• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
zoja, nevadí, ja prídem aj v utorok, však to mám na skok, ja už sa doma prídem len vyspať :grinning:
26. apr 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez uz tesim na tieto teple dni, nabalim proviant a vyrazame na cely den :wink: , uz by som isla aj do ZOO - kubko je hotový zo zvieratiek - teraz chodime po chovproduktoch a baumaxe - ZOO zadara :grinning: :grinning:
26. apr 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoja, my sme dnes boli v Rusovciach a tam je tá farma a Sakmko videl ovečky, ale len tak kukal, nejak moc nadšený nebol

čo je to proviant?
26. apr 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem povešať prádlo, potom sa ešte ukážem.
jedlo pitie plienky ... :grinning:
kili ja mozem aj v pondelok aj v utorok! strasne by som vas chcela vidiet!:slight_smile:
26. apr 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, hello blavacky...aj ja budem o chvilu vo vasom spolku :wink: tesim,tesim
26. apr 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si teraz spomenula ze v pondelok si musim ist dat malu zapisat do pasu neviete co stoji kolok a ci to stale robia na zahradnickej? :confused:
26. apr 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm vidim ze tema sa ujala uz sme zapisali 5 stran,joj to som rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je ta farma aj ja chcem ist, my sme boli kozenky kukat na zeleznej studničke , maly bol tiez z nich zo začiatku vyoraný ale potom sa mu to pačilo,

včera ked sme boli v chovprodukte vedla nemenovaného nak.strediska tak som ho odtial nevedela dostat, odchadzali sme na trikrát a aj to s revom - hotový z rybičiek
26. apr 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to prave som chcela v pondelok urobit aj ja! tiez neviem kde sa to robi :confused:
26. apr 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi uz sa neviem dočkat na babule a aj teba, boze takto pred rokom som pocuvala tvoje dychčanie na posteli :grinning: :grinning:
autor
zaj baby co mate dvojicky ake je to mat dve deturence v brusku :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no tusim ze je to stale na tej zahradnickej idem pokukat cez google a dam ti vediet,to by sme sa tam mohli aj stretnut :grinning:
26. apr 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nebolo dychcanie, ale chrapanie stareho chlapa :grinning:
26. apr 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamacat ak maš trvale bydlisko v petrzke tak to je na zaporozskej ul. samotný pas stoji 250sk + fotto, ale urychlovak neviem čo stoji, zapis 100sk kolok a urobia to na počkanie- potrebuješ k tomu RL dietata
26. apr 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, daj potom vediet, aj mna to caka...a s tym bruchom, to mas tak, akoby si tam mala rockovu kapelu, ktora ti stale vyhrava...pride uder a nevies od koho
26. apr 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zapísanie dieťaťa do 5 rokov do cestovného pasu:

* cestovný pas
* občiansky preukaz rodiča alebo zákonného zástupcu,
* rodný list (originál alebo overená fotokópia)
* právoplatné rozhodnutie súdu, ak je vám dieťa zverené do výchovy
* kolok 100,-Sk

Zapísať dieťa do cestovného pasu je možné len u detí vo veku do 5 rokov! Ostatné deti musia mať samostatný cestovný pas!

toto som nasla na nete a je to na zahradnickej
autor
a kde kupim kolok?
autor
joj didi no musi to byt krasne :dizzy_face: ja stale spominam na pocity ked bola momo v brusku a strasne mi to chyba :frowning2:
26. apr 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na policii v petrzke ich predavaju priamo tam, na zahr.neviem
26. apr 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi to tam tiez budu predavat ved o com by to bolo ked tam robia pasy a kolky by tam nemali
26. apr 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to chyba, tak do 20tt...ale som rada, ze uz odtial vypadli :wink:

idem het...spat, lebo Ella zacne o chvilu pytat cumel s niecim co tecie
26. apr 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne zasa od 20tt :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj prijala by som dvojicky ale zasa ked si predstavim dva krat momo tak to nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz aj do hajan papa
27. apr 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš, ani dočítať sa mi to nechce, to mi tak dlho trvalo? :confused:

diddi, som čítala, že sa zas prisťahuješ do Petržky, tak to je super, už ten rok ubehol, to ale letí
27. apr 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už všetky drichmete? no idem teda aj ja, len sa musím prinútiť vstať
27. apr 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som este tu ale idem uz aj ja do hajan bo som ko a zajtra sa chystame doobeda do zoo tak musim byt plna sil :grinning:
27. apr 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by ma asi nebavil ten nátresk ludí, si to viem predstaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naši sú ešte na zoo malí, ale tak na jeseň sa už teším keď pôjdeme :dizzy_face:
27. apr 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no preto idem uz doobeda lebo poobede to bude katastrofa :confounded:
27. apr 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok