Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamacat
26. apr 2008

ikke, ja som tiez blavacka, da sa povedat ze origos- aj moji rodicia su odtialo aj stari rodicia... ale moja dcera je uz amicka 😔 😒
som teraz v Blave na 2 tyzdne tak stale pozeram ci niekho nespoznam z kona... ale asi tazko 😅

pipi1211
autor
26. apr 2008

hej obrad vybavujem ale mame tam prist zaplatit miestnost do 14.jula tak mame este casu dost 😀 mamacat tak mozes sa pridat ku nam do avionu,chodime tam pomerne casto sa hravat 😀

mamacat
26. apr 2008

pipi kedy chodite?

pipi1211
autor
26. apr 2008

no mne je to jedno 😀 som na materskej a casu mam habadej 😀 😀 😀 😀

mamacat
26. apr 2008

avion to je nejaky novy shopping center, nie? a kam tam chodievate s detmi?

pipi1211
autor
26. apr 2008

no ked bola teraz zima tak sme chodili do toho avionu lebo tam je taky plac pre deticky a gulicky a taaaak 😀 no a ked je teplo tak rada chodim na strkovec alebo do centra ale v centre jedine len na prechadzku lebo tam sa mala nema kde hrat a kde si v blave?

mamacat
26. apr 2008

v petrzalke 🙂

pipi1211
autor
26. apr 2008

fuuu tak to je pre mna spanielska dedina 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
26. apr 2008

ikke, áááno, ja som originál prešpuráčka, teda moji starí, prastarí rodičia boli staroprešpuráci, bývali v centre BA, hovorili po maďarsky a po nemecky, ak o originál prešpuráci, aj z otcovej (račania) aj z maminej (staromešťania) strany, ale teraz sme sa všetci povysťahovávali mimo BA, lebo ako to tu už bolo napísané, tak 3/4 bratislavy tvoria blaváci, čiže vchodniari alebo nie len východniari, ale aj záhoráci a stredniari 😀
podľa mňa originál prešpuráka už dnes veeeľmi ťažko nájdeš 😉

zoja
26. apr 2008

mamacat ja byvam kusok od strkovca-predtym petrzka 😉 , mozme dat pred stretkom predstredko 😀 😀

zoja
26. apr 2008

a som tiez origos BA a moj muz detto

pipi1211
autor
26. apr 2008

zoja tak ked pojdem na strkovec pisem ti 😀 😀 😀 😀

zoja
26. apr 2008

jasne ja som tak kazdy den, len tento týžden sme abstinovali - maly bol choručký 😔 😒 a ty kde byvaš? nebodaj tiez niekde tu 😕

zuz11
26. apr 2008

tiez chodievam na strkovec 😀 aj dnes sme boli 😀

pipi1211
autor
26. apr 2008

nie ja som z vrakune 🙂 ale byvala som cely zivot na posni 😀

zoja
26. apr 2008

to je super vediet tolko konickarok 😀 😀 , na kavu ani len ta teraska nebude stačiř 😀 😀

zuz11
26. apr 2008

😀 😀 😀

zoja
26. apr 2008

pipi na skok 😀 ako ste dopadli s tým bytom z magistratu?

pipi1211
autor
26. apr 2008

tak tomu ver 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
26. apr 2008

zoji nakoniec sme to nedoriesili a preco sa ma prosim nepytaj, mozno niekedy osobne vyrozpravame lebo ked si na to spomeniem je mi zle 😝

zoja
26. apr 2008

oki

zoja
26. apr 2008

kedy chodievate s detmi von?

pipi1211
autor
26. apr 2008

no ja ako kedy niekedy ideme aj na cely den niekedy len poobede podla toho ake je poco a ako sa mi chce 😀

zuz11
26. apr 2008

no my doobeda iba tu pri dome a poobede podla pocka a tak ale asi okolo 15 az 16 sme tam 😀

zoja
26. apr 2008

dobre, tak cez týžden sa dohodneme a dame kafčo 😉

zoja
26. apr 2008

zuz a ty si odkial

kili
26. apr 2008

jáj, tak sa teším, že už sa dá chodiť von a nemusím byť zavretá doma 😵
by som chcela ísť v pondelok do Auparku popítať sa v O2 tak by som sa išla aj preisť, nepridá sa niekto?

pipi1211
autor
26. apr 2008

kili no uvidim mozno by som sla podla pocasia a mam aj tvoje cislo tusim tak ak by si tu nedola pisem sms 😀 chcem vas straaaasne moc vidiet 😀

zoja
26. apr 2008

kili ked tak v utorok , v pondelok niečo o 14h mam na take dve hodky a to sa mi potom uz tam trepotat nebude chciet 😠

kili
26. apr 2008

pipi, super 🙂 , na monitore mám predpoveď a na pondelok je slniečko s malým obláčikom a 21st 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre