Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
24. apr 2009

no ele, nie som prechladnuta. takto ma bolieva aj ked mam ovu, tak ale snad nemam 2 tyzdne xixi ?????
potom mam vselijake haluze ze co mi to je a tak. tak idem radsej tam. akoze nie som hypochonder ale tak je to dost neprijemne

dneska idem odovzdat pracu

simib
24. apr 2009

Ahoj Picinka.Ja akurát balím a asi o hodinu vyrážame na Simčine závody do Trenčína.V sobotu večer dojdeme.Inak čo už cítiš tehu?

pici
24. apr 2009

mimi to je ironicky myslene alebo fakt co si napisala??

pici
24. apr 2009

jeeeeeeeeeeeee simi.. tak budete mat pekny vylet.. malinkej drzim palce na zavody...-

tehu necitim.. skor citim ze nieco nie je v poriadku. nechcem dramatizovat... ale bojim sa o ten vajecnik.. ked ma tolko trapi.. idem pekne k dokymu v utorok.. a potom ma caka prijemnejsia cast...idem do madarska svagrinej nakupit vybavicku pre krpceka,... kocik, matrac do postielky.. vecicky.. juchuuuuuuuuuuuuu

simib
24. apr 2009

Ale Pici nemysli hneď na zlé.Aj ja som myslela,keď mi prvý krát meškala 6 dní a potom slabá a potom špinenie a nič a špinenie a testík s duchom.Ale vypustila som to z hlavy.Ďakujem za malú.Dúfam,že sa jej bude dariť a nespadne.

pici
24. apr 2009

nemyslim. ale som uplne nesvoja. stale ma to boli. ked si nejako sadnem tak ma to boli. a to urcite normalne nie je.

simib
24. apr 2009

Ja viem že človeku hneď napadne milión vecí v hlave ale skús sa netrápiť aspoň kým nebudeš vedieť postoj od dokiho

pici
24. apr 2009

netrapim sa. fakt. nemam ani kedy. naskor sa zastavim v nedelu na vecer.. takze ani nie je cas. ale je to neprijemne.

simib
24. apr 2009

OK Picinka tak pekný víkend.Ja idem dobaliť a frčíme. 🙂

pici
24. apr 2009

aj tebe, daj potom vediet ako ste dopadli.. papa 😀

smajli
24. apr 2009

ahojte,posielam virusiky... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech sa vam vsetkym skoro zadarii :o)))
nejako mi odisli dievky dnes z temy,kde chodim a ... som na PN/ke... tak doma pratam... mily je v praci...
ale je celkom fajn:o) caka nas slnecny vikend,tak snad si ho dobre uzijeme vsetky...snazilky aj tehulky:o)
inak mna doky kusok vystrasil tym,ze mam makksi krcok maternice a ked ho budem mat o mesiac,t.j. v 20tt zly,tak mi ho budu musiet zasit... cerklaz...,ale uz som kludna,vsak ked to bude nutne,tak co clovek nespravi pre babo:o)
velmi velmi velmi vam drzim palce:o) je to tazke,to cakanie...
ja som o jedno babo prisla pred 3 rokmi v 6tt... bolo som v hroznom strese a babo prestalo rast...
a potom som mala zdravotne problemy tak som snazilkovat nemohla... a bala som sa,ake bude dalsie tehu...ci sa podari... a najhrosie je na tom skusat na to nemysliet...lebo to sa neda...to je zazrak prirody... a clovek to nemoze ovplyvnit tym co chce a kedy chce... , potom som sa rozviedla a nemala s kym....
a teraz sa kusok na mna stastie usmialo,tak si ho nesmierne nesmierne vazim a dakujem za nho:o)))
tak nech vam stasticko vsetkym praje tiez:o))) (ja mam 28r.,ked sa babo narodi,tak budem mat 29r... pisem to preto,lebo vzdy ma pri babach a snazilkach zaujma vek...nejako pre moje porovnanie zo sebou... tak len tak...)

tak vela stastia:o))))))))))

pici
24. apr 2009

ahoj smajli, do ktoreho tyzdna sa serklaz robi? nevies?

jeeeee smajli.. tesime sa aj my s tebou ze si stastna a ze sa mate aj s babatkom dobre...

ja mam 26....

elefe
24. apr 2009

ahojky zeny tak ja som uz doma z parce dnes tam bola nuda tak som vypadla skorej,,,,
pici prosim ta a kam chodis do Madarska na nakupy? my sa s maminou uz dlho chystame ale nejak nevieme kam sa vybrat , mamina sa pamata este aj na obdobie nejakych trhov tam nevies o tom nieco?

pici
24. apr 2009

to je v gyori... a tam ideme aj teraz. celkom dobre sa tam nakupuje a nie je to daleko....

elefe
24. apr 2009

diki pici

pici
24. apr 2009

a hlavne je tam obchod odkial chce svagrina pre kprca vybavu nakupit tak preto tam idem...

mimomu
24. apr 2009

ahoj pici,tie vety z rana su ironicke....to sa mne nemoze stat 😉 🙂
ako mas?

smajli
24. apr 2009

...neviem do kedy sa robieva cerklaz... ....

pici
24. apr 2009

aha.. tak som si mimi aj myslela.. a co ze si taka ironicka?
ja som tu len na skok musim sa ucit, zajtra mam o pol osmej skusku....

elefe
24. apr 2009

tak prijemne ucenie Pici,,,,,a neprehanaj to,,,,, 😉

elefe
25. apr 2009

halooo zenulky a vy co????vsetky vari nesexujete???? 😉

pici
25. apr 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu , spravila som za B
ako sa mas elefe?

pici
26. apr 2009

baby... ja som sa dneska rano zobudila s tym ze ma ten vajecnik neboli... tak to je aka haluz... nechcem to zakriknut.... idem upratovat.. obcas sem nakuknem

elefe
26. apr 2009

ahojky Pici

No gratulujem super,,tak si to nastudovala ,,,,mam sa dobre dnes mala dosjt mrcha ale nic tak som zvedava co bude zajtra pozahtra ,,,,lebo trosicku ma sem tam zaboli brusko,,,,ale nic viac,,,,,ale u mna je nepravidelnost cyklu,,,nie moc max 3 dni....takze zatial je to jeden den takze vedu nerobim,,,,no a podla Dr,Jonasa mam od dnes do 29.4 najplodnejsie terminy....som teda zvedavaaaa.....

pici
26. apr 2009

ele.. ahoj.. no tahaky.. mi pomohli xixix

no... takze ides na to, nie? budete pekne snazilkovat..

ja by som mala dostat v piatolk.. tak uvidime...

simib
27. apr 2009

Pici takže piatok?Na prvního máje púda úrodná je.

pici
27. apr 2009

no ... v piatok by som mala dostat... tak sa nechame prekvapit. ked dostanem, poriadne sa opijem, idem totiz na oslavu...
ty ako simi? ako bolo cez vikend? co mala na pretekoch,?

simib
27. apr 2009

No bola som na ňu sama,takže haluz ale dobre.Dojazdila nespadla a vyhlasovali ju tak čo iné by sme chceli.Bol to prvý pretek,tak nech trénuje takto ďalej.Dám fotky do albumu keď ich zmenším.No tak moc sa neopi keby náhodou.Ani testovať nebudeš?Aj ja budem asi cez víkend piť,lebo vo štvrtok mám narodky. 🙂

pici
27. apr 2009

no co ja viem. asi nebudem. aj ked v piatok ked nahodou nedostanem mi to urcite neda... co ti budem klamat.. tak urcite sa opat raz zastavim v lekarni 😀

jeeeeeeeeeeeeeee narodky.. tak to bude oslavicka co?

simib
27. apr 2009

No už som dala nejaké foto.Oslavičku velkú nerobím,ale nejaký menší žúrik vymyslíme.tak v piatok držím palce na testovanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre