoro, ale detská pohotovosť je len na Kramároch
10. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga to skor na tu gesajku..este omrknem stranku ak nejaku maju :fearful:
10. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cvcgesba.edu.sk/ ssissi dala link :wink:

škoda, ja chodievam práve vo štvrtok do Hojdany.

Bola som na Gessayovej včera po obede a je tam taký drevený domček a malá sa tam zatvorila ešte s jedným dieťaťom a ten jej tam parádne šlahol po oku, ešte dnes ho má červené. Mirka má strašne rada domčeky, ale v
"hentom" ju nevidím, tak radšej tam asi na chvíľku nepôjdem...
10. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, držím palce.
Guga, dakujem ti pekne za infosky k mama clubu.
Asi tam zajtra skocim pozriet, ak nebude nic ine treba.
10. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
nana, ja mam vo vrakuni rodicov, tak mozeme niekedy tam dat spicha..priamo v lesiku :dizzy_face:
ja som bola v mama klube pred 4 rokimi a bola to sranda- vtedy to viedla uzasna zienka, neviem kao je to teraz...
torty vyzeraju krasne, ale jedine co ja peciem su narodkove torty :wink:
capy, snad uz je ok...krasne chodi krpec :dizzy_face:
10. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte o pol deviatej som startovala na pohotovost. vikino neudrzal v sebe ani lieky. kulisek,hylak forte proste nic.

tak najprv sme sli na antolsku. tam ho doki pozrel a chcel si ho tam nechat ale nemali volne ziadne izolacne miesto a tak nas poslal na kramare na kliniku infektologie. tam ho zasa vysetrila dokina a nechali si ho tam. ja som z toho taka mimo. dali mu infuzku a rano idem za nim.chudatko prvy krat je takto sam.tak mi ho je strasne luto.najradsej by som tam bola s nim. domov som prisla o jedenastej tomino mi odkvecol v aute. doktor vravel ze sa mam modlit aby to nechytil aj tomino.boze mne je tak na nic. cim dalej bolo vikinovi horsie a horsie. dokonca som mu musela dat aj plienku lebo nestihal chodit na zachod.islo to z neho vrchom spodom naraz. tak som zvedava co mi rano povedia.

zelam vam dobru noc a nech su deturence zdrave.

verulka dakujem za tominka

guga aj na antolskej funguje detsky lekar a ani sme nemuseli cakat. nikoho tam nebolo. na kramaroch by som stravila aj dve hodiny.
11. mar 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nani aj my chodime do lesika :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
guga, dakujem za privitanie! :slight_smile:

verulka, no jasne, ked pojdes k vasim niekedy do tychto nasich koncin, mohli by sme dat spicha, aspon vas konecne uvidim aj na zivo :grinning: . tesiiim. poslem ti do ip na mna cislo a mozeme sa fakt niekedy dohodnut.

claudinka a nevideli sme sa my uz v tom lesiku? podla fotiek sa mi veeeelmi zda, ze ano :slight_smile:

capy :frowning2: , chudatko male, drzim palce, aby sa rychlo z toho dostal... a teda verim, ze maly to nechyti od neho, to by bol zahul strasny... je este malicky...
11. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozerám, že ako pochodila včera capy, juj, drž sa! Moc si želám, aby mohol Viky este dnes domov, zdravý, a aby nemal nič infekčné pre Tominka.
11. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - ako je malému Vikinkovi? dúfam, že sa mu to zlepšilo... držím palce, aby ste boli zdraví, aby to rýchlo prešlo.
11. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nani je to viac ako pravdepodobne, tiez sa mi zdas povedoma :grinning: zavitaj niekedy do temy vrakuna, sa to tam trosku ozivilo posledne dni :wink:
11. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ... no ako maly? mas ho uz doma? :unamused:

nech sa rychlo uzdravi ... :wink:
11. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa tu zoznamite baby, ktore ste z jednej lokality :grinning:
capy nech sa ti maly rychlo uzdravi :slight_smile:
11. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy moje nervy, az teraz som si precitala.. mas ho uz doma? co mu vlastne bolo, preco bral lieky? a co tomasko?
11. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,kukam,ze sa to tu troska pohlo....sa tesim...
emiki,som z race ale tusim tu racu ani nevidim.. :cry:
11. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda katka ahoj :sunglasses: , teba som snad 200 rokov necitala. ako sa vam dari a jak zvladas krpcov?
11. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, krasnany sa tiez predsa rataju do race :grinning: don´t cry :slight_smile:
12. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok