Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
26. apr 2008

zoja, nevadí, ja prídem aj v utorok, však to mám na skok, ja už sa doma prídem len vyspať 😀

zoja
26. apr 2008

ja sa tiez uz tesim na tieto teple dni, nabalim proviant a vyrazame na cely den 😉 , uz by som isla aj do ZOO - kubko je hotový zo zvieratiek - teraz chodime po chovproduktoch a baumaxe - ZOO zadara 😀 😀

kili
26. apr 2008

zoja, my sme dnes boli v Rusovciach a tam je tá farma a Sakmko videl ovečky, ale len tak kukal, nejak moc nadšený nebol

čo je to proviant?

kili
26. apr 2008

idem povešať prádlo, potom sa ešte ukážem.

zoja
26. apr 2008

jedlo pitie plienky ... 😀

mamacat
26. apr 2008

kili ja mozem aj v pondelok aj v utorok! strasne by som vas chcela vidiet!🙂

diddi
26. apr 2008

hello, hello blavacky...aj ja budem o chvilu vo vasom spolku 😉 tesim,tesim

pipi1211
autor
26. apr 2008

ja som si teraz spomenula ze v pondelok si musim ist dat malu zapisat do pasu neviete co stoji kolok a ci to stale robia na zahradnickej? 😕

pipi1211
autor
26. apr 2008

hm vidim ze tema sa ujala uz sme zapisali 5 stran,joj to som rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoja
26. apr 2008

a kde je ta farma aj ja chcem ist, my sme boli kozenky kukat na zeleznej studničke , maly bol tiez z nich zo začiatku vyoraný ale potom sa mu to pačilo,

včera ked sme boli v chovprodukte vedla nemenovaného nak.strediska tak som ho odtial nevedela dostat, odchadzali sme na trikrát a aj to s revom - hotový z rybičiek

mamacat
26. apr 2008

pipi, to prave som chcela v pondelok urobit aj ja! tiez neviem kde sa to robi 😕

zoja
26. apr 2008

diddi uz sa neviem dočkat na babule a aj teba, boze takto pred rokom som pocuvala tvoje dychčanie na posteli 😀 😀

pipi1211
autor
26. apr 2008

zaj baby co mate dvojicky ake je to mat dve deturence v brusku 😕 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
26. apr 2008

no tusim ze je to stale na tej zahradnickej idem pokukat cez google a dam ti vediet,to by sme sa tam mohli aj stretnut 😀

diddi
26. apr 2008

to nebolo dychcanie, ale chrapanie stareho chlapa 😀

zoja
26. apr 2008

mamacat ak maš trvale bydlisko v petrzke tak to je na zaporozskej ul. samotný pas stoji 250sk + fotto, ale urychlovak neviem čo stoji, zapis 100sk kolok a urobia to na počkanie- potrebuješ k tomu RL dietata

diddi
26. apr 2008

pipi, daj potom vediet, aj mna to caka...a s tym bruchom, to mas tak, akoby si tam mala rockovu kapelu, ktora ti stale vyhrava...pride uder a nevies od koho

pipi1211
autor
26. apr 2008

Zapísanie dieťaťa do 5 rokov do cestovného pasu:

* cestovný pas
* občiansky preukaz rodiča alebo zákonného zástupcu,
* rodný list (originál alebo overená fotokópia)
* právoplatné rozhodnutie súdu, ak je vám dieťa zverené do výchovy
* kolok 100,-Sk

Zapísať dieťa do cestovného pasu je možné len u detí vo veku do 5 rokov! Ostatné deti musia mať samostatný cestovný pas!

toto som nasla na nete a je to na zahradnickej

pipi1211
autor
26. apr 2008

a kde kupim kolok?

pipi1211
autor
26. apr 2008

joj didi no musi to byt krasne 😵 ja stale spominam na pocity ked bola momo v brusku a strasne mi to chyba ☹

zoja
26. apr 2008

no na policii v petrzke ich predavaju priamo tam, na zahr.neviem

pipi1211
autor
26. apr 2008

no asi to tam tiez budu predavat ved o com by to bolo ked tam robia pasy a kolky by tam nemali

diddi
26. apr 2008

aj mne to chyba, tak do 20tt...ale som rada, ze uz odtial vypadli 😉

idem het...spat, lebo Ella zacne o chvilu pytat cumel s niecim co tecie

pipi1211
autor
26. apr 2008

no mne zasa od 20tt 😅 😀 😀 😀 😀 😀 joj prijala by som dvojicky ale zasa ked si predstavim dva krat momo tak to nie 😀 😀 😀 😀

zoja
26. apr 2008

idem uz aj do hajan papa

kili
26. apr 2008

ježiš, ani dočítať sa mi to nechce, to mi tak dlho trvalo? 😕

diddi, som čítala, že sa zas prisťahuješ do Petržky, tak to je super, už ten rok ubehol, to ale letí

kili
26. apr 2008

tak už všetky drichmete? no idem teda aj ja, len sa musím prinútiť vstať

pipi1211
autor
26. apr 2008

no ja som este tu ale idem uz aj ja do hajan bo som ko a zajtra sa chystame doobeda do zoo tak musim byt plna sil 😀

kili
26. apr 2008

by ma asi nebavil ten nátresk ludí, si to viem predstaviť 😝 . Naši sú ešte na zoo malí, ale tak na jeseň sa už teším keď pôjdeme 😵

pipi1211
autor
26. apr 2008

no preto idem uz doobeda lebo poobede to bude katastrofa 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre