Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jana.hcsba
3. máj 2009

Jej, nikto nikde? Ved sviatok bol, tak ho vsetky oslavujete pracou?

No predlzeny vikend bol fajn, mohlo by byt stale 😀 . Vraj ma byt od utorka skaredo - prsat, tak dufam nebude, zajtra este budem teda cely den vonku 😉 .

capy
3. máj 2009

ahojte

bambi mali ste super vylet 🙂 🙂 🙂

jani asi este vsetci oslavuju 😅 😀 😀 😀

zuzitka
4. máj 2009

ahojte .. už sme aj my doma, 3 dni sme boli na Záhorí 😀

v piatok sme boli sláviť 1.máj v Malackách v zámockom parku ... klobásy, cigánske pečienky, pivo, kofola 😀 😀 😀
plno plno stánkov, trampolína pre deti 🙂 a vela ludíííí

v nedelu bolo zahájenie rybárskej sezóny na nedalekom rybníku, takže zase cig.pečienka a kofola 😀
no a o 15h taký rodinný tenis ... takže program sme mali vcelku pestrý 😀 😀 😀

bambi09
4. máj 2009

ahojte baby, zuzitka,tak si si zamlskala?? 😀 😀 😀
my sme už tiež doma,došli sme večer asi o 22:15,hneď som malú okúpala,vybalili sme a šli sme spať,únava nenormálna,boli to náročné dni,ale krásne 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉
teraz musím rýchlo upratať,lebo príde Katkina krstná a ja tu mám výbuch,ale pomaly si to dávam do poriadku,tento týždeň mám veľké upratovanie,v živote aj v domácnosti,tak je to náročné,ale potom už bude dobre a ja sa budem baviť s priateľmi,už nech to mám spravené 🙂 🙂 🙂
a idete teda na tú Míľu pre mamu v BA??? my určite pôjdeme,teším sa 🙂 🙂 🙂 😉
zajtra idem drhnúť okná,prať záclony 😝 😝 😝
musím dať sieťky na okná,lebo tie pele tu lietajú,fúúúúúúj 😠 😠 😒
tak si užívajte deň,večer mrknem 🙂 🙂

netmona
4. máj 2009

bambi,,,no to ti poviem, snežiť začalo, už to mám aj v bite tie pele,,
musím kuknuť tú milu a čo jak prečo začo a možno pôjdeme aj my

zuzitka
4. máj 2009

hen, prší! 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
netmona
4. máj 2009

u nás ešte neprší,,,,asi ina zooona 😀

kili
4. máj 2009

prší???
tu krásne svieti slnko 😕

netmona
4. máj 2009

kili,,k vám to asi len dojde 🙂

zuzitka
4. máj 2009

no u nas na kramaroch prsalo, vsak emogeon? 😉

sme sa chystali von prave ... ked prestalo, tak sme rychlo aspon do obchodu vybehli 🙂
tak dam maleho aspon do vane, nech nam to do vecera rychlejsie ubehne 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
4. máj 2009

ale ani sa Samko nekupal, len sa osprchoval 😀
radsej pozeral Finley hasicske auto 😀 😀

a uz ste boli v tej ZOO? 🙂

netmona
4. máj 2009

zuzitka,,,my ešte nie,,,a asi ani nie 😀

zuzitka
4. máj 2009

netmona 🙂

emogeon mali ist tusim do zoo do zlina, tak som zvedava ako bolo 😀

kili
4. máj 2009

netmona, furt nič nedošlo

petaba
4. máj 2009

Caute caute ani neverim ze som prisla ked tu aj niekto je 😀

My sme neboli este tento rok ale uz sa chystame v blizkej dobe 😉

netmona
5. máj 2009

kili,,nerozumiem

peteba,,,ja večer bola na nete len inde 🙂 ,,

zuzitka
5. máj 2009

netmona ... kili asi myslela, že k nim ešte nič nedošlo ... asi ten včerajší dažď 🙂
si jej písala, že to k nim asi len dojde 😉

inak sa mi zdá, že ste sa všetky presťahovali do nejakej inej témy 😝
žeby prisťahované do BA 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
5. máj 2009

ahojte,tak nám vyliezli 3 zuby naraz,Bože,to je des,spodné dvojky a štvorka vľavo,tá druhá už asi zajtra vylezie,ale teda je to o nervy,malá je celý deň mrzutá,len jačí,na rukách sa nosí,jesť nechce,už nech vylezú všetky a je pokoj,lebo sa zbláznim...a to už má hrče aj hore,to snáď nikdy neskončí 😝 😝 😝
my by sme mali ísť s kamošmi do ZOO v nedeľu,ale len do tej bratislavskej 🙂 🙂 😉
keď bude malá staršia,tak by sme chceli ísť do ZOO Dvúr Králové,tam je také safari 🙂 🙂
idem ja niečo porobiť a keď si Paťo napíše úlohy,pôjdeme von,hlásili dážď a nie je,tak to treba využiť 😉
večer vás mrknem,užite si pekný deň 🙂 🙂

netmona
5. máj 2009

zuzitka,,,jaj,,,asi to tak bude,,mna bolelela hlava tak pomalšie myslenie, a miestami vôbe 😀

kili,,,rozumiem,, 🙂

netmona
5. máj 2009

bambi,,,tak pevný nerf pri tých zúbkach,,poznám to dobre,, 🙂
no veru to počko, nije ako hovorili,,ale dúfam že, ani zajtra nebude lebo idem k zubárovi a dáždnik a kočiar tak horor

bambi09
5. máj 2009

netmona,díky 🙂 🙂 😝
tak nech vám to počasie na zajtra vydrží,ja už tiež musím na preventívku k zubárovi,aj Paťo 😝 😝 😝
tak sa "teším" 😒 😒

jana.hcsba
5. máj 2009

ahojte!!! 😎
no to je pocasie - Paulinka je taka ista - som uplne znicena 😖 .
Tak po zubaroch - ani nehovorte - som aj ja bola, zaplatila som 600 sk - 20 e za blombu a som bola spokojna 😠 . a to obycka blomba!! No a minuly rok som za ne platila 300 sk - tak ze nezdrazovali ?!!! 😠

no veru nech je zajtra pekne - mam ist k mamicke a ja chodim len s klokankou ... .

zuzitka
5. máj 2009

ja zubára odkladám už pár týždňov 😝 zub prestal bolieť, tak sa neobjednávam stále 😅

sme dnes ani vonku ešte neboli, ale už som dopiekla koláč, tak môžme ísť von drať topánky 😝
samko trochu vyrástol z odrážadla, ale jemu to neprekáža, fičí stále na tom a boty deravé na palcoch 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. máj 2009

dnes som zaspala na samkovej posteli o 19h 😝
a on pri mne a tato na gauči 😀 😀

kde ste? čo je v telke? 😀

capy
5. máj 2009

ZUZITKA aj my sme boli na prveho maja v malackach v zamockom parku. keby som vedela mohli sme sa stretnut. skoooda 😒

super ste zaspali. u nas tatinko spi pri telke v obyvke. uz som ho sest krat budila nech sa ide okupat 😅 😅 😅
a deti my zaspali na vikinovej posteli u nich v izbe 😀 😀 😀

my sme dnes boli na vylete v piestanoch. bolo super. ak sa mi bude este chciet tak hodim foto 😉

bambi09
6. máj 2009

dobré ránko všetkým 🙂 téééda,my sme dnes mali noc,od 4-tej malá mraučí,nosíme sa na rukách,teraz pozeráme telku 😝 😝 😝 kým sa trochu unaví a ešte snáď zalomí,už mám od nej stŕpnutú ľavú ruku,na rukách zaspí,ale akonáhle ju položím,hneď reve 😠 😝
to bude zas deň,ešte aj prší,ale tak už aj to treba 🙂 🙂 😉 idem dnes oprať krabicu vecí,čo mi v piatok doniesla kamoška pre malú,ona má o 9 mesiacov staršiu dcérku,tak "dedíme"-ponosíme,operieme,vrátime a nezavadzia nám to tu 🙂 🙂 😉 ,aj krstná jej doniesla kopec vecí,tak to všetko operiem a ožehlím,dokonca jej kúpili krstní autosedačku,tak máme dve 🙂 😀 😉 ,neviem,či tým chceli naznačiť,že máme zarobiť ešte na tretie 😀 😀 😉
včera sme boli vonku,ale nenormálne fučalo,malá mala studené ručičky,tak sme dlho neboli,trošku ju tatinko pošmýkal na šmykľavke,pohúpali sme sa a išli sme domov 😒
snáď nebude cez víkend pršať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre