Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
28. aug 2009

mali sme sa fajn 😉

skor ako o 11h sme sa z domu nedostali ... kym sme vstali, naranajkovali sa 🙂
potom bud obchod alebo prechadzka pred obedom, bicykel ..... nastastie furt pieklo slnko, tak sme sa po obede vzdy splechotali alebo motali po zahrade 😎

a o 16h som uz cakala robotnikov, ktori sa vracali postupne tromi autami z prace .... tak som otvarala a zatvarala branu 😀 😀 a po 18h uz zase vecera a polievanie zahrady .... takto nejak vyzerali cele 2 tyzdne 🙂

neboli ste niekto niekedy na ostrove Lesbos? 😕

capy
28. aug 2009

zuzitka tak si si oddychla 😉

my sme neboli na lesbose 😒

bublinaz
29. aug 2009

ja som dnes tiez videla krasne gumaky, ale nam este asi netreba. hoci, mala uz konecne beha viac sama ako za ruku, tak sa vytesujeme. je to este take tarbave, ale rozkosne 😀

zuzitka, my sme tiez neboli na lesbose. a ty sa vari este chystas??

petaba
31. aug 2009

Ahojte tak sme doma... boli sme na navsteve v Košičiach... bolo super, mala ani domov nechcela ist 😅

My uz tiez mame gumaky, a ked prsi tak sa mala velmi tesi, ze pojdeme v nich von skakat do mlak 🙂

No ako s tymi nasimi stretkami? nejako sme ich nestihali, mali by sme este vyuzit pekne pocasie, lebo za chvilu zasa presedime velku cast dna doma ☹

My sme boli na thasose... ale to ti nepomoze 😀

capy
1. sep 2009

ahojte

ja to mam teraz trozku narocne. tomino vcera spadol a nevedel sa cely den postavit na nohu. tak som ho musela vsade nosit. dnes uz na nu stupil ale este pomrnkava a ma ju vytocenu von. aj teraz v noci sa uz zobudil na bolest. esteze mi to vie uz povedat. a viem mu pomoct. natrela som mu to mastickou a dala panadol proti bolesti

capy
1. sep 2009

dnes sme boli na vylete v hainburgu. bolo super. tu su neake foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzitka
2. sep 2009

ahojte

tak sme skolkari!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

na lesbos sa pýtam preto, lebo tam boli nasi a bolo tam vraj priserne ..... ☹

bublinaz
2. sep 2009

zuzitka, blahozelam. ako to samko zvladol? ozaj, a kam si ho dala do skolky? ja mam z toho totiz stres, kam dat malu. ste tu na kramaroch?

capy, tak rychle uzdravenie.

ozaj, a emog uz dovolenkuje?

zuzitka
2. sep 2009

bubli ... na kramáre, Na revín chodí 🙂
mám to najbližšie, len sa tam dá ťažko dostať ... ked mal 2,8r, tak ho ani nevzali ☹

zobrali ho až tento rok a to ho šupli rovno do 2.triedy 🙂

capy
2. sep 2009

bublinaz dakujeme. zajtra ideme na chirurgiu tak uvidime 😉 a este aj urologia na kramaroch nas caka 😒

my sme dnes do skolky skoro zaspali 😅 normalne som si zabudla nastavit budik 😀 😀 😀

zuzitka aj my ked sme tera v january nastupili tak bol tri doobedia medzi prvakmi a potom ho dali k druhakom a uz sme tretiaci. my mse za tristvrte roka presli tri triedy 😅 😅 😅

zuzitka
2. sep 2009

capy ... ale v prvom momente som sa zlakla, že nenastupuje do škôlky, ked som ho na tom zozname nenašla 😕 😕 ale hlavne že som mala rozhodnutie v kabelke 😅 😅 ale proste ma to vyplašilo 😀 😀

mne nevadí, že je druhák, aspoň je s rovesníkmi ... iked je nový medzi nimi, začiatočník 😀 😀 😀

capy
3. sep 2009

zuzitka neboj on sa rychlo adaptuje 😉 ani my sme s tym nemali problem

no idem uz haji caka ma tazky den. este som kamosovi vymyslala kamosovi logo jeho novej firmi tak ddufam ze aspon jeden navrh sa mu bude pacit 😅

dobruuu noc 😔 😔 😔

capy
3. sep 2009

ahojte

tak uz sme doma od doktorov. urologiu mame vybavenu. vsetko v poriadku a kontrolu mame az ked bude mat tri roky.

no a chirurgia je na dlhsie. prisli sme tam, boli sme druhy na rade tak som sa celkom potesila. prisli sme dnu. pan doktor velmi mily, tak sme mu porozpravali co sa nam prihodilo. skontroloval mu rucicky aj obe nozicky. klbiky aj kazdu kosticku. jedna sa mu nezdala tak nas poslal na rontgen. to bol des a hroza ale nakoniec sa podarilo. vratili sme sa naspat a pan doktor si pozrel snimky. tento v poriadku, tento tiez,ale tento sa mi nepozdava. zobral si okuliare a pozrel si to pod lampickou. tak tato kosticka je zlomena. a mna oblial studeny pot a bola som jasna. hned som si predstavila nasledujuce dva tyzdne ☹ . tak nam dali dlahu a ak nam to neopuchne tak v podelok mu daju sadru ☹ chudatko moje. do pondelka sa nesmie na tu nohu postavit a ked mu daju sadru tak potom uz moze. tak toto budu najdlhsie styri dni 😅

a u vas co nove? kde ste vsetky?

zuzitka
3. sep 2009

capy .. a prečo ste boli u urologa? som nečítala....

capy
3. sep 2009

ale pred pol rokom sa mu na pipikovi urobili pod kozou take akokeby tukove hrcky ci ako by som to nazvala a jednu mal velku cez celeho pipika. tak som sa zlakla, lebo vikino to nikdy nemal 😒 a dnes sme boli na kontrole. uz to mame v poriadku a na dalsiu kontrolu mame prist okolo tretieho roku zivota 😉

zuzitka
4. sep 2009

capy ... a čo mu s tým robili? 😕 z čoho to bolo?

lilyk
4. sep 2009

ahojte 😉
aj my sme z Blavy, mozme sa k vam pridat?

capy
4. sep 2009

ahoj lilyk vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂

zuzitka nerobili mu s tym nic. ja som mu to musela pomaly stahovat a cistit, ale keby ho to bolelo alebo keby sa mu to zapalilo tak by mu to museli nasilu stiahnut. tak som sa bala. ale nastastie to islo pekne pomaly a uz tam nic nema.
zevraj je to bezne u malych chlapcov. aj ked vikino to nemal 😒

tak tomasko uz nema dlahu ale ortezu. takze sadru mat nebudeme. uz moze konecne bezkaaat 😀 😀 😀

capy
7. sep 2009

a kde ste vsetky? ☹ ☹ ☹

zuzitka
7. sep 2009

ahojky

samko dnes prvýkrát spinkal v škôlke, tak som bola celý deň ako na ihlách 🙂 lebo ráno bol smutný, spinkať tam nechcel. ale dopadlo to dobre 😉 😉 😉

po 15h som išla preňho, no práve išli na dvor sa hrať, tak ma poslal preč 😀 😀 😀 som sa preňho vrátila po 20minutách

capy ... aj samko mal na pipíkovi pod kožou také niečo biele, nešlo to dole .... urologička vravela, že len dobre odmočiť a umyť .... našťastie to išlo dole, síce s plačom, ale išlo. už sa mu to ale nerobí 🙂

zuzitka
7. sep 2009

kukáte superstar? 🙂

capy
7. sep 2009

zuzitka tak ste super zvladli skolku 🙂 oni si rychlo zvyknu 😉

ja som na nu uplne zabudla. vcera som kukala a dnes som automaticky pustila panelak 😒

bambi09
7. sep 2009

ahojte 🙂
čítam,že capy máte problémy s nožičkou,tak nech je to všetko ok 😉
a zuzitka,super,že Samko si už v škôlke zvyká,Ty už budeš mať riadne bruško,čo?? 🙂 🙂

zuzitka
8. sep 2009

idem dokukať včerajší panelák 🙂 🙂 🙂 na nete. som dala včera prednosť superstar 😉

moje brušeno ... kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🙂 🙂

bambi09
8. sep 2009

zuzi,juj,už si riadne bruškatááá 🙂 🙂 🙂 😉 ale veľa si nepribrala,to je super 🙂 ani sa nenazdáme a ideš baliť tašku do pôrodnice 😅
capy,vy ste už ok??

zuzitka
8. sep 2009

bambi ... ani nehovor ... nechcem si ani predstaviť, ako budem vyzerať o 2 mesiace 😝

dnes teta v potravinách, že: tento týždeň to bude, že? vravím že nie, až začiatkom decembra ... skoro odpadla 😀 😀

bambi09
8. sep 2009

zuzitka 😀 😀 😀 😀 😀 😅 ,tak budeš mať veľké bábo,teta nech nerieši 😀 😀 😀

zuzitka
8. sep 2009

ako velké? samko mal 3,95kg ..... snád neporodím malého sloníka 😅 😅 😅 😅 😅

no všetci mi vravia, že to nejak preháňam s tým bruchom .... sama nechápem, prečo tak rastie 😀

lilyk
8. sep 2009

ahojte 😉
Capy dik za privitanie 😉
Zuzitka aj ja som mala brusko uz take velke ako s prvym uz v 6 mesiaci a pritom Tomino bol o par gramov lahsi a o centak kratsi a to ma strasili uz v 8 mesiaci ze je skoro 4 kilovy a narodil sa len 3450g 😉

zuzitka
8. sep 2009

lilyk ... snád to bude tak aj u mňa 😅

a odkial presne z BA si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre