Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
10. jún 2009

ozaj, a čo ten stretávací deň?
už sa hlasovalo? 😀
mne je v podstate jedno, keď niečo vleze, tak vleze, a ďalší týždeň to istí. Tak ja hlasujem za ktorýkoľvek z tých siedmych.
Inak môj svokor takto stretkuje so svojou partou (hobby - parta) každý utorok už nejakých tých 25 rokov 😅 😵

capy
10. jún 2009

ssissi v medickej su aj preliezky 😉 mozme tam ak sa niekto prida, alebo len u nas. mne je to jedno 😉

ssissi
10. jún 2009

ja mám vlastne aj v medickej problém s parkovaním, trúúúba. Tam je to tuším vždy obsadené.. A dnes musím určite autom takto preč, lebo o siedmej robím mužovi v Ružinove taxikárku.
Ak petržalka, tak to mi je jedno... hockam.
Capy, nevieš k čomu patria tie preliezky (také nové, plastové), čo sú pri Krtkovi? Za takým plotom vždy zamknutým. Sú tam nejaké otváracie hodiny? Alebo to je tej súkromnej škôlky, čo je tam? Moja malá až prosí cez ten plot, aby mohla k tým preliezkam a nejak som nezistila, či sú použiteľné aj pre verejnosť.

petaba
10. jún 2009

no a kedy v medickej? pri preliezkach sa stretneme?

bublinaz
10. jún 2009

ssissi, na horskom urcite nie je problem s parkovanim.

capy
10. jún 2009

ssissi patri to ku krtkovi ale este sme tam neboli tak neviem ako to tam funguje tu je ich stranka http://www.krtko.eu/

petaba
10. jún 2009

v tom centre to vyzera velmi pekne 🙂 skoda ze je to v petrzke ☹

guga
10. jún 2009

peta, ty asi nemáš veľmi rada Petržalku, že? 😀 😀 😝

guga
10. jún 2009

ssissi - chystáte sa niekam s capy? aj by som sa pridala 😉

petaba
10. jún 2009

nie ze by som ju nemala rada, len mi je trochu od ruky

petaba
10. jún 2009

guga chystame sa do medickej so ssissi... asi aj capy pojde 🙂 ides?

capy
10. jún 2009

guga kludne sa pridaj len este neviem kam. ssissi sa akosi vytratila 😅

petaba
10. jún 2009

ale teraz kukam, ze vlastne ssissi nevie zaparkovat pri medickej... takze asi pojdete niekam v peeeetrzke 😀

bambi09
10. jún 2009

ahojte 🙂
tak my sme mali hroznú noc,malá nevedela bezo mňa večer zaspať,zalomila okolo 21:30 a zobudila sa o polnoci,tak sme sa viac ako hodinu hrali a potom zas nevedela zaspať a aj keď nakoniec zalomila,stále sa budila s plačom a vstala mi o 13:30 😝 ja mám svalovicu na zadnej strane stehien a ramená a seknutý krk,nejako blbo som spala,som ombedzovaná v posteli,z jednej strany sa na mňa lepí malá,z druhej tatino-alebo aj ja na neho 😀 😀 tak mám občas problém nájsť dobrú polohu 😅 😅 😅
tak dnes len naše ihrisko okolo 15-tej zabehneme,musím sa rozhýbať a rozcvičiť,navarím a ožehlím,aby som už niečo nachystala na kôpky a do tašiek,veď ten týždeň letí ako divý 😕 😕
Katka,ja som občas myslela,že už nevstanem 😀 tieklo zo mňa,len mne to vlasy zachytili 😀 ,ale keby som na nich len pozerala,neverila by som,aké je to ťažké,ten aerobik 😀 😀 😝
ssissi,tak tomu sa hovorí deň megasuper blbec ☹ 😒 ale snáď už si si na dlho vyčerpala také 🙂 🙂 😉
baby,tak stretkujte a foťte,my po návrate tiež budeme častejšie v meste aj v SJK,teraz nestíham ☹
a dúfam,že u nás voda teplá nepotečie,keď budeme preč 😀 😀

bambi09
10. jún 2009

ssissi,ešte s tým parkovaním,pri Medickej je asi málo miesta,ale môžeš niekde pri Tescu a lebo na Grôsslingovej či v tých bočných uličkách a toľko prejdeš s malou,nie je to tak ďaleko 🙂
a v HP by problém cez týždeň nemal byť 😉
baby,nesmejte sa jej,ja budem asi rovnaká,keď spravím vodičák,teda ak to vôbec dokážem 😅 😅

ssissi
10. jún 2009

baby behám hore dole s handrou a tak, som tu cez mobil. tu medicku dnes asi nestíham ☹. Autom radšej nie, nie sú tam fleky, a busom zas o ničom, keďže by som musela potom fičať pre auto do petržalky a šup ho za prístavný most zas pre zmenu. O ničom skrátka pre malú. Tak ostávam v petržalke dnes, zoberiem malú na ihrisko k draždiaku, alebo inde, podľa počasia.

guga
10. jún 2009

neviem, či pôjdem do medickej, kedy tam idete? Neviem kedy sa dnes malá zobudí, asi bude dlho spať. Išla spať až po jedenej, lebo sme boli plávať. Prišli sme domov, najedla sa a zalahla... Chcela som len tu niekde na blízku, lebo potom pôjdeme aj k babke...

bambi - dala si sa predsa len na cvičenie, no super 😉 😉 - vy mávate tuším poriadne bláznivé spanie 😀 😀 😀

capy
10. jún 2009

ssissi tak na ihrisku pri drazdiaku?

bambi09
10. jún 2009

guga,hej,máme,stále je na didke,ale tak vydržím,snáď sa odstaví sama,ako Paťo,ja nejako nemám silu ju sama odstaviť,ešte pár mesiacov vydržím 😅 😅

capy
10. jún 2009

tak uz sme hore. ideme pomaly pre vikina

capy
10. jún 2009

guga tak prid k drazdiaku na ihrisko 😉

ssissi
10. jún 2009

bambi, drž sa, naša závisláčka sa odstavila sama v 15 mesiacoch, som neverila, že to príde takto samo.

Capy, ok, môžeme aj tu stretnut a ísť tam, o koľkej ste ready?

guga
10. jún 2009

capy - asi tam prídem, lebo babka býva tam nedaleko, tak potom by som k nej rovno skočila. 😉

bambi - a to preto máva také bujaré noci? asi jej je bez teba v posielke smutno 😉 😵

capy
10. jún 2009

ssissi idem o tretej pre vikina tak okolo stvrt na styri mozme byt pri tvojom dome 😉

guga tesime sa 🙂 🙂 🙂

ssissi
10. jún 2009

bambi a s tým parkovaním pri tescu, ci na grosslingovej, to si ma pobavila. Kedysi hej, ale dnes už nie, do mesta + širšie centrum autom ani nápad, moc ľudí, áut tu pribudlo, nemusím 😝. Začína to pri mojej robote (bizniscentrum na prievozskej) a konci niekde ďaleko za pko 😀.

ssissi
10. jún 2009

capy, ok, zavoláme si. A idem hľadať žuvačku, lebo som mala cesnakový obed 😀

ena
10. jún 2009

ssissi: tie preliezky pri krtkove patria tej ich sukromnej skolke.. a minule som rozpravala na ihrisku s jednou mamickou a vraj maju skolkarsku triedu aj z tej herne, co kedysi fungovala.
inak, to ihrisko, ja som sa este niekedy pred rokom mozno, ked som sla okolo a boli tam ucitelky s detmi bola spytat, ci funguje aj mimo skolky ihrisko, tak ze nie, skoda.

bambi09
10. jún 2009

guga,malá spí so mnou,v posteli ☹ jako sme začali,keď mala asi 4 mesiace a už sa do postieľky nevrátila,ale začiatkom prázdnin ideme prerobiť izbu a postieľka bude pri posteli na mojej strane,tak snáď sa naučí 😒 som taký problém nemala,aj keď sa tiež budil na mliečko,spal v postieľke,len ma musel držať cez tyčky 😀 😀 e keď máš v jednej izbe spálňu,obývačku aj mini detskú,tak je to ťažké s malým bábom,Paťova izba je taká mrňavá,že už tam nič nevlezie 😖 nerobím z toho drámu,sú aj horšie veci v živote,len nech sú deti zdravé a jesť nám chutí 😀 😀 😀
ale teším sa na deň,keď to aj u nás bude "normálne" 😅 😅
ssissi,to máš asi pravdu cez deň,my chodievame do Tesca až poobede a miesto je niekedy až za Modrým kostolíkom ☹ 😠 ja len v dobrom,ale cez deň je to asi ešte horšie s tým parkovaním 😖

zuzitka
10. jún 2009

bambi ... samko mal obdobie, ze sa v noci v postielke budil a kričal na mna. ja som uz nevládala k nemu furt vstávat a dávat si ho do postele, tak som prisunula postielku k mojej posteli, odmontovala som bočnú stranu z postielky a samko sa ku mne vygúlal ked chcel, ked ma tlačil, tak som ho nagúlala nazad do postielky a nemuseli sme k nemu vôbec vstávať 😉 😉

bambi09
10. jún 2009

zuzitka,ja som tiež mala postieľku pri Paťovi tak,ale tu sa nedá dať k posteli ☹ ☹ máme len rozkladací gauč,ale ideme to práve preto prerobiť,aby mohla byť postieľka pri posteli a my sme sa konečne trochu vyspali 😒
teraz má Katka také obdobie,že je stále hore,prehadzuje sa,vzdychá,reve jak tur z ničoho nič-dúfam,že to nebudú ďalšie zuby,nie tak skoro,už chcem pauzu 😝 😝 fakt je to náročné,ale čo mama nevydrží pre dieťa,že?? ☹ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre