Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

netmona
11. máj 2009

kili,,,tak som ani ja nemala včerra,,nladu ,,asi dačo je vo vzduchu 😒

bambi09
11. máj 2009

ahojte babule,tak my sme včera boli v tej ZOO,naši chalani sa separovali a obehli to sami,tak rodičia si mohli posedieť pri jedle a pivku(len nealko-tatino vodič a ja kojaca matka 😝 😀 ),malá sa nám zatiaľ vyhajala,tak bolo super... 🙂 🙂 😉 😉
dnes sa vrhám na mierne zanedbanú domácnosť a varenie,3 dni som nevarila,ty kokso,to už dlho nebolo u nás... 😝 😀 😀 😀 tak večer mrknem,čo ste popísali... 🙂 😉

bambi09
11. máj 2009

kili,a niečo sa deje?že nemôžeš jesť??aj ja som to mala,ale bol dôvod... ☹ 😒

kili
11. máj 2009

bambi, deje a dosť, hneď niekoľkovecí naraz 😔

bambi09
11. máj 2009

kili,nevyzvedám,ale mrzí ma,ak niečo nepríjemné... ☹ 😒
držím palce,nech je to O.K.... 😉

guga
11. máj 2009

bambi - ja som tiež dnes dávala dokopy celý byt a nejak som pozrela do veľkej skrine a začala som ju upratovať - mala som na hodinku "zábavu".

zuzitka - nehodíš fotečku z ultrazvuku na MK? 😉 😕 dáte si zistiť čo čakáte? alebo sa necháte prekvapiť? v ktorom si už týždni? - malý dotazníček 😀 😀 😀 😀

kili - držím palce, ak niečo nevychádza, aby sa to zmenilo a zlepšilo 😔 minulý týždeň som ťa zazrela na zdravotnom stredisku na Šustekovej - bolo to v piatok. My sme s MM makali k lekárke a s malou.

zuzitka
11. máj 2009

guga ... som v 11tt ... ved pri fotke sa mi to ukazuje 😉
a pohlavie ... ak to bude vidieť na ultrazvuku, tak budem chceť vedieť, ak nebude vidno, tak nevadí 🙂
fotku z ultrazvuku mám len tú prvú čiernobielu, kde je vidno len malá fazulka 😀 😀
3D ultrazvuk si ale nebudem dávať, to mi je zbytočné

guga
11. máj 2009

to máš pravdu - my sme si pri Mirke dali robiť aj 3D, ale keď budem znova tehu, tak si asi 3D robiť znova nedáme.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
11. máj 2009

ale ukazuje 😕 šak ako je moje meno, potom mám 1d a vedľa je 11tt 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
11. máj 2009

to nič 🙂 už aspoň vieš, kam pozerať 😀

tak sa vám páčilo na výlete? supeer 😉

capy
11. máj 2009

my sme pri vikinovi 3D nemali ale pri tominovi som si dala 😉

petaba
11. máj 2009

ja si dam aj pri druhom (ked budem tehu) 🙂 mne sa to celkom pacilo 😅

claudinka
12. máj 2009

babule, chystate sa na den rodiny v sobotu? www.denrodiny.sk

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=591997 a konecne aj v poluse budu prebalovaky 😵hura

aj ja si dam urcite 3D ultrazvuk, bolo to uplne super 😵 a najma mi tam ovela viac doktor povedal ako ten moj pri obycajnom ultrazvuku..

petaba
12. máj 2009

nevyzera zle ta akcia... mozno sa prejdeme, vsak to nemame daleko 😀

V tom poluse konecne uz nieco urobili, vsak to bolo dost divne ze tam doteraz nic nebolo. Je to pekne spravene, ale chyba tam mikrovlnka 😠

netmona
12. máj 2009

peteba,,,len si treba užiť kde jake akcie lebo, MD rýchlo prejde 🙂

petaba
12. máj 2009

net to je pravda ☹

netmona
12. máj 2009

ano je,,ani som sa nenazdala a koniec dovolenej 😀

petaba
12. máj 2009

sa vracias do roboty kde si robila pred MD?

kili
12. máj 2009

Petržalčanky, prosím, nedalo by sa u vás niečo vytlačiť? by som veeeeľmi prosila (smajlík so psími očami)

netmona
12. máj 2009

pataba,,tak to určite nie, lebo tam sa mi nepačilo,,ale človek nikdy nevie 🙂 ,,,hladať si budem niečo iné

bambi09
12. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
netmona,mám to podobne,ale v dnešnej dobe si človek asi nevyberie,držím palce v hľadaní... 😉 😉
a na tú akciu asi pôjdeme,uvidím... 🙂 🙂 😉

netmona
12. máj 2009

stale si myslím že, je čas ale po dovolenke začnem 😵 hľadať práu

zuzitka
12. máj 2009

ja som sa tiež nechcela vrátiť do mojej práce, ale vyriešili to za mňa, všetci sme dostali výpovede 😅
a ak by som do septembra neotehotnela, tak by som tiež musela hladať niečo, ale teda našťastie som tehulka 🙂

tu je prvá fotečka môjho miminka, chcete pozreť?
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/druhé ...

🙂 🙂 🙂

bambi09
12. máj 2009

zuzitka,krááááásne,je to večne sa opakujúci a nikdy nekončiaci zázrak menom dieťa... 🙂 🙂 😉

capy
12. máj 2009

zuzitka super fotecka. je to uzasne co vznikne z takej malej fazulky 🙂 🙂 🙂

petaba
12. máj 2009

zuzitka krasna fotecka, to bude urcite baba (mohla by, ze) 😎 😀

zuzitka
12. máj 2009

dikes 🙂
uvidíme, čo nakoniec bude z fazulky ... či baba či chalan ... za 5 týždňov idem na ďalší UZV, tak možno sa ukáže v plnej paráde 😵 a možno nás bude naťahovať až do pôrodu 😀

čo dnes robíte? teraz to u nás vyzerá na dážď ... zamračené je 😖

bambi09
12. máj 2009

zuzitka,veď je to jedno,len nech je fazuľka zdravá... 🙂 🙂 😉
a teda to tehotenstvo sa vám aj dobre podarilo,keď si takto s robotou...inak naša malá sa fakt nechcela ukázať na UZV,čo je zač,až na 3-D sa podarilo ju odhaliť 😀 😀 ,mne je zas ľúto,že keď sme čakali Patrika,nebola možnosť 3-D UZV,ja by som išla aj s tretím,pre mňa to bol zážitok,lekári nás totiž strašili kadejakými diagnózami kvôli môjmu veku,tak tam som sa upokojila aj som si poplakala,keď som ju videla,aká je krásna,len by som už išla inam,my sme boli na Záhradníckej v nejakom súkromnom centre,už neviem názov 😝 😝 😝
je to pekná pamiatka pre bábo,si myslím... 🙂 😉
aj tu je zatiahnuté,ja idem žehliť záclony a závesy,okná sú už čisté,sieťky nalepené,tak už len nahodiť záclony a do jesene pokoj 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre